بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
اینترنت مخابرات برای من یک هفته هست سرعت دانلود زیر 40 کیلوبایته الان یه اپیزود 1 گیگی Prehistoric Planet رو زده 9 ساعت دانلودش طول میکشه! مودم خاموش میکنم روشن میکنم یه نیم ساعت درست میشه بعدش دوباره همونطوری میشه. تو STATUS مودمم رو نگاه میکنم سرعت دانلودم روی 269 کیلوبیت قفل کردن، اعصاب اینکه زنگ بزنم پشتیبانی هم ندارم، که جوابای تکراری و بی فایده بشنوم. میخواین اینترنت رو کلا قطع کنید خب قطع کنید این مسخره بازیا دیگه چیه.
این سرعتیه که نت من روش بسته شده:
Untitled.jpg
------------------------
اونوقت از طریق پنل مخابرات تست میگیری میگه سرعتم 6 مگابیته:
Untitled2.jpg

آخرین ویرایش:
  • Poker Face
  • Sad
Reactions: Taha75 and NHM

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
من به یاد ندارم مخابرات چیزی بیشتر از یکی دو مگ تحویلم داده باشه

هنوز دارن نت میفروشن 16مگ ! بعد سیم کشی محل 2مگ بیشتر کشش نداره

این پنل های مخابرات و همراه اول و ایرانسل کلا چیزه فیکیه

• Like
Reactions: Taha75

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها

کل ای/ران فیک هست

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637

تو زباله بودن سیم کشی که شکی نیست :D

ولی اسم سرویسی که اینا میدن 16 مگابیته که تقسیم بر 8 کنی بیت به بایت تبدیل میشه یعنی همون 2 مگابایت

که اگر 2 بگیری انگار لاتاری بردی من هرجا دیدم کشش خط تهش 12Mb(1.5MB) بوده :))

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
تو زباله بودن سیم کشی که شکی نیست :D

ولی اسم سرویسی که اینا میدن 16 مگابیته که تقسیم بر 8 کنی بیت به بایت تبدیل میشه یعنی همون 2 مگابایت

که اگر 2 بگیری انگار لاتاری بردی من هرجا دیدم کشش خط تهش 12Mb(1.5MB) بوده :))
اون 16اصلا نمیتونه بیاد تو این ساختار که بعد تقسیم بشه

همه 250 تا 400 کیلوبایت ن محله ما و اطراف

هرکی از هر محله یی میره یک پاسخ بیشتر ندارن *سیمکشی محل تون کشش نداره * x_x کشش نداره ولی فروخته میشه . میگه من بفروشم کشش دست خداست

مخابرات یا خودش قطعه یا اینقدر داغونه با قطع بودن فرقی نداره .یا دزد اومده جعبه تقسیم مخابرات رو برده:D

من که کلا دارم سعی میکنم دیگه هزینه نکنم برای بازیهای PVP تهش با PVE آنلاین بزنم چون کابلی ها داغونن و سیمکارتی ها داغونتر

دهه 80 هم حجم دزدی و گران فروشی بود ولی دیگه نه تا این حد ! باز حداقل یک پینگی داشتی . الان هیچی نداری و پول خوب میدی

متاسفانه کاربران عوام اطلاعاتشون کمه از این نظر و البته مطلع هم باشن کاری از دست کسی ساخته نیست . در هر صورت همه پول خوب میدیم به نت بَد !

• Sad
  • Like
Reactions: NHM and Taha75

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
شاتل دززززد
تاریخ 16 ام همین ماه حجم سرویسم تمام شد مثل همیشه بسته تمدید کردم
ولی سرویس فعال نشد زنگ زدم پشتیبانی گفتن باید حجم بخری یا سرویس بالاتر خریداری کنی :|
گفتم من یکساله دارم هیمنجوری تمدید میکنم گفت دیگه باید یا صبر کنی تا تاریخ سرویست تمام شه یا حجم بخری
----------
دوستان مخابرات فیبر نوری اورده تو محل ما سرویس تا 50 مگ هم میدن ارزش داره برام سراغش؟

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
من بخاطر تغییر مکان مجبور شدم از فیبر نوری به شاتل سوییچ کنم چون جای جدید دسترسی به فیبر نداره. خیلی از شاتل ناراضی هستم .تنها چیزی که شاتل داره اخلاق مناسب برخی از کارکنانش هست که اونم بهشون دیکته شده .مخابرات واقعا برخورد خوبی با مشتری نداره.اما در مورد کیفیت فیبر نوری با اینکه متفاوت از سرویس شاتل هست و مقایسه بجا نیست ولی در بدترین حالت خودش, دانلود واقعا خوبی داشت که شاتل اون رو هم نداره.در واقع شما نه اپلود داری و نه دانلود گرچه وقتی فکر میکنی تکنولوژی چند سال پیش رو داری استفاده میکنی عملا ناامید میشی و به جواب سوالت میرسی. تماس با پشتیبانی و این حرفا هم اصلا فایده ای نداره چون خود کارکنانش هم میدونن جریان چیه منتها نمیتونن چیزی بگن چون مکالمه ها ثبت میشه.

دوستان بنظرم سمت شاتل نرید بهتره چون چیزی برای ارائه ندارن.

Farshad1992

کاربر سایت
Feb 3, 2022
70
من بخاطر تغییر مکان مجبور شدم از فیبر نوری به شاتل سوییچ کنم چون جای جدید دسترسی به فیبر نداره. خیلی از شاتل ناراضی هستم .تنها چیزی که شاتل داره اخلاق مناسب برخی از کارکنانش هست که اونم بهشون دیکته شده .مخابرات واقعا برخورد خوبی با مشتری نداره.اما در مورد کیفیت فیبر نوری با اینکه متفاوت از سرویس شاتل هست و مقایسه بجا نیست ولی در بدترین حالت خودش, دانلود واقعا خوبی داشت که شاتل اون رو هم نداره.در واقع شما نه اپلود داری و نه دانلود گرچه وقتی فکر میکنی تکنولوژی چند سال پیش رو داری استفاده میکنی عملا ناامید میشی و به جواب سوالت میرسی. تماس با پشتیبانی و این حرفا هم اصلا فایده ای نداره چون خود کارکنانش هم میدونن جریان چیه منتها نمیتونن چیزی بگن چون مکالمه ها ثبت میشه.

دوستان بنظرم سمت شاتل نرید بهتره چون چیزی برای ارائه ندارن.
فیبرنوری کیفیت سرعت دانلودش تو سایت های بین المللی چطوری بود ؟ (نهایت سرعتش تا چن مگ میرسید ؟) و اینکه از نظر قطع و وصلی چطوری بود ؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
شاتل دززززد
تاریخ 16 ام همین ماه حجم سرویسم تمام شد مثل همیشه بسته تمدید کردم
ولی سرویس فعال نشد زنگ زدم پشتیبانی گفتن باید حجم بخری یا سرویس بالاتر خریداری کنی :|
گفتم من یکساله دارم هیمنجوری تمدید میکنم گفت دیگه باید یا صبر کنی تا تاریخ سرویست تمام شه یا حجم بخری
----------
دوستان مخابرات فیبر نوری اورده تو محل ما سرویس تا 50 مگ هم میدن ارزش داره برام سراغش؟
مخابرات هم حجمت تموم شه همین وضعه
ولی این جریان سرویس بالاتر رو نفهمیدم یعنی ما بتفاوت میگیرن؟
البته فیبر نیستم

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
مخابرات هم حجمت تموم شه همین وضعه
ولی این جریان سرویس بالاتر رو نفهمیدم یعنی ما بتفاوت میگیرن؟
البته فیبر نیستم
من بالاترین سرویسش که 16 مگ میگیرم فقط هم ماهانه میخرم سرویس بالاتری ندارره باید جاش 3 ماهه شارژ کنم تا محدودیت برداشته بشه
ببین چجوری دزدی میکنن

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
من نمیدونستم کجا بپرسم، همینجا میپرسم امیدوارم جواب بدید دوستان. این اکانت های فیلترشکن که میفروشن مثل نورد و ... کدوم خوبه بگیرم؟ برای تل و یوتیوب میخوام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر