اولین نگاه Wasteland 2 به طرز دلفریبی مدرسه قدیمی است.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
3mvf8i7llf06pf2ui9.jpeg

تیلور کاک، از عوامل گیم اسپای اخیرا ویدئویی از این بازی منتشر کرده و آن را بررسی نموده است.

کریس کینان کارگردان ساختنی Wasteland 2 میگوید: "با انتخاب آیکون ادراک، شما میتوانید یک چک رو مهارت های دشمن انجام دهید." و با این جمله من خودم را باختم. خیلی وقت از زمانی که یک بازی انقدر مدرسه قدیمی بوده باشد میگذرد. در راهی که مکانیک و داستان آن کار میکند. لعنتی، صفحه متنی در سمت چپ پائین به گوش دل می سپارد روزهای RPG گذشتگان را. Wasteland 2 در این دور و بر گم نمی شود.

یک چیز سودمند اینجای Wasteland 2 است که به شما این انتخاب را میدهد بعضی از چیزهای پیچیده را مخفی کنید. حتما اگر خواستید سوپرعمیق باشد میتوانید سیخ جادوگر را برداشته و با آن جداول آماری را پر کنید. با این حال بازی بدون شیرجه زدن در ریاضیات چپانده شده کاملا قابل بازی است.

من همینطور مکتب دینی اول بازی را عاشق شدم. من فقط عاشق اینم در یک بازی فرقه های مختلف ضد یکدگیر را ببینم. و Wasteland 2 اشتراک لطیف خودش را دارد.

Wasteland 2 بازی RPG پست-آخرالزمانی میباشد که نسخه اصلی آن سال 98 آمد. در سال 2013 منتشر میشود.私は彼に言った:あなたは雌犬の息子を地獄に行く

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
دوست عزیز ممنون از خبر ، ولی ترجمه هاتون مشکلات زیادی از نظر معنایی و نگارشی دارن و اون طور که باید ترجمه نمیشن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر