خداحافظی تلخ سری Darksiders با دنیای بازی‌ها...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
darksiders-21.jpg

درود.

با ورشکستگی شرکت THQ عناوین این استودیو نیز به دست سازندگان دیگر افتاد از استودیوها و بازی این شرکت بگیرید تا مسئولان بلند پایه شرکت نیز به این ور ان ور رفتند. بی‌شک در این میان یکی از مهم‌ترین عناوین این شرکت سری بازی‌های Darksiders بود که توسط استودیو Vigil Games ساخته شد. در زمان خرید و فروش عناوین و استودیوهای THQ، این بازی و استودیو سازنده‌اش تنها ماندند و خریداری برایشان پیدا نشد. حرف و حدیث‌ها بسیار بود که قرار است این بازی توسط دیگر سازندگان خریداری شود ولی از قرار معلوم این مهم انجام نشد و اقای Haydn Dalton که در حال حاضر به شرکت Crytek پیوسته اعلام کرد، ساخت بازی Darksiders ذیگر ادامه ندارد و این بازی از قرار معلوم به خاطرها پیوسته است.

وی در صفحه توئیتر زمانی که از Rovio Games اقای Patrick Liu از ایشان پرسید:"دیگر Darksiders نیست! چرا کرایتک؟! :( "

در پاسخ اذعان کرد:

"بله این حقیقت دارد Patrick... برخی چیزهای بسیار عالی و خوب هم پایانشان سر می‌رسد؛ و به همین دلیل ارزش ان‌ها را زمانی که هستند باید دانست."

با این سخن متاسفانه گویا باید وداع تلخی با سری Darksiders داشته باشیم.

nintendolife

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
فکر کنم بار Nام باشه که دارم این خبر رو میشنوم! Darksiders رو دیگه THQ منتشر نمیکنه و داده به شرکت های دیگه! 8-|

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
دعای اونایی که گفتن خدا کنه بازی هیچ وقت منتشر نشه ولی دست پلاتینیوم گیمز نیفته مستجاب شد.
پ.ن: If you know what I mean :shrewd: ...
پ.ن.2: اما این اصلا عادلانه نیست:| بازی واقعا خوبیه از کلی از ip های دیگه ی THQ که واگذار شدند بهتر بود.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اشکال نداره همه میرن cod بازی میکنن.

واقعا همینطور پیش بره بازیهای دیگه هم به همین سرنوشت دچار میشن حالا چه شرکتشون از هم بپاشه یا نپاشه .

مثلا امار فروش dmc هم تا حدودی خطرناک میزنه.

چاره ایی باید اندیشید.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
)x)x
خاک تو سرت کرایتک میمردی اون سیاست کوفتیتو تغییر بدی ؟ (یه سیاست قشنگی هم باشه آدم نمیسوزه , سیاست بر پایه تبلیغ موتور ) . بعد میگن چرا از کرایتک بد میگین . کرایسیس 3 رو هم بایکوت کردیم رفت :((

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
اکثر بازی هائی که به شرکت های بازیسازی دیگه واگذار شدن، معمولا از اصل خودشون هم خارح شدن! به نیمه پُر لیوان رو نگاه کنید!

Sir William

کاربر سایت
Mar 27, 2012
92
نام
کمال
)x)x
خاک تو سرت کرایتک میمردی اون سیاست کوفتیتو تغییر بدی ؟ (یه سیاست قشنگی هم باشه آدم نمیسوزه , سیاست بر پایه تبلیغ موتور ) . بعد میگن چرا از کرایتک بد میگین . کرایسیس 3 رو هم بایکوت کردیم رفت :((
تو رو خدا شما بایکوتشون نکن ورشکست میشن:|:d
من نمیتونم بفهمم که چرا دارکسایدرز رو به CoD و Crysis ربط میدین؟:|
...............................................................................................
اصلا از این که این بازی دیگه منتشر نمیشه خوشحال نیستم ولی خب شرکت‌های بزرگ هم واسه خودشون سیاست هایی دارن و اگه
بخوان همه احساسی برخورد کنن به حال و روز THQ دچار میشن! خودتون هم شاید بودید که فروش DSII خیلی خوب نبوده و خرید یک
مهره سوخته برای کرایتک چیزی جز ضرر نداره. خصوصا که این شرکت تجربه ی زیادی در مورد سبک DS و انتشار بازی های مختلف نداره...

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
امسال دو تا از محبوب ترین سری ها حداقل برای من از بین رفتند

1)Prototype که اکتیویژن پول پرست بازی رو تیکه تیکه کرد و 55 تا DLC پولی ارائه داد.بعد که بازی نفروخت ، استدیو رو بست
2)این دارک سایدرز که جدا داستان باپتانسیلی داشت.کاش یوبیسافت این بازی رو می خرید

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یکی از بهترین بازیهای این نسل بدون شک Darksiders بود.
خاک بر سر شکرت ها بخصوص کرایتک گرافیک پرست که دنبال این ip رو نگرفت.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
زیاد ناراحت نشید کم کم تمام عناوین خوب از بین میرند acti که فقط cod خواهد ساخت, یوبی سافت هم فقط ac خواهد ساخت و ea هم battle و ...........
مقصر هم این گیمرهای افراطی هستند که عاشق بازی اکشن پوچ و اول شخص هستند........

اشکال نداره همه میرن cod بازی میکنن.

واقعا همینطور پیش بره بازیهای دیگه هم به همین سرنوشت دچار میشن حالا چه شرکتشون از هم بپاشه یا نپاشه .

مثلا امار فروش dmc هم تا حدودی خطرناک میزنه.

چاره ایی باید اندیشید.

هیچ چاره ای نداره بزار انقدر cod و این جور بازی ها بازی کنند تا ببینم کی خسته میشند.من که یه روزی عاشقم assassin's creed بودم حالا از بس نسخه هاش را بازی کردم که هیچ اهمیتی برام نداره.

1
)Prototype که اکتیویژن پول پرست بازی رو تیکه تیکه کرد و 55 تا DLC پولی ارائه داد.بعد که بازی نفروخت ، استدیو رو بست
2)این دارک سایدرز که جدا داستان باپتانسیلی داشت.کاش یوبیسافت این بازی رو می خرید

همون بهتر استودیو رادیکال بسته شد بعد از اون گند protoype 2 که شخصیت اول بازی را کشتند انگار خود بازی را کشتند......
یوبی سافت هم طمع کاره عناوین خیلی خوبی مثل prince of persia یا driver .. را بگند کشیده فقط همین دارک سایدرز مونده اونم نابود کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر