بهترین بازی H&S کدام است؟

بهترین بازی H&S کدوم است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    34

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سلام بچه ها !!!

امیدوارم که همه بدونین H&S یعنی چی !:eek::shocked:
H&S به دسته از بازی هایی گفته میشود که باید فقط توش ادم بکشی و بری جلو که اصطلاح می گویند:H&S

شما هم از بین این گزینه ها انتخاب کنید که کدوم یکی از این بازی ها رو بیشتر خوشتون اومده ؟

من خودم از بین این گزینه ها NG رو انتخاب میکنم .چون از Ryu از بقیه بیشتر خوشم میاد .:clap:

آخرین ویرایش:

T mesle taha

کاربر سایت
Sep 10, 2009
29
نام
طه
من heavenly sword رو انتخاب کردم,چون هم شیوه ی روایت داستانشو میپسندم,هم به نظرم از شخصیت پردازیه فوق العاده ای برخورداره,مخصوصا کاراکترهای ناریکو و کینگ بوهان,از نظر گرافیکی هم که در زمان خودش یکی از بهترین های ps3 محسوب میشد,و از همه مهمتر طراحی صورت شخصیت ها که تا الان هم نمونه اش رو در هیچ بازیه دیگه ای ندیدم به گونه ای که با نگاه کردن به چهره ی شخصیت ها میشد به حالات خشم,غم,شادی و...پی برد,همین طور استفاده ی به جا و لذت بخش از خاصیت sixaxis کنترلرهای ps3

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Hack & slash واقعی توی این لیست God Hand هستش که صد البته بعید می‌دونم رقیبی داشته باشه. کاراکتر اصلی( GENE :D) صد‌ها و بلکه هزاران استیل مختلف برای مبارزه داشت.

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
به نظرم Devil May Cry و God of War تو سبک H&S بهترین هستن. ولی از GOW بیشتر خوشم میاد پس GOW رو انتخاب میکنم.:biggrin1:

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
البته اینایی که نام بردید HACK & SLASH صرف نیستن.(مثل PAIN KILLER) خوب ولی چون خشونت و سرعت بالایی در کشت و کشتار دارن:biggrin1:(خصوصیت اصلی H&S) میشه تو این زیر مجموعه قرار داد.
با این حال انتخاب منم که معلومه دیگه GOD OF WAR:love:
ولی خداییش با GOD HAND هم خاطرات خوشی دارم. یادش بخیر این GENE یزید چقدر ما رو خندوند!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر