بیشترین حوادث(صدمه) برای چه کاراکتری و در چه بازی ای رخ داد

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
این تاپیک رو زدم تا دوستان بیان بگن بیشترین اتفاقات و حادثه ها(بهتر بگم همون صدمه دیدن) برای کدوم یک از شخصیت ها و در کدام بازی ها پیش اومد

من خودم نظرم روی ناتان در سری بازیه آنچارتد هست.به نظر من خیلی حادثه براش پیش اومد که من یه نمونش رو میگم البته در اسپویل تا داستان بازی لو نره

اگه یادتون باشه در بازی انچارتد 2 همون ابتدای بازی که ناتان در قطار هست که سقوط کرده خیلی صدمه میبینه:((

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
این تاپیک رو زدم تا دوستان بیان بگن بیشترین اتفاقات و حادثه ها(بهتر بگم همون صدمه دیدن) برای کدوم یک از شخصیت ها و در کدام بازی ها پیش اومد

من خودم نظرم روی ناتان در سری بازیه آنچارتد هست.به نظر من خیلی حادثه براش پیش اومد که من یه نمونش رو میگم البته در اسپویل تا داستان بازی لو نره

اگه یادتون باشه در بازی انچارتد 2 همون ابتدای بازی که ناتان در قطار هست که سقوط کرده خیلی صدمه میبینه:((

ISSAC CLARK از لحاظ فیزیکی و مخصوصا روانی

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
یکی از شخصیتهای اصلی سری COD بود ( دقیق یادم نیست کودوم فکر کنم Black ops بود یا MW2) که در طول بازی 3 بار کشتنش آخرم نمرد .

King Of P3rsia

کاربر سایت
Nov 1, 2011
24
شخصیت Prophet در بازی Crysis 2 ! ولی بیاین یه کم به عقب تر برگردیم ! بازی Quack 4 شخصیت اصلی بازی یادم نیست ولی
یه جا یکی از باس فایت ها رو نمیتونه شکست بده و اونو بی هوش میکنن و وقتی به هوش میاد نشون میده تو یه کارخونه ساخت سرباز هست و از یه مشت دم و دستگاه ردش میکنن جلوی چشم من مرگ با چشم خودش دید !‌ آخرشم به دست نیروهای خودی نجات پیدا میکنه ولی دیگه آخر بازی یه بار صورتشو نشون داد من وحشت کردم !‌ پکیده بود .

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
در بازی gow2وقتی زئوس کریتوس رو با شمشیر می کشه
و از سری بازی هایdmc تو dmc3و وقتی که ورجیل در مرحله دقیق یادم نیست 7 یا 9 با شمشیر دانته رو میکشه .اما هم کریتوس هم دانته دوباره زنده میشن اینجاش خوب بود:d
وتمام کارکتر های mortal kombatبه خوصوص با اون fatalityخایی که می خورن:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر