بهترین شاهزاده پارسی

کدوم پرنس رو بیشتر دوست داشتید؟؟؟؟؟؟

• پرنس در Sands of Time

رای‌ها: 14 20.9%
  • پرنس در Warrior Within

رای‌ها: 33 49.3%
  • پرنس در Two Thrones

رای‌ها: 10 14.9%
  • پرنس در Prodigy

رای‌ها: 10 14.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    67

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
شاهزاده پارسی یکی از فرانشیزهای پر طرفدار یوبی سافت هست که تا به حال 4 قسمت از اون منتشر شده که البته سه تای اول سه گانه ی شن های زمان بود که در زمان خود از پیشگامان گرافیک ،داستان ،موسیقی و البته قابل توجه برای ایرانی ها بود . شماره ی جدید این بازی هم برای نسل جدید اومد و خط داستانی جدیدی رو باز کرد که احتمالا باید منتظر شماره های بعد اون باشیم البته با یک پرنس جدید که البته اسم پرنس زیاد مناسبش نیست (شایدم در اینده باشه؟؟:confused:)

قصد ندارم به توضیح داستان این بازی بپردازم فقط می خواستم بدونم بچه های سایت کدوم پرنس ها رو بیشتر دوست دارن چون به نظر من در سه گانه ی اول شخصیت پرنس تغییر میکرد به طوری که در شماره ی اول شاهد پرنس جوان و نا پخته و احساساتی در شماره ی دوم یک پرنس جنگجو و بی باک و در شماره ی سوم هم یک پرنس با شخصیت دو گانه وجود داشت و بالاخره پرنس نصل جدید که به نظر من کله شق ، جسور و کمی هم البته کمی لا ابالی بود (اخرش ادم شد :blushing:)

من به شخصه پرنس دوم یعنی در Warrior Within رو از همه بیشتر دوست دارم حالا شما بگید کدوم بهتر بود از نظر شما؟؟؟؟

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
اوج داستان در شماره ی دوم بود. البته خیلی هم طولانی تر نسبت به بقسه ی POP ها بود.

آخرین ویرایش:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
به نظر من Warrior Within از بین این 4تا سرتره. به خصوص حرکات آکروباتیک پرنس و کلا انیمیشن های حرکتیش. البته از اونجایی که هر منطقه رو باید 2-3بار میرفتیم خیلی رو اعصاب بود. داستان بازی هم با وجود اینکه نسبتا پیچیده میزد اما جالبتر بود.:biggrin1:
البه اینم بگم که من تا حالا طرف prodigy نرفتم.

آخرین ویرایش:

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
من شماره ی 1و3 شو بازی کردم. بهترینشون بین این دوتا تو سه اش بود. پارسی تر و با جذبه تر بود.

آخرین ویرایش:

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
خداییش قبل از اینکه رایم رو بدم میدونستم WW بالاترین مقام رو بدست میاره.
خداییش شاخترین قسمتش بود.

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من به در Prodigy رای میدم
به نظرم گرافیک و گیم پلی بازی جذابتر از نسخه های قبلی شده بود
تو بازی از اهورامزدا و اهریمن صحبت میکردن که روی من خیلی تاثیر گذاشت
داستان بازی از نظر جذابیت با قسمت های قبلی برابری میکنه(آخر قسمت چهارم واقعا فوق العاده تموم شد)
جمله های فارسی که از دهن الیکا گفته میشد تاثیر بازی روی من چند برابر میکرد

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
شمار دوم واقعا یک شاهکار بود سخت جذاب کلی Combo داستان خوب مراحل جالب و سخت! و خیلی چیزای دیگه!اما حیف کم فروش کرد نسبت به شماره اول برای همین یوبی اومد شماره سوم رو یک بازی آبکی و آسون داستانی کشکشی(خداییش خورد تو ذوقم سریع عاشق فرح و شد و کایلیانا رو بولش!!)خیلی کوتاه باس های آسون!(خدایی باس آخر WWخیلی سخت بود!)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود...

من رای نميدم... چون گزينه همه موارد نداره...:biggrin1:

به نظر من يکی از بازی های هست که در تمام سری هاش CHALLENGE های خودش رو داشت

واقعا این سری شاهکار هست... :love:

ArminxXx

کاربر سایت
Dec 31, 2008
73
نام
Armin
همشون عالی بودن 1.(داستان) 2.(هیجان) 3.(قدرت) 4.(حرکات آکروباتیک عالی) میبینید که هرسری یه نکته وجذابیتی داره پس همشون عالین :smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر