بحث در مورد بازی " شتاب در شهر "

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
ايرانيا كي ميخوان بيخيال ساخت بازي بشن؟؟؟؟:|
اقا جون خيلي علاقه و استعداد داري پوشو برو تو ي كشور خارجي مشغول شو
چه فايده اخه نه برگشت مالي داره نه هيچي

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
میتونی ویدئوی بررسی بازی رو از سایت گیم ایمگ دانلود کنی.
این هم لینکش:

اولین نگاه: شتاب در شهر

1-نباید به مردم و تابلوها بزنید.
2-جریمه ها اونقدر نیست که بیاید بگید کل پولتون میره!فقط چند هزار تومان جریمه میشید.

1- کنترل بازی اینقدر بده که نمی شه تو یه شهر با خیابان ها تقریبا باریک حرکت کرد
2- من که دو تا جریمه شدم هر کدوم 300.000 جریمه کرد و پول هر مسابقه ای رو انجام دادم برده
یعنی اصلا نباید اینقدر کم کنه. و بازی با همین حرکت مسخره شده. من فکر می کردم بهتر از این ها باشه ولی اینطور نبود. کلا ما در بازی های ماشینی استعداد نداریم . بهتره بریم همون بازی ها جنگی یا دو بعدی بسازیم.

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
1- کنترل بازی اینقدر بده که نمی شه تو یه شهر با خیابان ها تقریبا باریک حرکت کرد
2- من که دو تا جریمه شدم هر کدوم 300.000 جریمه کرد و پول هر مسابقه ای رو انجام دادم برده
یعنی اصلا نباید اینقدر کم کنه. و بازی با همین حرکت مسخره شده. من فکر می کردم بهتر از این ها باشه ولی اینطور نبود. کلا ما در بازی های ماشینی استعداد نداریم . بهتره بریم همون بازی ها جنگی یا دو بعدی بسازیم.
هندلینگ بازی یکم شله قبول دارم قبلا هم به این موضوع اشاره کردم:پست #11
ماشین اولی که پرایده کنترلش از همه سختتره ولی ماشینای دیگه خیلی بهترند ضمنا عبور از یک خیابان باریک به مهارت شما هم بستگی داره.
شما یه نیم یا یک ساعت بازی رو انجام بده به جایی نزن کسی رو زیر نگیر!یه چند تا ماموریت انجام بده مطمئنم خوشت میاد.

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
هندلینگ بازی یکم شله قبول دارم قبلا هم به این موضوع اشاره کردم:پست #11
ماشین اولی که پرایده کنترلش از همه سختتره ولی ماشینای دیگه خیلی بهترند ضمنا عبور از یک خیابان باریک به مهارت شما هم بستگی داره.
شما یه نیم یا یک ساعت بازی رو انجام بده به جایی نزن کسی رو زیر نگیر!یه چند تا ماموریت انجام بده مطمئنم خوشت میاد.

بازیش رو چون با پراید شروع کردن بازی رو اصلا جذاب نکرده.

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
سلام.من بازی گرفتم ولی این ارور رو می ده Failed to create directx3d9:invalid call
لطفا کمکم کنید
احتمالا مربوط به دایرکست،آخرین ورژن دایرکست رو از خود سایت مایکروسافت دانلود کن و موقع نصب هم به اینترنت کانکت باش تا اگر آپدیتی داشت اتوماتیک دانلود و نصب بشه.مطمئنی سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی رو داری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر