خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
٢٠٢٠ پسوند H هست ماه اپريل عرضه ميشه سري هاي سال ٢٠٢١ j هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

اشتباه تایپی بود . منظورم سال 2021 هست . چندین تلویزیون سری J رده بالای سونی معرفی شدند .
ولی هنوز از سری میان رده J سال 2021 خبری نیست !

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
این سایت hedikala چی میگه راسته یا خالی بندی؟ زده H9G هایسنس رو 55 اینچ داره اونم با قیمت 19200 زیادی خوب میزنه:-?
قیمتاش از 4 ماه پیش همینه ، آپدیت نمیشه

اشتباه تایپی بود . منظورم سال 2021 هست . چندین تلویزیون سری J رده بالای سونی معرفی شدند .
چرا دیگه x80j و x85j

اینم مشخصات :
193517

• Like
Reactions: سگ Naughty

mehami

کاربر سایت
Feb 21, 2020
34
دوستان تو یکی از سایت ها گلایه یکی از کاربران از گارانتی سام سرویس رو دیدم . گفتم براتون قرار بدم

شاید به دردتون بخوره . عکس هم در پایین پست ضمیمه کردم .

وقتی یه شرکتی مثل سام سرویس میاد و تلویزیون های برند سامسونگ رو مونتاژ میکنه و وارد بازار میکنه،نتیجش میشه یک تلویزیون پر از عیب و ایراد…

تلویزیونی که گوشه هاش اونم به اندازه 20 سانت هاله داره،مشکل بک لایت داره،اونوقت این شرکت میاد و با آگاهی نسبت به این ایراد،به مشتری اعلام میکنه که این هاله ها ایراد محسوب نمیشه و مربوط به تکنولوژی ساخت تلویزیون هست!یک دروغ کاملا واضح…

وقتیم کارشناسان مربوطه پنل رو خراب اعلام میکنن،میرن در سکوت و فرار…

اثبات این ادعای بنده هم 3 تصویری هست که پایین گذاشتم که ثابت میکنه پنل خرابه ولی سام سرویس کم فروش میگه سالمه!،دوستان خودشون میتونن توی گوگل سرچ کنن "شکایت از سام سرویس " و برن چند تا سایت و کامنت رو بخونن…

این شرکت ادعا میکنه ما همه تلویزیون هامون هاله داره و طبیعیه و مربوط به تکنولوژی ساختشه و مشکلی ایجاد نمیکنه!هیچ تضمینی هم نیست که این هاله بعدها کل پنل رو فرا نگیره!
تا به الان میگفتند که تلویزیون سالمه،حالا که کارشناسان خرابی پنل رو تایید کردند،سام سرویس اعلام کرده،ما آماده رفع ایراد هستیم…ببخشید چیشد؟بعد یکسال دروغ گویی حالا شد عیب؟

چیشد؟مگه از نظر شما سالم نبود؟؟مگه تکنولوژی ساختش این نبود؟ قضاوت بادوستان…

دوستان میتونید به برند های دیگه مثل سونی یا الجی هم فکر کنید،سامسونگ اصلی خیلیم خوبه،اما این شرکت کلاهبردار،گند زده به برند سامسونگ، و بازار رو پر کرده از تلویزیون هایی که اسمش سامسونگه ولی خودشون مونتاژش کردن…

جالبتر اینکه من بعنوان یک خریدار جدید به چند تا از فروشندگان و نمایندگی های مجاز خودشون رفتم،و پرسیدم که آیا همچین مشکلی رو این تلویزیون ها دارند؟؟همگی اعلام کردند که خیر،اگر تلویزیونی چنین هاله ای داشته باشه قطعا پنل خرابه،،میبینید دوستان؟خیلی جالبه،بین خودشون و نمایندگی هاشون هماهنگ نکردن که یک دروغ مشابه بگن!!!
وقتیم بهشون گفتم یک تصویر سفید بذارن،همشون از زیر بار این موضوع فرار کردند!!

دوستان سامسونگ نخرید،اگر قصد خرید داشتید اصلی بگیرید و از فروشنده تست صفحه ی کاملا سفید بگیرید،یا میتونید یک تصویر کاملا سفید بریزید توی فلش،و ببرید موقع خرید،همونجا بزنید به تلویزیون و نگاه کنید که هاله ای مشکی در دوطرف به اندازه ده بیست سانت، وجود نداشته باشه…

اکیدا تاکید میکنم،به هیچ وجه برگه ای که نصاب تلویزیون،وقتی تلویزیون رو توی منزلتون نصب میکنه رو امضا نکنید!چون تلویزیون،یخچال یا هر وسیله برقی سامسونگ،چون مونتاژه،ممکنه اون لحظه عیبی نبینید و بعد یه مدت کوتاه متوجه خرابی بشید،اونوقته که اگه زنگ بزنید به سام سرویس و مشکل رو گزارش کنید،قشنگ میفهمید که بصورت مودبانه ازتون کلاهبرداری شده و به شعورتون توهین شده،اصلا هم زیر بار نمیرن…

و شما می مونید و شکایت از سام سرویس در ادارات دولتی مملکتمون که نگم براتون این قسمتشو....

5.jpg

4.jpg 6.jpg

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    535.8 KB · مشاهده: 25
  • 3.jpg
    3.jpg
    668 KB · مشاهده: 22

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دوستان سلام
حتما در جریان هستین که اولد B7 من دچار برن این شدید شده بود
تو رنگ سفید و قرمز افتضاح بود مشکلش
هفته پیش با شرکت گلدیران تماس گرفتم و مشکل رو گفتم
امروز هم کارشناس شرکت اومد و پنل رو عوض کرد
البته من گارانتی رو 2 بار تمدید کرده بودم
الان هم فردا میخوام باهاشون تماس بگیرم ببینم برای تمدید گارانتی چقدر باید پرداخت کنم
انصافا تو این اوضاع بد گارانتی من خیلی خیلی از خدماتشون خوشم اومد
من تا الان نه از گارانتی سونی خیری دیدم و نه گارانتی سامسونگ
انصافا این کار گلدیران خیلی به دلم نشست
واقعا ازشون ممنونم
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
فقط دوستانی که اولد دارن خیلی مواظب باشن
واقعا این تلویزیون به مویی بنده

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان سلام
حتما در جریان هستین که اولد B7 من دچار برن این شدید شده بود
تو رنگ سفید و قرمز افتضاح بود مشکلش
هفته پیش با شرکت گلدیران تماس گرفتم و مشکل رو گفتم
امروز هم کارشناس شرکت اومد و پنل رو عوض کرد
البته من گارانتی رو 2 بار تمدید کرده بودم
الان هم فردا میخوام باهاشون تماس بگیرم ببینم برای تمدید گارانتی چقدر باید پرداخت کنم
انصافا تو این اوضاع بد گارانتی من خیلی خیلی از خدماتشون خوشم اومد
من تا الان نه از گارانتی سونی خیری دیدم و نه گارانتی سامسونگ
انصافا این کار گلدیران خیلی به دلم نشست
واقعا ازشون ممنونم
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
فقط دوستانی که اولد دارن خیلی مواظب باشن
واقعا این تلویزیون به مویی بنده
مبارکتون باشه اما واقعیت اینه این شرکت ها هیچ نمایندگی رسمی در ایران ندارن و عملا جمع کردن رفتن از ایران ... در نتیجه نمایندگی این ها حالت رسمی از طرف شرکت مادر نداره که مثلا تلویزیون خراب میشه بفرستن جهت تعویض
در مورد تلویزیون شما احتمال بسیار قوی چون B7 ها خیلی خرابی برن داشتن از قدیم پنلش رو در انبار داشتن ولی اگر موجود نداشتن احتمالش خیلی کم بود زیر بار تعویض براتون برن

ولی در مورد گارانتی قطعا گلدیران از همشون بهتره

mehami

کاربر سایت
Feb 21, 2020
34
OLED ها بهترین کیفیت رو دارن درست ولی خدایی وقتی احتمال خرابی بسیار بسیار بالاست چه دلیلی برای خرید این نوع تلویزیون ها وجود داره ؟ اون هم با این قیمت
بسیار بالا ! :o

• Like
Reactions: Jack cooper

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349

ي سري از ميان رده هاشو حذف كرده مثل 750

• Like
Reactions: mojt9090

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
ي سري از ميان رده هاشو حذف كرده مثل 750

درسته . جالبه سری X85J و X80J هر دو پنل IPS دارند .
..............

غیر از به روزرسانی به سیستم عامل اندروید 11 ، کسی میدونه چه مورد جدیدی به تلویزیون های X85J و X80J نسبت به سال قبل اضافه شده ؟

doomhammer65ir

کاربر سایت
May 1, 2015
37
زومیت بود یا دیجیاتو یه گزارش درباره فناوری ultra black سامسونگ رفته که میگه بسیار بازتاب نور محیط تو پنل ها رو کم می‌کنه
کسی می دونه چقدر کاربردیه یا فقط تبلیغه برای فروش؟؟

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
دوستان من به تازگی یه samsung tu7000 خریدم که نمیدونم کار درستی بوده یا نه اما یه سوالی داشتم وقتی ps4 رو‌ وصل کردم شناخت ولی و hdr هم فعال شد اما روی تصویر پروفایل ها و بازی ها یه حالت برفکی و دون دونی وجود داره که جاهای دیگه نیست و فقط با ps4 به این شکله ایا از تنظیمات هست یا تی وی مشکل داره ?

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
درسته . جالبه سری X85J و X80J هر دو پنل IPS دارند .
..............

غیر از به روزرسانی به سیستم عامل اندروید 11 ، کسی میدونه چه مورد جدیدی به تلویزیون های X85J و X80J نسبت به سال قبل اضافه شده ؟
hdmi2.1x85j داره برخلاف x80j و پردازنده دوتاشون برخلاف سری ۹ همون پردازنده قدیمی یعنی x1 هستش

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
دوستان من به تازگی یه samsung tu7000 خریدم که نمیدونم کار درستی بوده یا نه اما یه سوالی داشتم وقتی ps4 رو‌ وصل کردم شناخت ولی و hdr هم فعال شد اما روی تصویر پروفایل ها و بازی ها یه حالت برفکی و دون دونی وجود داره که جاهای دیگه نیست و فقط با ps4 به این شکله ایا از تنظیمات هست یا تی وی مشکل داره ?
عکس بده عزیزم?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر