بهترین تریلرهای تاریخ

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
161753

حتما تا به حال لیست‌های فراوانی با سوژه بهترین تریلرهای تاریخ صنعت بازی دیدید. متاسفانه این دست فهرست‌ها در نهایت 15 الی 20 تریلر مهم را نمایش می‌دهند در حالی که طی 25 گذشته شرکت‌های بازیسازی تمرکز ویژه‌ای روی ساخت تریلرهای جذاب داشتند.

به همین دلیل - و مشخصا علاقه شخصی :D - تصمیم گرفتیم یک مجموعه آیتم در مورد بهترین تریلرهای تاریخ بسازیم که از سال 2005 شروع می‌شوند. در هر آیتم من فقط در بخش مقدمه صحبت کردم و برای از بین نرفتن جذابیت تریلر ، هیچ صحبتی در زمان نمایش نکردم. البته یکسری اطلاعات در مورد هر بازی و تریلر آن ، در زمان تماشای تریلرها به نمایش درمیاد.

تا به حال سال‌های 2005 و 2006 منتشر شده و خیلی خوب میشه که دوستان عزیز در مورد بهترین نمایش‌های سال‌های بعد ، نظر بدند تا از تریلر یا تریلرهای نام برده در آیتم مخصوص هر سال استفاده کنیم. یا حتی فهرستی از بهترین تریلرهای زندگی خودشان در اینجا منتشر کنند.

بهترین تریلرهای سال 2005

بهترین تریلرهای سال 2006

این فهرست با انتشار هر آیتم ، تکمیل می‌شود.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
دیگه هر چقدر هم که با گیرز آو وار 4 مشکل داشته باشه کسی ، بعید می‌دونم از این تریلر خوشش نیومده باشه .
View attachment auditore.1908_20200903_072353.mp4
View attachment auditore.1908_20200903_072930.mp4

____

با این‌که اسنشن با فاصله زیاد تو آخر لیست میزان محبوبیت این سری برای من هست ولی انصافا این تریلر لایو اکشنی که سونی براش ساخت عالی بود

آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
w0sojVUvDPJsY1kc4g8n2NKts5dBQpQFRVkcraUfhjrAOolRQHVg-zzGWbGYlGvy9pM_gBBuuT2_D9BraEA185kKJFLZiQz-LZZcdBiw661Ti8nv0iOogn0NVxOUr1gPe1YImbJk8V38MuukCyMpRYH2MFcS5gLPwp4

Assassin’s Creed 2
جالبه همه به Assassin’s Creed:Revelations اشاره کردند که البته پر بیراه نبود من خودم هم عاشقش بودم با اون آهنگ بینظیر آیرون . ولی هیچ وقت برام مثل Assassin’s Creed 2 نبود به خصوص اونجا که جشن بالماسکه که اتزیو طرف رو بین جمعیت میکشه و در هم نمیره:Dشلیک گلوله و اسلحه ای که جای Hidden Blade گذاشته بود اوجش بود . یعنی واقعا غیر منتظره بود اون لحظه.
15120.jpg

Rainbow Six Vegas 2
بازم یوبیسافت یک تریلر cg بینظیر دیگه. اصلا حس و حال خاصی داشت اون تریلر خود بازی هم تو زمان خودش خوب بود. به خصوص همون اول و اون لحظه پیاده شدن گروه روی سقف کازینو و اونجا که خبرنگاره میپرسه چی شده .
kde_4wS23lpQxUYAE3ETgaveacJrlzhIhn5Zn3EdDXwf3fF9dafkcfTSogylFIPFOjVltbQxSRnkK2SYJpeDhoMCVmxIfERQXQVz4BFuGK_1GYNGStBXL11FRRc5DAQ

battlefield 3
واقعا تعجب کردم هیچکس یادش نیافتاد تریلر لانچ این بازی رو . واقعا بینظیر بود تریلرش خارج از بحث های سیاسی تریلر عالی برای داستانش ساخته بودن. اون ریتم موسیقیش باعث میشه ده ها بار بخاهی ببینیش لااقل من که پشت سر هم ریپیت کردمش:D
Battlefield-3-v7.jpg

Battlefield 3 Caspian Border
بازم بتلفیللد 3. مارکتینگ این بازی فوق العاده بود نحوه نمایش تریلر هاش این یکی گل سر سبد تریلر ها و تیزر های بازی بود چون تا قبل این تریلر همه می خواستن ببینن مولتی بازی چجوری در اومده. قشنگ تمام مولتی بازی رو پوشش داد تو یک تریلر.
tumblr_n65lgjdiMH1txj8weo2_500.gif

Hitman Absolution
همین می تونم بگم عالی بود از شروع تا پایان. اونجا که بینی دختره پشت سر ش رو میشکنه برای من اوج تریلر بود:D
21800.jpg

tom clancy's endwar
من این بازی رو انجام ندادم ولی تریلرش همیشه تو ذهنم می مونه قشنگ فضای استراتژی بازی رو تو تریلر پیاده کردن. جنگ نیروهای آمریکایی و روسی سر پاریس . فقط برید ببینید تریلر ش رو اگه از دست دادید. پشیمون نمیشید.
ezgif.com-webp-to-jpg(1).jpg
Diablo III: Reaper of Souls - Cinematic
بلایزارد همیشه به Cg های عالی ساختن مشهور بوده . این یکی برای من از همه تریلر هاشون به جز لیچ کینگ بهتر بود. جو اپیک این تریلر قابل بیان نیست. صداگذاری و موسیقی بینظیر رو این تریلر.
outlast_2_teaser-600x334.jpg

outlast 2
اوتلست 2 شاید برای خیلی های یک بازی نا امید کننده بود ولی برای من یکی خاطره خوبی شد و با داستانش کنار اومدم. این تریلر هم با اون صدای مو به تن سیخ کن :D که آیات عهد عتیق رو می خونه برای من یکی از بهترین تریلر هایی که دیدم. شاید خیلی ها بگن این نه CG هست و نه گیم پلی ولی همین یک دقیقه تریلر برای انجام بازی دوم منو 100 درصد متقاعد کرد.
164620
witcher 3 wild hunt A Night to Remember
اون لالایی و طراحی فوق العاده چهره دختر خوناشام(که اگه اشتباه نکنم تو خود DLC بازی هم بود که گرالت مجبورش میکنه بره از شهر بیرون و دیگه سر و کله اش پیدا نشه:D) لحظه به لحظه این تریلر Epic به معنای واقعی کلمه است اون لحظه اسکلت شدن دختر و بازگشت گرالت به شهر اصلا نمیشه توصیف کرد. یعنی من تصورم از ساخت یک سریال بر اساس ویچر حداقل همین بود .
164621
the witcher 2 assassins of kings enhanced edition
فک کنم بالای 50 بار این تریلر رو من تکرار کردم و دیدم دیگه آمارش از دستم در رفته بس که خفن بود . موسیقی که مثل یک ارکستر پخش میشه و لتو هم که حکم رهبر ارکستر رو داره همه رو سلاخی میکنه و دست آخر قطع کله پادشاه که با چاقو دوبار میزنه تا بلاخره قطع بشه سرش :D
عناوین دیگه ای هم هستن که مهمترینشون این اواخر تریلر Diablo 4 بود.
بقیه هم که اکثرا دوستان گفتن من دیگه تکرار نمی کنم ولی تو لیست نذاشتم مثل:
Assassin’s Creed
III
Assassin’s Creed:Revelations
Assassin’s Creed:Orgins این تریلر فوق العاده بود و بازیش هم پتانسیل زیادی داشت که نهایت استفاده از این پتانسیل نشد.

witcher 3 wild hunt killing monsters کی می تونه اون حرکات سریع و گردن بریدن گرالت رو فراموش کنه.
World of Warcraft: Wrath of the Lich King

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر