به يك گيم نت قوی (واقعي) در مشهد نيازمنديم!

mafia_forever

کاربر سایت
Dec 2, 2005
678
نام
Mohsen
تو اون چهار روزي كه تعطيله 1(22 بهمن)يك روزش رو ميخوايم بيايم تو مشهد برا ي مسابقه هر كي شاخه ميخوايم باهش مسابقه بديم(ما تو شهرستانيم)هركي ميتونه مسابقه بده جواب بده!!!!
در ضمن ما شاخيم ....

:exclaim:SH!FT:exclaim:

:exclaim:GAME NET:exclaim:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام دوست عزیز من گیم نت دارم ولی از شهر شما خیلی دور عزیز اگه خواستی شما بیا اینجا برای مسابقه خوبه خواستی تو گیم نت من مسابقه میدیم خوب

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام دوستان :دوست من اقا Death Knight بود یک زمانی گیم نتم تو تهران رسالت بود عزیز ولی الان من در شهرستان هستم

mafia_forever

کاربر سایت
Dec 2, 2005
678
نام
Mohsen
Ranger_naval_usa جان

جان از لطفت بي نهايت ممنونم... Ranger_naval_usa

ولي با عرض معذرت نمي تونم بيام اون ورا ...(نمي دنم كدوم شهرستان) .ما فعلا شاخ شهرا ي دورو برمون رو بشكنيم بعد ...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بهزاد خبری ازت نیست کوشی بابا
smile1(32).gif

بنده نیم زره شاخ هستم تو کانتر ولی یک مشکل دارم کانتر 1.6 فارسی گرفتم میره تو بازی میپره بیرون
البته من به فرهنگ جان عمرن برسم ولی در حد شاخ ماخ نیم هستیم من 55 نفر بدون مردن میکشم البته میدونم خیلی کم عذر می خوام ولی بین دورو اطرافم رکورد بدی نیست

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
جناب mafia_forever بچه گیم نت شیفتی اینقدر شاخ شدی؟
بابا شانس اوردید که دیگه گیم نت جنرال عوض شده وصاحبش یکی دیگست و بچه های قبلیش دیگه نیستند.وگرنه هم شما و هم وحشت سوسکید.
البته ناراحت نشیا محض شوخی گفتم چون شیفت هم بهترین گیم نته.(البته بعد از جنرال سابق)
راستی به امیر سلام برسون.

mafia_forever

کاربر سایت
Dec 2, 2005
678
نام
Mohsen
اگه شاخ بودين چه با بچه هاي (قبلي تون) چه با بچه هاي حالا تون بيان ثابت كني.مسابقات قبلي كه تو سطح شهرستان برگزار شد اول شديم مسابقات جمعه ي ديگه28 بهمن كه تو گيم نت ما برگزار ميشه جايه خوبي كه حرفتون رو ثابت كنين...تازه ما هميشه اماده ي مسابقه با هر تيم شاخي هستيم...بچه هاي وحشت هم از دوستامونندبعد از گيم نت ما ميشه گفت گيم نت دوم شهره كه تو مسا بقات 23 به 7 زديمش.
فعلا..............................Shift l K!LL3R

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر