فروشنده تخفیف های پلی استیشن به مناسبت کریسمس

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
Rating - 0%
0   0   0
خوب جزء خانواده است اکانت، فعلا نمی شه درش اورد باید صبر بدید

من بازم سعی می کنم راهی برای این مشکلتون پیدا کنم، ولی چون بازی ها رو نصب و بازی کردید کار رو تقریبا غیر ممکن کردید.

چرا اکانتی که دست اوله و تازه خریداری شده باید بره تو فامیلی گروپ ؟ هدف از اینکار چی بوده ؟ اصلا نیازی نبود اکانتها رو با کد تاییدی که از خودم به عنوان تست اکانت گرفتی ببری تو فامیلی گروپ اکانت خودت
چرا نمیتونی آزاد کنی فامیلی منیجر خودتی و دسترسی فول به چایلد ها داری
عزیز من مگه شما یک اکانت کامل به دلار دقیق پلی استیشن استور نگرفتی ؟؟؟؟ چرا اکانتها اینجوری ست شده ؟
شما جواب نمیدی فقط حرف خودتو از صبح داری تکرار میکنی که من پشتیبانی میکنم
من اصلا نیازی به پشتیبانی شما ندارم وقتی اکانت کامل دست خودم باشه
چرا شما یه بخش قضیه رو متوجه نمیشی که من به عنوان خریدار فول باید دسترسی فول داشته باشم و شما به عنوان فروشنده موظف هستید فقط اکانت رو کامل و تمیز به من تحویل بدید نه اینکه یه آپشن رو گروگان نگه دارید که بخواید پشتیبانی کنید

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
Rating - 100%
9   0   0
من به تمام مواردی که گفتید مثل دسترسی آنلاین کامل و... رسیدگی کردم دیروز . نکردم !؟

یک جور می گید پول کامل دادم انگار به قیمت دلار روز خریدید دلاری 10990 بهتون دادم ، تازه تخفیف هم دادم بهتون .

بسیار کار های ناشایست دارید انجام می دید ، الآن شما می تونید برید بازی کنید هیچ چیزم جلوتون رو نگرفته

بازم می گم اطلاعات اکانت رو تغییر دادید ، بازی نصب کردید ، بازی کردید = امکان مرجوعی صفر

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
Rating - 0%
0   0   0
من به تمام مواردی که گفتید مثل دسترسی آنلاین کامل و... رسیدگی کردم دیروز . نکردم !؟

یک جور می گید پول کامل دادم انگار به قیمت دلار روز خریدید دلاری 10990 بهتون دادم ، تازه تخفیف هم دادم بهتون .

بسیار کار های ناشایست دارید انجام می دید ، الآن شما می تونید برید بازی کنید هیچ چیزم جلوتون رو نگرفته

بازم می گم اطلاعات اکانت رو تغییر دادید ، بازی نصب کردید ، بازی کردید = امکان مرجوعی صفر

شما چرا یه حرف ساده رو میپیچونید
چرا اصلا باید کاری کنید که من برای دسترسی به شما پیام بدم ؟ مگه من اکانت کامل نخریدم ؟
بعدشم مگه من مجبورتون کردم به این قیمت دلار بدید ؟ شما خودتون و تبلیغ کارتون همینه
چرا روز اول این موضوع رو نگفتید که اکانت رو اینجوری تحویل میدید نه کامل
کارهای من ناشایست هستش ؟؟؟؟؟ پس هنوز ناشایست ندیدی
امکان مرجوعی رو شما تعیین نمیکنید برای پاسخگویی تشریف میارید پلیس جرایم رایانه ای اونا مشخص میکنن امکان مرجوعی هست یا خیر
من باز هم میگم اکانتها رو آزاد کنید یا یه اکانت جایگزین آزاد بهم بدید من نمیخوام مرجوع کنم در غیر صورت مرجوع

حرف رو نپیچونید جواب بدید یه کلام چرا باید اکانتها اینجوری باشه و من تحمل کنم ؟؟؟؟؟

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
Rating - 0%
0   0   0
خوب جزء خانواده است اکانت، فعلا نمی شه درش اورد باید صبر بدید

من بازم سعی می کنم راهی برای این مشکلتون پیدا کنم، ولی چون بازی ها رو نصب و بازی کردید کار رو تقریبا غیر ممکن کردید.
سلام من صحبتاتون رو دیدم و یه نظری دارم دوستمون که مشکل واسش پیش اومده میتونه با اکتیو کردن اکانت رو دستگاه رویه یه اکانت دیگه با مشخصات سن خودش بازی کنه تا موقعی که سن زده شده تو اکانت به 18سال برسه

dima

کاربر سایت
Oct 25, 2010
56
نام
h.k
Rating - 100%
2   0   0
داداش میرفتی خودت گیفت کارت می خریدی بازی ها رو از استور می گرفتی اینهمه دردسر نداشتی (البته قصدم نصیحت نبود) چون من خودم خیلی موقع ها زمانی که تخفیف داره میرم برای خرید خیالم راحته . حالا اون تخفیف هم اینقدر ارزش داره و خوب هست که با دلار 13 یا 14 هم ارزش خرید داشته باشه.

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
Rating - 0%
0   0   0
داداش میرفتی خودت گیفت کارت می خریدی بازی ها رو از استور می گرفتی اینهمه دردسر نداشتی (البته قصدم نصیحت نبود) چون من خودم خیلی موقع ها زمانی که تخفیف داره میرم برای خرید خیالم راحته . حالا اون تخفیف هم اینقدر ارزش داره و خوب هست که با دلار 13 یا 14 هم ارزش خرید داشته باشه.

بله حرف شما کاملا درسته
اولین تجربه بود ایشالا از دفعات بعد

• Like
Reactions: dima

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر