بحث ، تبادل و اموزش درباره بازی انلاین Counter-Strike: Global

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام دوستان
این اولین پست منه توی این انجمن خیلی خوشحالم :x
دوستان توی این تاپیک ازتون درخواست میکنم بیاید یکم درباره انلاین بازی کردن کانتر گو گفت و گو کنیم
میدونید که خیلی ها نسخه اورجینال رو نخریدن که تحت استیم انلاین بازی کنند و باز خیلی علاقه دارن این بازی رو انلاین بازی کنند (مثل من :innocent:) و تا اونجایی که میدونم باید توی بعضی سرور ها بازی کرد ولی یه سوال اینجا پیش میاد که کسی جواب نمیده اونم اینه که ایا این سرور ها بازیکن دارند؟ یا همیشه خلوت هستند و کسی بازی نمیکنه؟ لطفا اینو جواب بدید :wink:
ممنون دوستان هم اگه سوالی دارند بپرسن تا اساتید جواب بدن :sweatsmile:

• Like
Reactions: mahdavy

randyerfan

کاربر سایت
Aug 13, 2014
50
عزیز سعی کن نسخه اوریجینال رو حتما تهیه کنی قیمتش زیر ۳۰ تومنه
نسخه اورجینال رنک داره و ... که لذتش قابل مقایسه با سرور های کرکی نیست .

• Like
Reactions: tiger2psa

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام دوستان
این اولین پست منه توی این انجمن خیلی خوشحالم :x
دوستان توی این تاپیک ازتون درخواست میکنم بیاید یکم درباره انلاین بازی کردن کانتر گو گفت و گو کنیم
میدونید که خیلی ها نسخه اورجینال رو نخریدن که تحت استیم انلاین بازی کنند و باز خیلی علاقه دارن این بازی رو انلاین بازی کنند (مثل من :innocent:) و تا اونجایی که میدونم باید توی بعضی سرور ها بازی کرد ولی یه سوال اینجا پیش میاد که کسی جواب نمیده اونم اینه که ایا این سرور ها بازیکن دارند؟ یا همیشه خلوت هستند و کسی بازی نمیکنه؟ لطفا اینو جواب بدید :wink:
ممنون دوستان هم اگه سوالی دارند بپرسن تا اساتید جواب بدن :sweatsmile:
خود من هیچوقت حاضر نیستم وقتمو االکی تو سرور های بی در و پیکر تلف کنم آخرشم که هیچ!این بازی یکی از مفت ترین بازی های دنیاست
تاپیک مشابه و اموزش آنلاین نسخه کرکی هم موجود میگشتید پیدا میکردید

• Like
Reactions: tiger2psa
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر