بازی بعدی David Cage نیز در حال ساخت است.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
David Cage رئیس استودیو Quantic Dream اعلام کرد که ساخت سه بازی بعد از Beyond: Two Souls را از الان در نظر دارد، و اینکه یکی از این بازی ها در حال حاضر در دست ساخت است.

13607642931.jpg

او در مصاحبه ای با GamesIndustry International میگوید: فکر میکنم من ایده های سه بازی بعدی خودم رو تو ذهنم دارم. هرچند که در حال حاضر تمام تمرکزم روی Beyond: Two Souls هست اما میدونم که بعد از اون قراره چیکار کنم، چون بازی بعدی در حال حاضر در دست ساخت هستش. همچنین میدونم که قراره بعد از این بازی، و احتمالا بازی بعدی ـش چه طرحی پیاده کنم. این خیلی عالیه چون در واقع بیشتر از اون چیزی که میتونم بسازم ایده دارم!

و اینگونه ادامه میدهد: برای اینکه یه ایده به تکامل برسه و واقعا آماده ی پیاده سازی اون باشیم، وقت نیاز هستش. اینطوری نیست که من ساخت Beyond رو تموم کنم و بعد بگم اوه خدای من، حالا قراره چیکار کنم؟ نه، این ایده ها چیزایی هستن که از خیلی وقت پیش رشد کردن و این میتونه در پیاده کردن اون ها و ساخت بازی کمک زیادی بکنه.

Cage چیزی از جزئیات پروژه های بعدی خود را فاش نکرد، هرچند با توجه مصاحبه ی کیج در مورد اینکه دنباله های یک بازی چگونه "خلاقیت را از بین میبرند" میتوان حدس زد که این بازی ها دنباله ای بر Beyond: Two Souls نخواهند بود.

Beyond: Two Souls قرار است در ادامه ی سال به طور انحصاری برای پلتفرم PS3 منتشر شود.

منبع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر