حجم تقریبی دانلود Forza Horizon 3 مشخص شد

VICTORLyNCH

کاربر سایت
Aug 18, 2016
565

#5.jpg
یکی از مورد انتظارترین بازی‌های ریسینگ امسال Forza Horizon 3 می‌باشد که قرار است به صورت انحصاری برای پلتفرم‌های مایکروسافت یعنی Windows 10 و Xbox One در تاریخ سه‌شنبه 6 مهرماه [27 سپتامبر میلادی] به بازار عرضه گردد.

خیلی از منتظرین این بازی، مایل به دانستن حجم تقریبی آن، برای تهیه‌ی فضای مورد نیاز در هنگام انتشار بازی هستند که بتازگی جزئیات آن از طریق فروشگاه Xbox منتشر شده است. بر طبق جزئیات منتشر شده در این فروشگاه، برای نصب بازی Forza Horizon 3 به فضایی بین 46.34 – 60 گیگابایت [به صورت تقریبی] نیاز خواهید داشت. این بازی در محیطی پهناور که با الهام از کشور استرالیا طراحی شده، جریان خواهد داشت. بزرگی نقشه‌ی این بازی دو برابر نقشه‌ی Forza Horizon 2 می‌باشد. این بازی از ویژگی‌های نظیر بخش همکاری چهار نفره و بخش چند نفره نیز پشتیبانی می‌کند. بیش از 350 ماشین در هنگام انتشار در دسترس بازیکنان قرار خواهد داشت.

علاوه بر این موارد، این بازی از قابلیت Xbox Play Anywhere نیز پشتیبانی می‌کند که به کمک آن، هر کس نسخه‌ای [چه نسخه‌ی PC و چه نسخه‌ی Xbox One] از این بازی را خریداری کند، به صورت رایگان نسخه‌ی دیگر را نیز دریافت خواهد کرد و امکان تجربه‌ی بازی بر روی هر دو پلتفرم را خواهد داشت.
لینک منبع

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
این حجم زیاد بازیهای مایکروسافت برای ماهایی که یه اس اس دی 120 گیگ داریم معضل شده الان با 120 گیگ بعداز نصب ویندوز فقط 70 گیگ فضا خالی میمونه که اونم کلهم باید در اختیار بازی بزاری، به همین خاطر نرم افزارای دیگه رو باید منتقل کنی روی هارد. 40 گیگ بسه دیگه.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
این حجم زیاد بازیهای مایکروسافت برای ماهایی که یه اس اس دی 120 گیگ داریم معضل شده الان با 120 گیگ بعداز نصب ویندوز فقط 70 گیگ فضا خالی میمونه که اونم کلهم باید در اختیار بازی بزاری، به همین خاطر نرم افزارای دیگه رو باید منتقل کنی روی هارد. 40 گیگ بسه دیگه.
سلام
من در مورد ssd زیاد وارد نیستم . سوالی داشتم اینکه واقعا تفاوت بین نصب رو هارد معمولی و ssd خیلی زیاده ؟ و ایا تو حین بازی کردن غیر لودینگ تاثیر دیگه داره ؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
وان در زمینه بازی های انحصاری ریسینگ واقعا عالی کار کرده و متاسفانه سونی در این سبک بازی دندان گیری نداره . دارم کم کم وسوسه میشم که یه وان بخرم

• Like
Reactions: sadegh93

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
سلام
من در مورد ssd زیاد وارد نیستم . سوالی داشتم اینکه واقعا تفاوت بین نصب رو هارد معمولی و ssd خیلی زیاده ؟ و ایا تو حین بازی کردن غیر لودینگ تاثیر دیگه داره ؟

از لحاظ سرعت نصب و لود بازی تفاوت بسیار زیاده، بشخصه خودم موقع استارت ویندوز 8.1 عملا صفحه ولکام رو نمی بینم تا سرم رو میارم بالا ویندوز آماده هست. تو بازی ایی مثل دووم عملا لودینگی نمی بینی. اگر بازی اپن ورد باشه مثل جی تی ای یا ویچر بنظرم بله تاثیر داره ولی نه اونقد شاید در حد یک فریم ولی تکسچرها سریعتر لود میشن که شما متوجه لود نمیشی در صورتی که روی هارد قابل توجه هست.

اگه قصد خرید دارید مدل 250 گیگی بخرید تا علاوه بر نصب ویندوز و بازی، نرم افزارهای کاربردی اصلی رو هم داخلش داشته باشین. مدل های خوب 250 گیگی اومدن که قیمت خیلی مناسبی هم دارن.

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
از لحاظ سرعت نصب و لود بازی تفاوت بسیار زیاده، بشخصه خودم موقع استارت ویندوز 8.1 عملا صفحه ولکام رو نمی بینم تا سرم رو میارم بالا ویندوز آماده هست. تو بازی ایی مثل دووم عملا لودینگی نمی بینی. اگر بازی اپن ورد باشه مثل جی تی ای یا ویچر بنظرم بله تاثیر داره ولی نه اونقد شاید در حد یک فریم ولی تکسچرها سریعتر لود میشن که شما متوجه لود نمیشی در صورتی که روی هارد قابل توجه هست.

اگه قصد خرید دارید مدل 250 گیگی بخرید تا علاوه بر نصب ویندوز و بازی، نرم افزارهای کاربردی اصلی رو هم داخلش داشته باشین. مدل های خوب 250 گیگی اومدن که قیمت خیلی مناسبی هم دارن.
مرسی از پاسختون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر