خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
مدل x850g که هنوز نقد نشده ولی سری 8 سونی همیشه ضعیف تر از سری 9 هستش.
عزیز زودتر بگیر که قیمت ها تا چند وقت دیگه فضایی میشه
دوستت عزیز من از ایران نمیخوام بگیرم یعنی سری ۸ سال ۲۰۱۹ از سری ۹ سال ۲۰۱۸ ضعیف تره؟

rasool66

کاربر سایت
Apr 3, 2019
40
نام
rasool
دوستان به نظرتون یه تلویزیون جمع و جور در حد ۲۴ اینچ یا نهایتا ۳۲ که بشه نسل بعدم استفاده کنم و قیمتشم مقرون به صرفه باشه چی بخرم؟میخوام هم کیفیتش خوب باشه هم قابل حمل...با سپاس

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان به نظرتون یه تلویزیون جمع و جور در حد ۲۴ اینچ یا نهایتا ۳۲ که بشه نسل بعدم استفاده کنم و قیمتشم مقرون به صرفه باشه چی بخرم؟میخوام هم کیفیتش خوب باشه هم قابل حمل...با سپاس

این نسل 4k و مهمتر hdr داشتیم و تا جایی که میدونم tv 4k hdr با سایزی که میخای وجود نداره اکثر مدلهای 32 اینچ موجود در بازار حتی FHD هم نیستن
برای نسل بعد هم ساپورت بهتری از این 2تا خواهیم داشت برای اینکه کیفیت خوبی داشته باشی باید حداقل از مدلهای میان رده برندهای مطرح داشته باشی

lovea

کاربر سایت
Sep 21, 2017
24
سلام
دوستانی که الجی استفاده میکنن ایا نرم افزار جداگانه برای پخش ویدیو هست که دانلود کنم نصب کنم؟(سیستم عامل webos lg)

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
قیمتها که مسخره هم رد کرده.
امروز جمهوری رفتیم واسه رفیقم تی وی بگیریم.
49x75f sony خرید با گارانتی8900!
55x70f هم میدادن 9500
55x75f قیمت 10.500

عمده تفاوت این دو مدل هم فقط تو اندروید داشتن 75 بود!
1 تومن پول اندروید.

• Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
یه زمانی دلار میرفت بالا قیمت تی وی هم بالا میرفت اما الان پیاز هم گرون میشه تی وی رو گرون میکنن . بنظرتون ربط پیاز با تی وی چی میتونه باشه ؟ این سوال اقتصادی رو باید از فروشنده های اقتصاد دان بپرسیم ببینیم چیه جوابش .
مثلا قبل گرونیا مانیتور lg 27ud59 2300 بود الان شده 12 ملیون . من موندم دقیقا سازمانهای نظارتی چه فرقی با خیار دارن تو این کشور

• Like
Reactions: rasool66

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر