خريد Motherboard

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
خريد مادربورد Asus

سلام دوستان
من قصد دارم يك مادربورد بخرم و چيزي كه الان به من پيشنهاد شده مادربورد Asus P4gpl-x 915pl Ddr400 Pci Ex هست راستش خودم موندم ونمي دونم آيا اين مادربورد خوب هست يا نه؟ درضمن سي پي يو را نمي خوام ارتقاء بدم و سي پي يو من 17 هست البته كارت گرافيك رو ميخوام عوض كنم. ممنون ميشم اگه اطلاعاتي راجب اين مادربورد و كارايي اون ميدونيد به من بگيد.من براي بازي نمي خوام فقط مي خواستم بدونم آيا اين مادربورد با سي پي يو من مشكلي نداره و مي تونه تا دوسال برام كار بده.
در ضمن رم من 512 هست

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط evil:
سلام دوستان
من قصد دارم يك مادربورد بخرم و چيزي كه الان به من پيشنهاد شده مادربورد Asus P4gpl-x 915pl Ddr400 Pci Ex هست راستش خودم موندم ونمي دونم آيا اين مادربورد خوب هست يا نه؟ درضمن سي پي يو را نمي خوام ارتقاء بدم و سي پي يو من 17 هست البته كارت گرافيك رو ميخوام عوض كنم. ممنون ميشم اگه اطلاعاتي راجب اين مادربورد و كارايي اون ميدونيد به من بگيد.من براي بازي نمي خوام فقط مي خواستم بدونم آيا اين مادربورد با سي پي يو من مشكلي نداره و مي تونه تا دوسال برام كار بده.
در ضمن رم من 512 هست
81.gif
81.gif

مشاوره در امر خرید و ارتقاء کامپیوتر

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
دوست عزیز شما می خواهید مادربرد تون رو عوض کنید باید Cpu رو عوض کنید چون الان مادربردها Cpu های قبلی رو ساپورت نمی کننه شما باید Cpu حتما از نوع D با شه یا فول یا اون مادربرد ساپورت کنه

basiavash2003

کاربر سایت
Jun 6, 2006
4
نام
siavash
دوستان من ميخوام مادربورد Asus P4p800-x 865pe Agp8x بخرم آيا در آينده با اون مشكلي نخواهم داشت؟(من اصلا بازي نميكنم و فقط براي كارهاي عادي از كامپيوتر استفاده ميكنم) و آيا اين مادر بورد تا سي پي يو چند ساپورت ميكنه؟
يك كارت گرافيك 256 هم ميخواهم بخرم در مايه هاي 50 تا 75 هزار تومان چي خوبه و با اين مادر بورد مچ ميشه؟
سي پي يو من 7/1 هست و فعلا قصد ندارم عوض كنم و رم هم 512 هست.
ممنون ميشم به من كمك كنيد.

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
بنظر من Giga مدل GIGA 8IPE1000 PRO-G بخر من خودم دارم ازش استفاده ميكنم تا حالا هيچ مشكلي هم باهاش نداشتم.

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
نرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :cheesygri

عزیز من من هم با ASUS کار کردم و هم با GIGA اینم میدونم که گیگا خیلی بهتر بم کار میداد . تاحالا با 14 تا سیستم که مادربورد ASUS داشتن کار کردم و اینم میدونم که کاراییش بهتر از GIGA نیست

حالا که اینطوره از مدیر خواهش کردم که برای این تاپیک یه نظر سنجی بزاره که ببینیم کدوم یک از این مادربورد ها بهتره . فقط هم این دوتا مادر برد تویه نظر سنجی هستن و بگید که کدوم بهتره . شاید من اشتباه کردم .!!

البته اگه صاحب پست اجازه بدن
استاد اجازه میدی ( صاحب پست ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused::confused::confused::confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر