بهترین‌های E3 از نگاه اعضای سایت بازیسنتر

بهترین بازی E3

• God of War

• Gears of War 4

• Days Gone

• Sea of Thieves

• Forza Horizon 3

• The Legend of Zelda: Breath of the Wild

• Horizon: Zero Dawn

• Death Stranding

• Spider-Man

• Dishonored 2

• Prey

• عنوان دیگر

Results are only viewable after voting.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خوب E3 امسال هم به پایان رسید و همونطور که انتظار می‌رفت پر از خبرها و معرفی‌های ریز و درشت بود. حالا هرکسی می‌تونه اینجا نظر خودش رو درباری بازی‌هایی که نمایش دادن، به صورت یک لیست بگه. مثلا 5 یا 10 تا از بهترین‌هایی که خوشش امده.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
1- final fantasy xii
واقعا غیر منتظره و سوپرایز کننده بود معرفی بازی و اصلا انتظارش رو نداشتم ... اما ناگهانی ریسمتر بهترین بازی زندگیم معرفی شد به قول یه بنده خدایی
One of the greatest games of all time, finally an updated version for a console I have plugged in

2- gravity rush 2 ....
مهم نیست نسخه دوم یا صدم ... بازی واقعا بکر و جدیده ... همه چی بوی تازگی میده و کاملا هیجان انگیز و حس اکتشاف رو تو ادم زنده میکنه ... همه چیز از طراحی محیط .. داستان .. گیم پلی و حتی کارکتر های بازی بکر بکر هستن و نمونش جای دیگه یافت نمیشه یه حس و حال moe به ادم میده (جاپانی بازای فروم میفهمن چی میگم) ... تو گیم پلی منتظر سرگیجه هایی که تو حالت بی وزنی و از دست دادن کنترل کارکتر بهت میده هستم ... حس فوق العادیه

persona 5 -3
اگه یه شماره از بازی رو بازی کرده باشید .. واقعا غیر ممکنه جزو دیوانگان این سری نشید ... جدا از اینکه شماره 5 یه فرم انقلابی به خودش گرفته و همه چیز به طرز دیوانه کننده ای ارتقا و بهبود داده شده و همه تغییرات هم مثبت و هیجان انگیز .. هر چی باشه اخرین شماره از بازی 8 سال پیش برای کنسول ps2 عرضه شد ... از همین الان اماده اینم که تو ولوت روم با ایگور یه ملاقات اسرار امیز داشته باشم

the last guardian -4
بعد از تجربه ico و soc غیر ممکنه اسم اوئدا بیاد و از خود بی خود نشی ... به خصوص اخرین نگهبان که کاملا حس و حال و خاطرات ico رو برات تدائی و زنده میکنه ... فقط به جای یولدای زیبا و دوست داشتنی ... یه موجود عجیب غریب دوست داشتنی جایگزین شده که حس اکتشاف فوق العاده ای بهت میده ... من از اولین بازی که چشمم به بازی خورد همش میخواستم کشف کنم این حیوون چیه و از کجا اومده و چطور باید باهاش ارتباط برقار کنم ..

5- Horizon: Zero Dawn
این بازی اولین بازی اوپن ورلد نیست ... اولین بازی با مپ بزرگ و منظره های بی نظیر و چشم نواز نیست ... اولین بازی نیست که توش میشه از تیر کمون به نحوه خوبی استفاده کرد ... و اولین بازی نیست که باید با ربات های عجیب و غریب جنگید ... ولی این بازی بازیه که اومده همه این ها رو تو یه ماجراجویی عجیب و غریب از نو تعریف کرده و حی تازگی بی نظیری بهت میده .. چیزی که تا حالا نظیرش رو تجربه نکرده باشی ... حالا هر چند تا arpg open world بازی کرده باشی... واقعا معچون شگفت انگیزی از ترکیب چند تا چیز متفاوت خلق کردن.

6- god of war
من ماجراجویی های قبلی کریتوس رو دوست داشتم ... ولی خدای جنگ های قبلی با همه کیفیت و وفوق العاده بودنشون ... ترکیب فوق العاده از گیم پلی ساده و هیجان انگیز .. مبارزات حماسی و داستان عالی ... اما به نظر من پرفکت .. عمیق و ماندگار نبودن .. بازی هایی نبودن که وقتی تمومشون کردی تا یه مدت بعد به بازی و اتفاقاتش فکر کنی ... اما بازی جدید دقیقا داره در مسیر پرفکت و عمیق و معنا گرا شدن داره گام بر میداره و به راحتی میتونه یه اثر ماندگار بشه ...

7- Detroit Becoming Human
مهم نیست دیوید کیج چی بسازه .. هوی رین یا بیاند یا دیرویت ... من مطمئنا عاشق اون خواهم شد ...

8- tekken 7
این بازی عشقو نفس منه ... تنها بازیه که دست جمعی با دوستان بازی میکنیم و تنها فایتینگی که از تنهایی بازی کردنش لذت میبرم ... جدا از اینکه بخش کاستومایز کردنش عالیه و با بی شوجو هایی که داره با گرافیک واقعا گرایانه ... واقعا لذت بخشه بازی کردنش ... جدا از اینکه کارکتر ها استایل و سبک منحصر به فرد برای مبارزه دارند.

9 - recore
واقعا تنها بازی مایکروسافته که منو عاشق خودش کرده و بازی منحصر به فرد و هیجان انگیزی به نظر میرسه ... هر جور شده بازیش میکنم

10- The Legend of Zelda: Breath of The Wild
با اینکه نمیتونم بازیش کنم با شرایط فعلی و باید حسرتش رو بخورم .. ولی با همون یه تریلریم ... که ازش دیدم ..نمیشه اسمی ازش نیورد .. شاید اگه قطعا میتونستم بازیش کنم تو 3 تای اول لیستم بود

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
1. Dishonored II
2. Persona 5
3. Horizon : Zero Dawn
4. Prey
5. Gravity Rush 2
6. Nier : Automata
7. Mass Effect : Andromeda
8. Resident Evil VII
9. Detroit : Become Human
10. Battlefield 1

از نمایش هایی که بعضی از بازیا خارج از کنفرانس ها داشتن هم غافل نشید که بعضی هاشون شدیدا خوب بودن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر