ترسناک ترین بازی که کردید؟

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
ما بچه که بودیم خیلی نوب بودیم:d
به حدی که حتی نمیتونستیم بریم تو controlls. بعد resident evil نصب کردم نمیدونم شماره چندش بود!
بعد این تفنگشو بلد نبودم بیارم بالا:d همون مرحله اول هی فقط فرار میکردم از دست این زامبیا تا آخر یه گوشه گیرم انداختن و شروع کردن به خوردن نامردا:|
هیچوقت توی یه باز اینقدر نترسیدم دیگه:-b

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
اویل 3 بود منم همون بازی رو کردم نمیدونستیم چه جوری شلیک میکنه فقط زامبی می خوردنمون تا اینقدر دکمه زدیم تا پیدا شد

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
من که میگم هیچ بازی یا فیلمی ترسناک نیست اون حسی که به ادم دست میده هیجان و استرس هستش .... ترس اونییه که تنها نصفه شب تو جنگل پیاده باشی ( که خودم تجربشو دارم )
با این حال dead space 1 از بقییه تو این زمینه بهتر بود.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
تاپیک تکراری هست ولی‌ خوب.
تو این چند وقت اخیر هیچ بازی‌ای منو نترسند.
Dead space چند صحنش تاثیر گذر بود.
اون قدیما هم از Re 3 می‌ترسیدم. :d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
انصافا تا حالا از هیچ بازی به اندازه ی FATAL FRAME نترسیدم فوق العاده بود تو زمان خودش مخصوصا وقتی که اطلاعاتی که تو بازی در مورد روح هایی که سوژتون بود و میخواستید ازشون عکس بگیرید رو میخوندید واقعا مقاومت در مقابل این بازی سخت میشد البته بهترین بازی ترسناک تاریخ بدون شک SH2 که از نظر داستانی هیچ بازی بهش نمیرسه

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
شاید بهتر بود دو سوال پرسیده میشد. ترسناک‌ترین بازی که بازی کردید و بهترین بازی ترسناک که بازی کردید.
اما در کل من سر یه بازی آرکید به اسم Forbidden بد جور ترسیدم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
شاید بهتر بود دو سوال پرسیده میشد. ترسناک‌ترین بازی که بازی کردید و بهترین بازی ترسناک که بازی کردید.
اما در کل من سر یه بازی آرکید به اسم Forbidden بد جور ترسیدم.

اسم کامل اون بازی Forbidden Siren هستش و از عکس واقعی برای texture ها استفاده میکنه، برای همین خیلی ترسناکه. نسخه آخرش هم که بازسازی اولین نسخه هستش رو PS3 اومده.

فقط یه بازی بود که اونقدر منو ترسوند که نتونستم بیشتر از دو بار اجراش کنم، یه بازی بی نام و نشون موسوم به Nosfratu بود. دلیلش هم این بود که این بازی هر دفعه یه شکلی بود (random generated dungeons) که نمیدونستی الان که بازی لود میشه کجایی، ممکن بود بازی لود بشه و تو صورتت یه Nosfratu در حال لبخند زدن باشه. خیلی وحشتناک بود، اصلا قابل بازی کردن نبود.

جدای از اون، سری RE، مخصوصا نسخه اول که اسلحه و تیر کم هستش تونستن ترس همراه با هیجان رو به خوبی منتقل کنن (از برادرای ناخلف ـش مثله Dino Crisis نباید چشم پوشید) ولی بازی هایی مثله Fatal Frame مخصوصا نسخه 2 و 3 و سری بازی Silent Hill، مخصوصا نسخه 1 و 3 در انتقال ترس عمیق، خیلی نقش خوبی رو بازی کردن. دوستمون به Forbidden Siren اشاره کرد که اون هم نمونه ای منحصر به فرد از ترس هستش ولی بیشتر تاکید رو ترس بصری داره که زیاد کار غنی ای نیست.

برای من اتمسفر خیلی مهمه و بهترین بازی این نسل که اتمسفر "وحشت" رو به نحو احسنت منتقل کرد، بازی Condemned، نسخه اول، بود.

(یه همچین سوالی برای کهکشان بازی های ویدئویی، یه جواب یه کلمه ای رو نمیطلبه!)

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
اسم کامل اون بازی Forbidden Siren هستش و از عکس واقعی برای texture ها استفاده میکنه، برای همین خیلی ترسناکه. نسخه آخرش هم که بازسازی اولین نسخه هستش رو PS3 اومده.
نه. یه بازی آرکید PC که فکر کنم با فلش کار شده بود.

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
وقتی که بچه بودم از silent hill 1 و resident evil 2 & 3 خیلی میترسیدم.

imagef7dc4e623c23.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر