بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

PS5X

کاربر سایت
Aug 4, 2021
64
نام
ARSHIA
میخواستم بدونم اینکه پینگ من اینجوری میشه باعث لگ تو بازیامه ؟ چون من قبلا هم دیده بودم این وسط تایم اوت میندازه ولی تازگی میبینم یهو مثلا پینگ از 100 میپره به 500 !! میخوام بدونم این دلیلش چیه اصلا و اینکه همین باعث لگه ؟
چون تو بازیا لگ دارم یه مدتیه
نت ایران از این بهتر فکر نکنم باشه اخه پس چرا بقیه لگ ندارن ؟

xcd.png

• Like
Reactions: mohsen2019

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
دوستان من تو بتل مرتب پینگ نوسان داره.پینگ 70 هستش ولی میره تا 200 تا 300 دوباره برمیگرده.!!!!فقط شبا 1 به بعد پایدار میشه.الان دو هفته ای هستش اینجوری شده....

PS5X

کاربر سایت
Aug 4, 2021
64
نام
ARSHIA
دوستان من تو بتل مرتب پینگ نوسان داره.پینگ 70 هستش ولی میره تا 200 تا 300 دوباره برمیگرده.!!!!فقط شبا 1 به بعد پایدار میشه.الان دو هفته ای هستش اینجوری شده....
از کجا نت میگیرید ؟
من پارس انلاینم که این مشکل هست توش

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
از کجا نت میگیرید ؟
من پارس انلاینم که این مشکل هست توش
مخابرات....البته من طبقه بالا هستم از طریق وای فای وصل میشم.طبقه بالا خط تلفن نداره.به نظرت با کابل وصل بشم مشکل حل میشه..درخواست خط تلفن دادم دادم تا ببان وصل کنن طول میکشه

PS5X

کاربر سایت
Aug 4, 2021
64
نام
ARSHIA
مخابرات....البته من طبقه بالا هستم از طریق وای فای وصل میشم.طبقه بالا خط تلفن نداره.به نظرت با کابل وصل بشم مشکل حل میشه..درخواست خط تلفن دادم دادم تا ببان وصل کنن طول میکشه
الان بالا من عکس پینگمو گذاشتم من با کابل هستم و هر دو حالت رو تست کردماین موضوع به این چیزا نیست .. معلومه یه خرابکاری کردن تو زیرساخت
در کل برای خلاصی از این مسخره بازیا باید رفت سراغ یه چیزی بهتره از adsl .. مث vdsl یا lte

• Like
Reactions: mohsen2019

Actiontime

کاربر سایت
Mar 1, 2020
18
اينا دو هفته اي هست نميدونم دارن چي كار ميكنن از هر كي ميپرسم با هر اينترنت ثابتي ميگه طي روز از ساعت ١١ صبح اينا تا ساعت ١ شب يا پكت لاس داره يا نوسان پينگ از ساعت ١ ٢ شب به بعد تا ١٠ ١١ صبح كاملا نرمال ميشه اينترنت. اينجا كسي هست كه اينترنتش تو اين دو هفته دچار مشكل نشده باشه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
میخواستم بدونم اینکه پینگ من اینجوری میشه باعث لگ تو بازیامه ؟ چون من قبلا هم دیده بودم این وسط تایم اوت میندازه ولی تازگی میبینم یهو مثلا پینگ از 100 میپره به 500 !! میخوام بدونم این دلیلش چیه اصلا و اینکه همین باعث لگه ؟
چون تو بازیا لگ دارم یه مدتیه
نت ایران از این بهتر فکر نکنم باشه اخه پس چرا بقیه لگ ندارن ؟

View attachment 221211
از تو پنل مودم نویزتونو یه چک کنید
کسی استفاده ای از اینترنت نمیکنه؟
کلا پینگا یکم به مشکل خوردن دیروزم من به پشتیبانی مخابرات زنگ زده بودم گفتن مشکل سراسری هست پینگا یکم بد شدن ولی من خودم با اینکه پینگم یکم بالاتر رفته مشکل شمارو ندارم پینگم ثابته قبلا تو رینبو بین 50-60 پینگ میداد الان بین 80-100 شده

• Like
Reactions: PS5X

PS5X

کاربر سایت
Aug 4, 2021
64
نام
ARSHIA
کلا پینگا یکم به مشکل خوردن دیروزم من به پشتیبانی مخابرات زنگ زده بودم گفتن مشکل سراسری هست پینگا یکم بد شدن ولی من خودم با اینکه پینگم یکم بالاتر رفته مشکل شمارو ندارم پینگم ثابته قبلا تو رینبو بین 50-60 پینگ میداد الان بین 80-100 شده
سه تا شرکت ای دی اس ال رو تست کردم همه همینجوری شدن
پارس انلاین
هایوب
اسیا تک
شما هم که مخابرات داری معلومه یه کاری کردن یکی دو هفتس
اينا دو هفته اي هست نميدونم دارن چي كار ميكنن از هر كي ميپرسم با هر اينترنت ثابتي ميگه طي روز از ساعت ١١ صبح اينا تا ساعت ١ شب يا پكت لاس داره يا نوسان پينگ از ساعت ١ ٢ شب به بعد تا ١٠ ١١ صبح كاملا نرمال ميشه اينترنت. اينجا كسي هست كه اينترنتش تو اين دو هفته دچار مشكل نشده باشه؟
دارن همون قضیه سیانت رو انجام میدن میخوان ببینن چجوریه و این وسط قطعا یه گندیم زدن که این مشکلا پیش اومده
علمشو که ندارن این شده وضع ما
من سرویس پارس انلاینم دقیقا 1 هفته هیچ استفاده ای نمیتونستم ازش بکنم حتی یه صفحه ساده رو لود نمیکرد هفته قبل .. هیجکسم جوابمو نمیداد و فقط سرویس یک ماهم یک هفتش سوخت شد ( اینا خدا میشناسن اونوقت ؟ )

mohammadps4111

کاربر سایت
Nov 14, 2020
37
سلام گفتی ؛ قبلا تو رینبو بین 50-60 پینگ
اگر منظورتون Tom Clancy's Rainbow Six Siege هست میشه راهنمایی کنید چطوری باید وصل شد به سرور بازی یعنی باید dns خاصی زد من همه رو زدم ولی نشد یا باید با فیلتر شکن رفت تو بازی من اصلا نمیتونم چه با dns سایت شکن چه با vpn وصل شم همش پیام الان امکان وصل شدن به سرور بازی وجود نداره بهم میده
البته برای

Call of Duty: Warzone​

هم همین مشکل دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر