جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
سلام بچه ها من به مشکل خوردم موقع آپدیت
اول اینکه فایل رو که من دانلود کردم از rar خارج میشه ولی تهش این ارور هم میده
! C:\Users\...\Desktop\systemupdate.zip: CRC failed in $systemupdate\AvatarEditor.xex. The file is corrupt
بعد پوشه رو به همراه فایلdefault.xex رایت زدم با برنامه خود ویندوز سون
حالا بار اول که روشن کردم بوت کردم سیستم رو یه آپدیت کوچیک کرد کنسول ریست شد بعد شکلو شمایل داشبورد تغییر کرد گفت میخوای آپدیت کنی ؟ گفتم بله ولی زمانی که داره اکسترکت میکنه ارور کثیف بودن دی وی دی رو میده و کد ارور هم اینه:
Status Code 3143 0000 3000 0906 8007 0002
در صورتی که دی وی دی تمیز تمیز هستش و 10 دقیقه نیست رایت زدم
کسی میدونه مشکل چیه ؟

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
سلام بچه ها من به مشکل خوردم موقع آپدیت
اول اینکه فایل رو که من دانلود کردم از rar خارج میشه ولی تهش این ارور هم میده
! C:\Users\...\Desktop\systemupdate.zip: CRC failed in $systemupdate\AvatarEditor.xex. The file is corrupt
بعد پوشه رو به همراه فایلdefault.xex رایت زدم با برنامه خود ویندوز سون
حالا بار اول که روشن کردم بوت کردم سیستم رو یه آپدیت کوچیک کرد کنسول ریست شد بعد شکلو شمایل داشبورد تغییر کرد گفت میخوای آپدیت کنی ؟ گفتم بله ولی زمانی که داره اکسترکت میکنه ارور کثیف بودن دی وی دی رو میده و کد ارور هم اینه:
Status Code 3143 0000 3000 0906 8007 0002
در صورتی که دی وی دی تمیز تمیز هستش و 10 دقیقه نیست رایت زدم
کسی میدونه مشکل چیه ؟

اول اینکه نباید ارور بده. یه فایلیش اکسترکت نمیشه حتما که این ارور رو میده. دوباره دانلودش کن.

در ضمن بریز رو فلش. رو رم گوشی. همه چیز هست حتما رو دیسک باید رایت کنی؟!

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
دوستان و اساتید من چند صفحه رو خوندم اما چند تا چیز رو نفهمیدم: الان اگر من کنسول رو آپدیت کنم نمی تونم بازی های بعد از Fable 3 رو انجام بدم مثل AC: brotherhood اگر درسته این حرف بگید که من آپدیت نکنم و فلگ هم نشم چون از ترس این بن ویو یک ماهی هست وصل لایو نشدم.
پ.ن:استفاده از :Kinect نیاز کامل داره به لایو یا بدون لایو هم میشه ازش استفاده کرد؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
دوستان و اساتید من چند صفحه رو خوندم اما چند تا چیز رو نفهمیدم: الان اگر من کنسول رو آپدیت کنم نمی تونم بازی های بعد از Fable 3 رو انجام بدم مثل AC: brotherhood اگر درسته این حرف بگید که من آپدیت نکنم و فلگ هم نشم چون از ترس این بن ویو یک ماهی هست وصل لایو نشدم.
پ.ن:استفاده از :Kinect نیاز کامل داره به لایو یا بدون لایو هم میشه ازش استفاده کرد؟

معلوم نیست.فعلا فقط fable3 رو نمیشه بازی کرد.باید تا امدن بازی صبر کنی. برای کینکت هم به لایو احتیاجی نیست فقط باید کنسولت آپدیت باشه.
در ضمن اگر این تاپیک رو بخونی جواب سوالهات رو میگیری:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=35582

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
نیومده مهندس!! بن ویو کجا بود آخه؟!

اصلا تو چرا آپدیت نمیکنی حسام؟ بیا گرز یذره بهت ..... کنیم حالشو ببریم :d
من آپدیت کردم
و اصلا برام بن شدن مهم نیست
ولی من GOLD ندارم:((
3 تا پروفایلمم گلدشو تموم کردم
خیلی دوست دارم بیام چند دست گیرز بزنم:(

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
آقا چه بخوای چه "نخوای" آپدیت رو باید بکنی...
AC: brotherhood هم که اومده روی داشبود جدید کار نمیکنه، تازه اگر داشبورد قدیمی رو داشته باشی و بازی AC: brotherhood رو داخل دستگاه بذاری پیغام آپدیت میخواد!
کینکت بدون لایو هم میشه بازی کرد!
پ.ن: از این به بعد همگی بازی ها که میآد، AP2.5 داره...

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوست عزیز این حرف شما از روی چه منبع موثقی هست؟
هنوز هیچ منبع موثقی وجود نداره
فعلا دو تا بازی با ap2.5 اومده که کاملا هم تایید نشده که آیا اجرا میشن یا نه
پس نمیشه و نباید قطعی نظر داد.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
رو دستگاه من فیرمویر 1.6 non-Stealth نسبه .....وضعیت من برای اجرای بازی های جدید به چه صورته؟؟؟
فعلا هیچ مشکلی برای اجرای بازیها نداری، چون شناسایی ap2.5 فقط در داشبورد جدید وجود داره

ویرایش: اجرای بازیها زیاد ربطی به فریمورت نداره، به ورژن داشبوردت بستگی داره، اگه آخرین داشبورد را نصب کرده باشی ممکنه بازیهای جدید ( بجز COD:BO) را اجرا نکنه

نقل قول از Lich King
به دلیل اینکه فیرمور iXtreme LT قادر به تشخیص AP25 نیست شما با ارور عدم خواندن دیسک مواجه می شوید. به طور کلی شما در حاضر قادر نیستید بازی های AP25 رو در داشبورد جدید با LT بازی کنید.
البته اگر از فیرمور های iXtreme قدیمی مثل 1.6 non stealth استفاده می کنید بازی به احتمال زیاد بدون مشکل اجرا می شود. هنوز دقیقاً مشخص نیست که بازی های AP25 در داشبورد جدید روی چه فیرمور هایی اجرا می شوند.

آخرین ویرایش:

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
رو دستگاه من فیرمویر 1.6 non-Stealth نسبه .....وضعیت من برای اجرای بازی های جدید به چه صورته؟؟؟

با توجه به اینکه فرمورتون non-Stealth هست با دشبورد جدید فکر نمیکنم مشکلی با اجرای بازیهای جدید داشته باشید (طبق توضیحات دوستان)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر