تکذیب ساخت نسخه جدید Onimusha از جانب Ninja Theory

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
استودیو انگلیسی Ninja Theory مشغول ساخت نسخه جدیدی در سری مشهور Onimusha نیست.

این استودیو به تازگی در توییتر خود اعلام کرد: " ما بر روی یک نسخه جدید در سری Onimusha کار نمی‌کنیم. هر گونه شایعات پیرامون این موضوع نادرست هستند و صحت ندارند."

onimusha1.jpg

اگر شما تا کنون با سری Onimusha آشنایی نداشته اید، این، یک سری عالی در زمینه اکشن سامورایی بود که نقشی ما بین دو سری مشهور دیگر کمپانی Capcom، یعنی Devil May Cry و Resident Evil ایفا می‌کرد.

کمپانی Capcom تا کنون 6 نسخه از این سری را منتشر کرده که به موفقیت بالایی دست یافتند اما علاقه داخلی به این IP رفته رفته در سال 2006 در این کمپانی فروکش کرد.

تهیه کننده عنوان Street Fighter 4، آقای Yoshinori Ono، سال گذشته به سایت IGN گفت سری Onimusha سزاوار علاقه بیشتری از جانب Capcom است.

وی اذعان داشت: " زمان برای من اکنون مناسب است. به نظر می‌رسد که اکنون زمان احیای این سری باشد. اما من نمی‌خواهم کارهایی که در گذشته انجام داده ایم را دوباره انجام دهم. من فکر می‌کنم که اکنون زمان عمل کردن و فراتر رفتن از بخش تک نفره است."

" باید راه هایی برای گسترش بر اساس آن چه که انجام داده ایم، وجود داشته باشد. شاید کارهایی از قبیل اعمال بخش چند نفره به بازی هایی همانند این.

این ایده ها هنوز خام هستند اما وقتی که به ثمره بنشینند، وقتی که احساس خوبی در مورد آن ها داشته باشم و حس کنم که کاری می‌توانم انجام دهم، مسلما از آن ها برای بهبود کار استفاده خواهم کرد. این چیزی است که بسیار مشتاق به انجام آن هستم."

منبع

SHINJI MIKAMI

کاربر سایت
Nov 5, 2012
74
نام
Mohammad
یکی دیگه از بهترین بازیهای عمرم بود ....خدارو شکر خیالم راحت دیگه این مثل re نابود نمیشه و با خاطرش حالمیکنیم...:-b

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
همون انو کارش درسته همون بسازه بهتره حالا که خالقش اینافونه هم رفته بذارید انو بسازه که دان او دریم هم خوب ساخت...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
امیدوارم هیچ وقت نه ONIMUSHA ساخته بشه نه DINO CRISIS نمیخوام گندی که CAPCOM به بقیه عنوان ها زده تکرار کنه و حتی همون اسم خوبی هم که از این عنوان ها مونده رو به لجن بکشه .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این عنوان یه جو کاملا ژاپنی داره سپردنش به یه سازنده غربی اشتباه بزرگی هست برعکس DMC که جو گوتیک و قرون وسطائی داره و یه سازنده غربی عالی از پسش برمیاد.

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
این عنوان یه جو کاملا ژاپنی داره سپردنش به یه سازنده غربی اشتباه بزرگی هست برعکس DMC که جو گوتیک و قرون وسطائی داره و یه سازنده غربی عالی از پسش برمیاد.

منم میگم بذارید همون انو بسازه کارش درسته

---------- نوشته در 02:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:25 AM ارسال شده بود ----------

اینم کاراش...

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
تنها بازی بود که وقتی نسخه Dawn of Dreams رو تا آخرش رفتم از شدت ناراحتی بغضم گرفته بود ! هیچ وقت این موضوع یادم نمیره (سوم دبیرستان بودم )
یعنی زندگی می کردم باهاش ها ....
اون وقت ها بازی اصلاً یه حس دیگه داشت :( یادش بخیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر