جنبش بازی سازان ایرانی

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
من این تایپیک رو با اجازه دوستان باز کردم تا هر کس که اطلاعاتی در مورد ساخت بازی داره این ا بنویسه تا به امید خدا بعد از سال ها راه افتادن صنعت بازی سازی دنیا ما ایرانیا هم بتونیم یه بازی بزرگ بسازیم.... (چی گفتم )

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
بچه ها اخبار شبانگاهي ديشب رو ديدين

امريكايي ها يه بازي ساختن به ضد ايران كه همين جريان سلاح اتمي هست كسي خبري از اسم بازي داره يا نه

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
.

امریکا از این بازی ها زیاد می سازه ولی باید دید ایران می تونه یه پروژه مثل کیلر 7 رو برای جواب بسازه . مشکل ما بازی باز ها اینه که تو این کشور فراموش شده ایم ....

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
از نظر زیاد ساختنش که اره
ما هم اصلا اسمشون رو هم نمیفهمیم
این یکی رو هم چون تو اخبار گفت فهمیدم
فقط خواستم ببینم کسی اسم این بازی رو میدونه

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
تا صد سال ديگه هم ايران نميتونه بازي در سطح جهان بسازه

نمونش نمايشگاه بازي رايانه اي كه بدون نظم و تريتب خاصي داره برگزار ميشه و از دوتا از بزرگاي بازي هم دعوت نكردن

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نوشته شده توسط MGS:
تا صد سال ديگه هم ايران نميتونه بازي در سطح جهان بسازه

نمونش نمايشگاه بازي رايانه اي كه بدون نظم و تريتب خاصي داره برگزار ميشه و از دوتا از بزرگاي بازي هم دعوت نكردن
این که معلومه
مگه بازی ساختن الکیه
اولا بودجه می خواد..دانش فنی می خواد مدیریت می خواد و از همه مهمتر نیاز به حمایت همه جانبه داره چیزی که ما در ایران اصلا شاهدش نیستسم :evil:

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط farzadlion:
این که معلومه
مگه بازی ساختن الکیه
اولا بودجه می خواد..دانش فنی می خواد مدیریت می خواد و از همه مهمتر نیاز به حمایت همه جانبه داره چیزی که ما در ایران اصلا شاهدش نیستسم :evil:
اینو قبول دارم . به قول ویل رایت هزینه ی ساخت بازی دیگه داره میرسه به 7 -8 رقمی . اونم تازه به دلار ما بودجمون فوقش برسه به 7 رقمی اونم به ریال....
ولی نا امیدی = مرگ

filth_crow

کاربر سایت
Oct 13, 2005
2
[font=Arial, Helvetica, sans-serif][/font]شركت معظم EA به تازگي اعلام نموده است كه يكي از نرم‌افزارهاي طراحي بازي خود را به رايگان در اختيار عموم توسعه‌دهندگان بازي قرار مي‌دهد.

شايد يه دست ما هم برسه ! البته شايد چون واسه دريافتش بايد اول به renderwaredeployment@ea.com ايميل بزنيم و بعد از تصميم گيري لينكش رو مي دن كه احتمال زياد بالاي گيگ بايد باشه كه دانلودش واسه ما تقريبا غير ممكنه !

اينم آدرس برنامه : RENDERWARE

(علي بالاخره منم به اين انجمن علاقمند كرديا)

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط filth_crow:
[font=Arial, Helvetica, sans-serif][/font]شركت معظم EA به تازگي اعلام نموده است كه يكي از نرم‌افزارهاي طراحي بازي خود را به رايگان در اختيار عموم توسعه‌دهندگان بازي قرار مي‌دهد.

شايد يه دست ما هم برسه ! البته شايد چون واسه دريافتش بايد اول به renderwaredeployment@ea.com ايميل بزنيم و بعد از تصميم گيري لينكش رو مي دن كه احتمال زياد بالاي گيگ بايد باشه كه دانلودش واسه ما تقريبا غير ممكنه !

خواهش میکنم . سرور مایی.
یکی از تخصص هایی که برای سخت بازی های کامپوتری درجه حیاتی داره گرافیکه که خدارو شکر آقا امیر برادر گل من تو این زمینه استاده .

arthuhzard

کاربر سایت
Mar 5, 2006
12
نوشته شده توسط alprh:
نه بابا kma war که قدیمیه . اون بازیه جدیده ولی مال شرکت سازنده kuma wara .
kuma war يه شركته كاملا ضد ايرانه.اين شركت يه نرم افزاري رو يا كمي بالاتر از اون رو ساخته و هر از چند گاهي براش ماموريت ميسازه و ميفروشه.درواقع يه موتور بازي ساخته و به تدريج بمراحل براش تهيه ميكنه.تا الان حدود 60 - 70 تا ماموريت ساخته.
اسم اون بازي هم assault on iran هستش كه يكي از ماموريتهاي اين برنامه محسوب ميشه.

arthuhzard

کاربر سایت
Mar 5, 2006
12
نوشته شده توسط filth_crow:
شركت معظم EA به تازگي اعلام نموده است كه يكي از نرم‌افزارهاي طراحي بازي خود را به رايگان در اختيار عموم توسعه‌دهندگان بازي قرار مي‌دهد.

ايني كه شما ميگي يك موتور بازيسازيه كه محصول ea هستش.اگه بتونين تهيش كنين بازيهايي با كيفيت و گرافيك بالا حتي بالاتر از پايان معصوميت خواهيد ساخت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر