بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Hack n Slash

به نظر شما کدام بازی بهترین گیم پلی را در سبک Hack n Slash دار

• مجموع رای دهنده‌ها
    30

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
سلام به همه ی دوستان خوبم در بازی سنتر! از اونجایی که طرفداران بازی های Hack n Slash بسیار زیاده و روز به روز داره به تعدادشون اضافه می شه، تصمیم گرفتم با ایجاد این تاپیک یه جایی رو برای بحث در مورد این سبک از بازی ها فراهم کنم.(در مورد پیدایش این نام باید به این نکته اشاره کنم که ریشه ی این نام ( Hack n Slash )به بازی هایی مانند دیابلو و Dungeons & Dragons برمی گرده و از این سبک بازی ها گرفته شده.)
همونطور که می دونید بازی های بسیاری (البته نه چندان بسیار!) در این سبک وجود داره که مطرح ترین اونها سری Devil May Cry ، سری God of War ، سری Ninja Gaiden ، بازی Bayonetta و سری Darksiders هستند.
همونطور که گفتم هدفم از ایجاد این تاپیک بحث در باره ی این سبکه، پس بذارید بحث رو شروع کنیم! از گیم پلی شروع می کنیم....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

Archraziel

کاربر سایت
Jul 27, 2012
73
نام
مسعود
در مورد بازی های Hack n Slash اگه جنبه های RPG رو در نظر نگیریم از لحاظ گیم پلی جای دیابلو هم توی این لیست باید باشه....
که خودش خیلی چیزا رو عوض می کنه! :D

اما از بین اینایی که نوشتی Devil May Cry شماره 1 و 2 و 3 واقعاً فوق العاده بودن؛ Bayonetta هم شاهکار به تمام معنا توی این سبک بود...
حیف که میریم سمت فیل***گ و بن شدن وگرنه این سایت رو با عکسا و فن آرت باید گل بارون می کردم! :D

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر