تاپیک درخواست و مشکلات درایور کارت گرافیک (VGA)

hosseinboss

کاربر سایت
Nov 3, 2008
246
نام
حسین
می بخشید که کمی دیر این رو میگم اما دوستانی که با کارت های انویدیا رو بازی modernwarfare 2 افت فریم دارن (خصوصا اون جایی که بمب اتم بالای شهر واشنگتن منفجر میشه)حتما داریورشون رو یا 196.21 بگذارن یا 197.13 که به کلی این مشکل تو این دوتا درایور حل شده
و مطلب بعدی این که بازی Battlefield Bad Company 2 بر خلاف گرافیک بالایی که داره تقریبا از کارت گرافیک(برای من که 8800 بود) استفاده ای نمی کنه و تفاوت دمایی کارت توی سنگین ترین شرایط گرافیکی این بازی و حالت بی کاری حد اکثر 10 درجه هست(که از بازی left 4 dead 1 هم کمتر هست)
حالا ممکنه که ایراد از درایور 197.13 باشه؟

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
ابديت كارت گرافيك انويديا

[من ميخاستم كارت گرافيكمو ابديت كنم مدلش هست انويديا جي فورس 7100 جي اس هست اگه ممكنه لينك دانلود رو براي من بذارين ممنون

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
دوستان درایور جدید برای کارت های nvidia اومده.از مهمترین تغییرات و امکاناتش به 40% افزایش پرفورمنس در metro2033 در حالت sli هستش.وقتو تلف نکنید;)

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
دوستان درایور جدید برای کارت های nvidia اومده.از مهمترین تغییرات و امکاناتش به 40% افزایش پرفورمنس در metro2033 در حالت sli هستش.وقتو تلف نکنید;)
خب شما که لطف کردی خبر دادی کاشکی لینک سایت رو هم می دادی که دوستان تازه کار هم راحتتر بهش برسن

از اینجا می تونید نسخه ی 257.21 که اولین درایور سری جدید درایورهای NVIDIA با سرعت بهینه شده هست رو دانلود کنید.

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
سلام من یه مشکلی توی نصب درایور ati دارم
هر درایوری که میخوام نصب کنم وسط نصب مینویسه:
ati catalyst has stopped working
و بعد از نصب خارج میشه مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا منو راهنمایی کنید
ممنون

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
سلام من یه مشکلی توی نصب درایور ati دارم
هر درایوری که میخوام نصب کنم وسط نصب مینویسه:
ati catalyst has stopped working
و بعد از نصب خارج میشه مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا منو راهنمایی کنید
ممنون
ممکنه ویندوزت خراب شده باشه یا آثار مخرب ویروس باشه
بهتره اول با برنامه ی CCleaner بازمونده ی درایورهای قبلی رو پاک کنی ببینی درایور رو میشه نصب کرد یا نه،اگر نشد که بهتره ویندوز رو عوض کنی.

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
من یه مشکل عجیب برای دانلود درایور دارم.هر لینکی برای دانلود میرم و به سایت انویدیا ختم میشه نمیاد.مرورگرم پیدا نمیکنه.هم با فایرفاکس امتحان کردم هم با اینترنت اکسپلورر ولی تغییری ایجاد نشده.
من الان یه ویندوز 7 دارم و یه XP که هردوتاشونم 32 بیت هستن باید برای هر کدوم جدا درایور دانلود کنم؟

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
من یه مشکل عجیب برای دانلود درایور دارم.هر لینکی برای دانلود میرم و به سایت انویدیا ختم میشه نمیاد.مرورگرم پیدا نمیکنه.هم با فایرفاکس امتحان کردم هم با اینترنت اکسپلورر ولی تغییری ایجاد نشده.
من الان یه ویندوز 7 دارم و یه XP که هردوتاشونم 32 بیت هستن باید برای هر کدوم جدا درایور دانلود کنم؟

کلا سایت انویدیا توی یران تازگیا نمیدونم چرا مشکل دار شده

اره باید جدا باشه درایور هر کدوم

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
697
نام
Mehdy
البته من شخصا که هیچ مشکلی ندارم ولی شما این رو امتحان کن:
اینجا
البته شما یادت باشه اگه از proxy چیزی استفاده میکنی در قسمت setting مریوط به connection تیک proxy رو بردار...

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
البته من شخصا که هیچ مشکلی ندارم ولی شما این رو امتحان کن:
اینجا
البته شما یادت باشه اگه از proxy چیزی استفاده میکنی در قسمت setting مریوط به connection تیک proxy رو بردار...

ممنون.
درست نشد.از Proxy هم استفاده نمیکنم.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید

ممنون.
درست نشد.از Proxy هم استفاده نمیکنم.
من که خودم مشکل ندارم،ولی ظاهرا یکی دو تا از ISP های بزرگ با این سایت مشکل DNS دارن یا اشتباها بلاکش کردن،از این سیستم بی در و پیکر فی ل تر ینگ مخابرات هر چی بگی بر میاد

بهتره با فی لت ر شک ن سایت رو باز و دانلود کنید.

• Like
Reactions: Zalamen

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
ممکنه ویندوزت خراب شده باشه یا آثار مخرب ویروس باشه
بهتره اول با برنامه ی CCleaner بازمونده ی درایورهای قبلی رو پاک کنی ببینی درایور رو میشه نصب کرد یا نه،اگر نشد که بهتره ویندوز رو عوض کنی.
اخه من ویندوزو تازه دیروز نصب کردم
انتی ویروسم بلافاصله بعدش ریختم فکر نمیکنم ویروس داشته باشم

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
اخه من ویندوزو تازه دیروز نصب کردم
انتی ویروسم بلافاصله بعدش ریختم فکر نمیکنم ویروس داشته باشم
پس در این صورت نصب نشدن درایور غیر طبیعی هست.

البته اگه ویندوز XP نصب کردی بعید نیست مشکل از .NET های مورد نیاز باشه،اما توی ویندوز 7 نباید هیچ مشکلی داشته باشی.

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
من که خودم مشکل ندارم،ولی ظاهرا یکی دو تا از ISP های بزرگ با این سایت مشکل DNS دارن یا اشتباها بلاکش کردن،از این سیستم بی در و پیکر فی ل تر ینگ مخابرات هر چی بگی بر میاد

بهتره با فی لت ر شک ن سایت رو باز و دانلود کنید.
ممنون.با شکننده! درست شد.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همگی خیلی وقته این سایت nVIDIA بره من دیگه باز نمیشه ویندوزم عوض کردم اصلا سایتش باز نمیشه ارور میده با چیلتر شکن بازش میکنم باز میشه ولی تو حالت عادی باز نمیشه درایور کارت گرافیک رو از همین طریق دانلود میکنم ولی سرعت دانلود میاد پایین کسی میدونه باید چی کار کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر