خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
دوستان بالاتر اشاره کردند و کاملاً حرفشون درسته...
تو سایزهای 49و55 اینچ تفاوت بین یک فیلم 4k با حجم مثلاً 30گیگ با یک فیلم فول اچ دی با حجم 5گیگ اصلاً مشخص نیست!
من خودم بارها و بارها این موضوع رو تست کردم
اگر هم تفاوتی باشه خیلی خیلی ناچیز و ذره بینی هست.
فیلم های 1080p،x265،10bitبا حجم تقریبی 2 تا 3 گیگ کیفیتی برابر با 4k های حجیم دارند توی این سایز از tv ها!
اینو گفتم که اگر تلویزیونی با این سایزها دارید بیخودی وقت و حجم و پولتون رو حروم نکنید برای دانلود فیلم 4k...
موفق باشید

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام
تو سایزهای 49و55 اینچ تفاوت بین یک فیلم 4k با حجم مثلاً 30گیگ با یک فیلم فول اچ دی با حجم 5گیگ اصلاً مشخص نیست!
فیلم های 1080p،x265،10bitبا حجم تقریبی 2 تا 3 گیگ کیفیتی برابر با 4k های حجیم دارند توی این سایز از tv ها!
اینو گفتم که اگر تلویزیونی با این سایزها دارید بیخودی وقت و حجم و پولتون رو حروم نکنید برای دانلود فیلم 4k...
موفق باشید
بله اما دیگه کی پولش میرسه تلویزیون 55 اینچ به بالا بخره !!!!

• Like
Reactions: atzoriha

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
سلام
موفق باشید
اینطوریام نیست، شما از جانب خودتون حرف بزنید، من بر عکس شما تست کردم تفاوت کاملا محسوسه
فاصله ای که توش شما تفاوت 4K و 1080 رو متوجه میشی توی سایز مثلا 55 اینچ بین 1.2 تا 2 متره، اگه توی فاصله بیشتری بشینی طبیعیه تفاوتی نمیبینی
بعد به فیلمشم بستگی داره خیلی از فیلمای 4K واقعا تفاوتی با نسخه 1080ـشون ندارن حتی اگه تو 100 اینچی تماشاش کنی.

آخرین ویرایش:

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
823
نام
آرش
بله اما دیگه کی پولش میرسه تلویزیون 55 اینچ به بالا بخره !!!!
ببخشید من متوجه نشدم یعنی اگه اشتباه نکنم شما 55 اینچ سونی خریدید حدود بیستو پنج تومن با این حساب یعنی چون 65 اینچ نیست پس تفاوتی با یه تلویزیون فول اچ دی نمیکنه ؟؟

• Like
Reactions: IMANOKA

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
ببخشید من متوجه نشدم یعنی اگه اشتباه نکنم شما 55 اینچ سونی خریدید حدود بیستو پنج تومن با این حساب یعنی چون 65 اینچ نیست پس تفاوتی با یه تلویزیون فول اچ دی نمیکنه ؟؟
دقیق نخوندین من چی نوشتم متاسفانه
من نوشتم توی سایز 55 وقتی فول اچ دی و 4k میبینید طوری نیست که تفاوت خیلی زیاد باشه و شما رو تحت تاثیر قرار بده ( تفاوت وجود داره به هر حال )
من چون 65 اینچ هم دارم میتونم بگم تفاوت روی اون بمراتب بیشتر به چشم میاد ( یکی از دوستان من هم 85 اینچ داشت که وقتی از نزدیک دیدم برای من واقعا فول اچ دی کیفیتش قابل تحمل نبود توی اون سایز و فقط 4k جواب بود)

من خودم نظرم اینه که برای بازی شما باید بالارده تهیه کنید و سایز اولویت دومتون قرار میگیره
اما برای دیدن فیلم و شبکه های تلویزیونی سایز اولویت اولتون میشه و بهتره بجای یک بالا رده یک میان رده اما با سایز بالاتر تهیه کنید

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
دقیق نخوندین من چی نوشتم متاسفانه
من نوشتم توی سایز 55 وقتی فول اچ دی و 4k میبینید طوری نیست که تفاوت خیلی زیاد باشه و شما رو تحت تاثیر قرار بده ( تفاوت وجود داره به هر حال )
من چون 65 اینچ هم دارم میتونم بگم تفاوت روی اون بمراتب بیشتر به چشم میاد

من الان یه سوال برام پیش اومد، اگه شما تی وی 55 و 65 رو از یه فاصله نگاه کردی خب بدیهیه که 65 اینچ جزئیات بیشتری بهت نشون میده
اما اگه 65 اینچم از فاصله به نسبت بیشتری نگاه کردی واقعا چطور همچین چیزی ممکنه؟!!
تمام این موارد عدد و ریاضیه و اصلا یه مبحث کیفی نیست که بگیم یه نفر متوجه میشی یکی نه
این مقاله Rtings خیلی علمی توضیح داده کل این مبحث فاصله و زاویه دید و جزئیات قابل تشخیص رو
شما روی مانیتور 27 اینچی هم میتونی تفاوت ببینی به شرطی که محتوایی که میبینی واقعا 4K باشه (نه آپسکیل) و توی فاصله مناسب باشی.

150168

mehami

کاربر سایت
Feb 21, 2020
34
کسی تلویزیون میخواد سریع بخره که واقعا به خدا دیگه نمیتونه . دقیقا داره ارزش پولمون مثل ونزوئلا میشه !

دوستان نظرتون راجب این تلویزیون های جدید شیائومی چیه ؟ به نظر خیلی ارزش خرید بالایی دارد . 55 اینچ به قیمت 9.5 هست .

کسی خریده ؟

L55M5-5ASP

jtgl_mi_tv_4x_review.jpeg

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,193
کسی تلویزیون میخواد سریع بخره که واقعا به خدا دیگه نمیتونه . دقیقا داره ارزش پولمون مثل ونزوئلا میشه !

دوستان نظرتون راجب این تلویزیون های جدید شیائومی چیه ؟ به نظر خیلی ارزش خرید بالایی دارد . 55 اینچ به قیمت 9.5 هست .

کسی خریده ؟

L55M5-5ASP

jtgl_mi_tv_4x_review.jpeg
برای استفاده روزمره خوبه.نقدی ازش نیست تو سایت ها

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,088
دوستان بین LG B9 و SAMSUNG Q80 کدوم ارزش خرید بالاتری داره ؟ (مخصوصا گیم )
Lg b9
کلا سری b9 e9
و مخصوصا c9 و مدل اخرش cx خدان برا گیم
من خودم تو فکر cx ام تا زمان عرضه پی اس 5 اگه قیمتش اوکی باشه میگیرم اگه نبود دیگه c9 رو 100% میگیرم

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,193
دوستان بین LG B9 و SAMSUNG Q80 کدوم ارزش خرید بالاتری داره ؟ (مخصوصا گیم )
مدل B9 یک سرو گردن از c9 پایینتر.روشنایی پایینتر و همچنین پردازنده قدیمی تر.اگر فقط برا گیم میخوای وساعت های زیاد پای آنلاین هستی اولد پیشنهاد نمیکنم.به سونی x950g فکر کن.اونم عالیه.ولی کلا تصویر اولد یک دنیای دیگست.

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
سلام ...
دوستان نظر شما رو در مورد این مدل تیوی PANASONIC GX736 چی هست؟! خوبه؟ 49ش رو دیروز قیمتش 12 تومن بود! من بین این و SONY 49X8000G موندم!... . کدامیک رو از همه لحاظ( کیفیت ساخت، و ... ) پیشنهاد میدین؟ برای گیم مدنظرمه، فقط این دوتا. پیشاپیش ممنونم از لطفتون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر