تصاویر بازی Warhammer 40,000: Space Marine

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
درود:)

با تشکر از 619 عزیز :
40kspacemarine.jpg

شركت THQ ديشب به صورت رسمي بازي Warhammer 40,000: Space Marine را براي X360 , PS3 تاييد كرد. اين بازي توسط استوديو تحسين شده Relic سازنده سري Dawn of War و Company of Heroes ساخته مي شود. Relic براي ساخت اين بازي از يك موتور مخصوص ساخته شده براي كنسول هاي حال حاضر استفاده كرده است.

شما در نقش يك Space Marine كه يك سوپر سرباز قوي است ظاهر خواهيد شد و بايد در مقابل تاخت و تاز Orc ها را بگيريد. بازي به شدت داراي خون است و يكي از خشن ترين بازي هاي اين نسل به حساب مي ايد. كاراكتر اصلي بازي در يك دست خود اسلحه و در دست ديگر يك اره برقي دارد.

اگر فكر مي كنيد اين بازي تقليد از GOW اشتباه مي كنيد زيرا تمام ايده اره برقي اين بازي برگرفته شده از دنياي Warhammer 40,000 است. براي بازي Finisher هاي بسياري تهيه ديده شده است كه حس خشونت بازي را بالا مي برد. بازي در حال حاضر تاريخ مشخصي ندارد اما به نظر مي رسد بازي در اواخر سال 2010 عرضه شود.

تريلر اول بازي نمايش داده شده است و شما مي توانيد از اينجا ان را ببنيد. همچنين در سپتامبر 2008 يك تريلر 9 دقيقه اي از اين بازي فاش شد كه شما مي توانيد ان را در سايت Youtube ببينيد. البته Relic اعلام كرده كه تريلر سپتامبر 2008 بازي انها نيست و اين بازي با ان تريلر متفاوت است. به نظر مي رسد اين بازي توسط THQ شبعه استراليا ساخته ميشده و حالا مراحل ساخت بازي به Relic منتقل شده است.
تصاویر بازی :
برای دیدن تصاویر در سایز بزرگ، روی آنها کلیک کنید.

• Like
Reactions: devil eyes

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
این بازی واقعا حرف نداره من که وقتی میشستم پاش حداقل 2 ساعت نمیتونستم پلک بزنم این قدر که مشغول بودم :d
نمیتونم تا اواخر 2010 وایستم

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
دوست داشتنی ترین و خوشگل ترین و نازترین اورگهایی که من تاحالا دیدم، تو این سری هستش:d خداییش همیشه عکس العملهاشون تو dawn of war منو از خنده میترکوند:d
ظاهرا قراره اینجا هم بدرخشن:d
80uamx8q99ehndy08fgj.jpg

• Like
Reactions: PXG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر