بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
فعلا که کرج وصل نشده.
اما داره برقرار میشه اتصالات.
مقطعی هم نیست. دائمیه.
چرا تو دل بقیه رو خالی میکنین. همین الان رقمی بالغ بر 4 هزار میلیارد خسارت وارد شده بخاطر اینترنت.
اوایل قطعی وصلی داره. سال 96 تا یه ماه ثبات درست نداشت
بعد از اتصال اونایی که از فیلتر شکن و اینا استفاده کردن. یه ویروس کشی حسابی بکنن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aslirezahddd

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
فعلا که کرج وصل نشده.
اما داره برقرار میشه اتصالات.
مقطعی هم نیست. دائمیه.
چرا تو دل بقیه رو خالی میکنین. همین الان رقمی بالغ بر 4 هزار میلیارد خسارت وارد شده بخاطر اینترنت.
اوایل قطعی وصلی داره. سال 96 تا یه ماه ثبات درست نداشت
بعد از اتصال اونایی که از فیلتر شکن و اینا استفاده کردن. یه ویروس کشی حسابی بکنن
درسته حرف شما و خیلی بهتر باز میکنه معلومه بیخیال شدن دارن اوکی میکنن ولی من به شخصه نگران از الان به بعدم ، دیگه کوچیکترین اتفاقی بیوفته میزنن قطع میکنن ،قبلا فکر میکردم بخاطر بانکا و نیازای ضروری مردم نمیتونن این کارو کنن ولی نگو اینا همه این چیزارو اوردن رو سرورای داخل کشور ..واقعا اینا واسشون مهم نیس که خیلیا زندگیشون بر اساس این اینترنت میگذره ...یک هفته شد ولی کی جوابگو بود ؟ اصلا همین روزایی ک از اینترنتی که خریدیم رفته واقعاispها اضافه میکنن به قرار دادا ؟

کلا بد جایی گیر افتادیم ، یه عده فقط ایدئولوژی که دارنو متوجه ان ،تا صبح بگو این اینترنت واسه یه سریا حکم اکسیژنو داره ولی جدی نمیگیرن میگن اینترنت ملی استفاده کن خوب ...

مشکل همون ایدئولوژیه مسخرس .. شما این حرف منو یادت باشه ...از الان به بعد خیلی راخت تر میزنن نتو قطع میکنن برای بلند مدت...چون دیدن که میشه ...

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
درسته حرف شما و خیلی بهتر باز میکنه معلومه بیخیال شدن دارن اوکی میکنن ولی من به شخصه نگران از الان به بعدم ، دیگه کوچیکترین اتفاقی بیوفته میزنن قطع میکنن ،قبلا فکر میکردم بخاطر بانکا و نیازای ضروری مردم نمیتونن این کارو کنن ولی نگو اینا همه این چیزارو اوردن رو سرورای داخل کشور ..واقعا اینا واسشون مهم نیس که خیلیا زندگیشون بر اساس این اینترنت میگذره ...یک هفته شد ولی کی جوابگو بود ؟ اصلا همین روزایی ک از اینترنتی که خریدیم رفته واقعاispها اضافه میکنن به قرار دادا ؟

کلا بد جایی گیر افتادیم ، یه عده فقط ایدئولوژی که دارنو متوجه ان ،تا صبح بگو این اینترنت واسه یه سریا حکم اکسیژنو داره ولی جدی نمیگیرن میگن اینترنت ملی استفاده کن خوب ...

مشکل همون ایدئولوژیه مسخرس .. شما این حرف منو یادت باشه ...از الان به بعد خیلی راخت تر میزنن نتو قطع میکنن برای بلند مدت...چون دیدن که میشه ...
بستن ،نمیشه بست. چون اینترانتی در کار نبود. تو روزای اول با یه vps داخلی همه وصل بودیم. کلا رو هم تو فاصله بین قطعی پروکسیها 7-8 ساعت اینترنت نداشتم و گر نه بقیش وصل بودیم.
ولی دائمی بخوان بکنن ،نه زیر ساخت داریم و نه آماده هست.یکی از بازیها این بود میرفتیم قیاس میکردیم مارد داخلی رو با خارجی.
از ایمیل چاپار تا جیمیل ،یا موتور جستجوی جستجویاب و یوز تا گوگل.
دسترسی به خود اینترنت رو محدود کردن و گرنه اینترانتی نبود ،یه vps داشتی وصل میشدی.
کل کشور خوابیده بود .دانشگاهها ،ادارات.
اتصال در حد مراکز اورژانسی بود و گر نه زیر ساخت طولانی مدت رو نداریم. این سیاست رو تو عراق هم پیدا کردن و قطع کردن تو همین ماه اینترنتو تو عراق. 4 نوامبر
بعد اومدن کم کم دسترسی رو باز کردن و بعد شبکه های اجتماعی رو دیروز باز کردن.
2019-11-23_3-47-37.jpg
از دیروز 4 درصد رفت بالاتر.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
تهران که وصل نیست. گویا از استان های کم جمعیت تر و آروم تر شروع کردن. اگه اینجور باشه تهران میره اون آخرا.(گرچه تهرانم به نسبت جمعیت حقیقتا آروم بود)
ولی جالبه، موقع قطعی، ضربتی همه جا قطع میشه ولی موقع وصل کردن از آبیاری قطره ای درختا الگو میگیرن!
از 5 تو یه روز شد 10 درصد دسترسی بین ایرانی ها...
بعد 1 روز شد 15 درصد...
همینجوری پیش بره شاید چند روز دیگه تا وصل شدن کامل وقت بگیره...

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
تهران که وصل نیست. گویا از استان های کم جمعیت تر و آروم تر شروع کردن. اگه اینجور باشه تهران میره اون آخرا.(گرچه تهرانم به نسبت جمعیت حقیقتا آروم بود)
ولی جالبه، موقع قطعی، ضربتی همه جا قطع میشه ولی موقع وصل کردن از آبیاری قطره ای درختا الگو میگیرن!
از 5 تو یه روز شد 10 درصد دسترسی بین ایرانی ها...
بعد 1 روز شد 15 درصد...
همینجوری پیش بره شاید چند روز دیگه تا وصل شدن کامل وقت بگیره...
قطعی هم زمان بر شد. از جمعه شروع شد من صبح یکشنبه قطع شدم.
بعد موقع وصل شدن باید stable بشه.
الان این جمعیت یکدفعه دان بزنن. میخوره با مخ زمین. پهنای باند کشور بالا نیست که
_________
بعد اپراتورهای موبایل رقم قابل توجهی از این سهم ماله اونه.و تهران و کرج رو هم 25 درصد کل جمعیت کشورند.همین دو قسمت رو از این کم کنی. میبینی حدود 30 درصد کشور وصل شدن که با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهها و اینا رسیده 20 درصد.
با اضافه شدن همین دو فاکتور میره بالای 60-70 درصد
2019-11-23_9-04-06.jpg

شد 20 درصد. البت اون انتهاش .مشخصه داره میره بالا. احتمالا. یکی دو ساعت دیگه 25% میشه.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
قطعی هم زمان بر شد. از جمعه شروع شد من صبح یکشنبه قطع شدم.
بعد موقع وصل شدن باید stable بشه.
الان این جمعیت یکدفعه دان بزنن. میخوره با مخ زمین. پهنای باند کشور بالا نیست که
_________
بعد اپراتورهای موبایل رقم قابل توجهی از این سهم ماله اونه.و تهران و کرج رو هم 25 درصد کل جمعیت کشورند.همین دو قسمت رو از این کم کنی. میبینی حدود 30 درصد کشور وصل شدن که با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهها و اینا رسیده 20 درصد.
با اضافه شدن همین دو فاکتور میره بالای 60-70 درصد
View attachment 123061

شد 20 درصد. البت اون انتهاش .مشخصه داره میره بالا. احتمالا. یکی دو ساعت دیگه 25% میشه.
ایشالا که سریع تر وصل شه. حالا من خودم دو روزه هست مشکلی ندارم برا وصل شدن. با اولترا وصل میشم ولی میبینم که مردم دارن عصبی میشن بابت نبود نت.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
ایشالا که سریع تر وصل شه. حالا من خودم دو روزه هست مشکلی ندارم برا وصل شدن. با اولترا وصل میشم ولی میبینم که مردم دارن عصبی میشن بابت نبود نت.
البته بیشتر اوقات تو این چند روز که کانکت بودی . دوشنبه بودی،سه شنبه بودی
pandora tommorow کانکت بود
ولی بهترینش همون سرویس تبدیل اینترنت به اینترانت بود.
برا سری بعدی ،وقتی شلوغ شد باید قبل قطعی یه vps گرفته بشه ،تو هنمین بار هم خیلیا میخواستن بگیرن ،که مشکل حل بشه. اینقدر دنگ و فنگ نداشته باشه.

2019-11-23_10-10-48.jpg

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
البته بیشتر اوقات تو این چند روز که کانکت بودی . دوشنبه بودی،سه شنبه بودی
pandora tommorow کانکت بود
ولی بهترینش همون سرویس تبدیل اینترنت به اینترانت بود.
برا سری بعدی ،وقتی شلوغ شد باید قبل قطعی یه vps گرفته بشه ،تو هنمین بار هم خیلیا میخواستن بگیرن ،که مشکل حل بشه. اینقدر دنگ و فنگ نداشته باشه.

View attachment 123062
دفعه بعدی مردم آماده تر خواهند بود. مدیرعامل شرکت سایفون گفته بود سیستم فیلترینگ ایران پیشرفته ترین سیستم فیلترینگ دنیاست. فک کنم از اونور مردم هم پیشرفته ترین مردم دنیا در دور زدن فیلترینگن.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
lfnp_photo_2019-11-16_19-57-32.jpg

پینگ شصت می گیری؟
ISP تون چیه؟؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
دیدبان نت تهران وصله الان.
حالا میبینی یه ساعت دیگه دوباره قطع کردن!
امیدمون باید به ایلان ماسک و اینترنت جهانیش باشه:D
بدترین بخش این یک هفته قطعی همین بود! اینکه هر اتفاق ریزی تو کشور بیوفته شیلنگ نتو قطع میکنن :D

مشهدم الان وصل شد (پیشگامان-دیده بان نت)

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر