تاریخ انتشار و پشتیبانی از Move در Top Spin 4 تایید شد!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
top-spin.jpg

2K تایید کرده است که Top Spin 4 -سری جدید از شبیه ساز موفق ورزش تنیس- در تاریخ 15 مارچ (5 اسفند) در ایالات متحده منتشر خواهد شد.

این تاریخ انتشار در صفحه ی فیــــس بـــــوک بازی ذکر شده است. این ناشر همچنین گفته است که تاپ اسپین 4 که توسط استدیوی 2K Czech ساخته شده است از حسگز حرکتی Move نیز پشتیبانی خواهد کرد.

هنوز تاریخی برای عرضه در اروپا اعلام نشده است ولی از قرار معلوم فردا گفته خواهد شد.

این بازی برای اولین بار در سپتامبر سال 2010 برای سه کنسول PS3، 360 و Wii اعلام شده بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
به نظر بنده که میتونه بسیار بسیار قدرتمند تر از Virtua Tennis ظاهر بشه! مگر اینکه ویرچوا تنیس یه تکون اساسی به خودش بده.
و اینکه اگر برای کینکت هم تایید بشه خوبه ولی بعید میدونم! چون از قرار معلوم کینکت نتونه دقت مورد نیاز این بازی رو پوشش بده، مگر اینکه یه تکون اساسی به خودش بده!:d

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
^^^ کلا Virtua Tennis آرکیده ولی Top Spin سیمولیشنه. یه جورایی سبکشون با هم فرق میکنن و منم Top Spin رو میپسندم چون از اون حالته آرکیده ویرتوا تنیس خوشم نمیاد (فرت و فرت دایو میزنن!). مسابقه دایوه بیشتر تا مسابقه تنیس. در کل این چیزا مثله Move و Kinect بنظرم بدرده یه سیمولیشنه قوی مثله تاپ اسپین نمیخورن. همون بهتر رو ویرتوا تنیس بیان.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
هم virtunia هم top spin جفتشون مزحكن.ولي خب با اين وجود top spin خيلي بهتره.شبيه سازيش فقط ميشه گفت خوبه و گرافيك خوبي هم داره.ولي مشكلش توي تعداد بازيكنها و جامهايي كه داره كه واقعا مسخرست.نه بخش مردان و نه بخش زنان.
از بخش زنان كه فقط شاراپوا رو خوب شبيه سازي كرده و بخش مردان هم فدرر.باز تو اين جور كارها به نظرم virtunia بهتر عمل كرده.
ولي من يه جا خونده بودم كه ea sports داره يك تنيس به اسم گرنداسلم ميسازه.كسي از اون خبري نداره؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
به نظر من سبک واقع گرایانه و تقریبا سیمولیشن Top Spin رو به هیچ وجه نمیشه با گیم پلی fun گونه virtua tennis مقایسه کرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر