تشکیل تیم کانتر Bazicenter

سلام دوستان عزیز :
میخوام نظرتون رو در مورد این که بازی سنتر یک تیم کانتر داشته باشه چیه نظر تون رو بگید بعد نیست بازی سنتر هم یک تیم داشته باشه مثل بچه های دارینوس

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Death Knight:
من که فک نمیکنم با این وضعیت دیگه تمایلی به عضویت داشته باشم.پس فعلا یه جورایی دور من خط بکشید.
بابا بودی با هم بازی میکردیم . :lol: اعضاش حالا مثلا خیلی فعالان .

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام :
چرا دوست عزیز اقای Death Knight منک ه رو شما خیلی حساب باز می کردم تو رو خدا این دفعه رو بی خیال شدی خواهشا :cry: :cry: :cry: :cry:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
خب بهزاد جان خودت ببین الان حدود یک ماهو دو هفته از باز شدن این تاپیک میگذره.ولی هیچی به هیچی همه میان میگن ما هستیم ولی بعد میبینی که هیچ اتفاقی نیوفتاده.
حالا نترس من فعلا هستم.تا ببینیم بعد چی میشه.

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام دوستان:
مرسی که دوست عزیز اقا Death Knight ممنون اقا یان تو رو به خدا اسم کسانی که در صفحه قبل این تایپیک هست بیا ن جواب بدن تو رو خدا به گن حاضرن یا نه

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
سلام دوستان:
مرسی که دوست عزیز اقا Death Knight ممنون اقا یان تو رو به خدا اسم کسانی که در صفحه قبل این تایپیک هست بیا ن جواب بدن تو رو خدا به گن حاضرن یا نه
من همیشه از خودم حضور در بکنم جییگر.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها منم ببخشيد چند روزي بخاطر مشكلات كامپيوترم كه اصلا نمي تونستم تو اين سايت بيام نتونستم بيام اخه تا ميومدم تو سايت سيستمم هنگ ميكرد ببخشيد
redface.gif

kaveh007

کاربر سایت
Aug 22, 2006
33
نام
کاوه ولی پو
دوستان خوب بنده هم تقریبا هر روز و هر شب در سوررهای Azadnet یا GZ هستم و تا آخر تابستون هم هر روز و هر شب آنلاینم فقط این لاگ اعصابم رو خرد میکنه و یکی هم این cheater ها که روز به روز تعدادشون بیشتر میشه.
بندی با آیدی sas[kv]a بازی میکنم. البته جمعا 2 ساله که کانتر آنلاین بازی میکنم و اگر دوست داشته باشید روی من هم حساب کنید البته اگر ما رو لایق بدونید;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر