انتشار تریلر Cyberpunk 2077 در هفته آینده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
عنوان Cyberpunk 2077 اولین نمایش خود را در هفته ی آینده به لطف سازنده ی بازی ، CD Projekt Red تجربه خواهد کرد .
اقای " Tom Ohle " ( از روابط عمومی vg247 ) پس از مشاهده ی تریلر بازی در نزد سازندگان بازی ، نظر خود را با در تویتتی که در - توییتر - داد اعلام نمود .

zkqpH.jpg

زمانی که از او پرسیده شد عموم مردم چه زمانی قادر به مشاهده ی تریلر هستند ، او پاسخ خود را اعلام نمود ؛ " هفته ی آینده "

tfe1C.jpg

ظاهراً تام از نمایش بازی بسیار هیجان زده شده بود و بار ها اعلام نمود که من - بار ها و بار ها - تریلر بازی را دیدم و برایم بسیار هیجان انگیز بود .
او می گوید " من با CD Projekt Red در مورد آینده ی فرانچایز های ویچر و Cyberpunk 2077 صحبت کردم و موفق شدم مصاحبه ای را با ان ها بگیرم . " جهت مشاهده ی مصاحبه ، به سایت vg247 مراجعه فرمایید .
در قسمتی از مصاحبه ، Konrad Tomaszkiewicz از CD Projekt می گوید " انتخاب جهانی که بازی در ان جریان دارد کار ساده ای بود . هدف اصلی ما این است که عنوانی تهیه کنیم که برای افراد بالغ و بزرگ سال مناسب باشد و با داشتن هدف فهمیدم که چه جهانی را برای بازی انتخاب کنیم .
او ادامه می دهد ، " سایبر پانک معجونی بسیار کامل است و به ما اجازه می دهد ابعاد جدیدی را به روی خود باز کنیم و تجربیات تازه و مهم تری را به خود متمرکز کنیم . البته در خارج از عنوان ویچر و این باعث می شود که بازی تنظیمات جالبی داشته باشد و موارد تازه ای در ان برای تجربه باشد . "
او در ادامه می افزاید " شما می توانید از سایبر پانک انتظارات زیادی داشته باشید و به شما اطمینان می دهم که در حد و اندازه ی ویچر ظاهر شود و حتی پای خود را از ان فراتر بگذارد . و در انتها نیز ذکر می کند که بازی در یک دنیای فاسد و مملو از ظلم شروع می شود ؛ جهانی تیره و سنگین . "
با تشکر از agb
منبع : http://www.vg247.com/2013/01/03/cyberpunk-2077-trailer-landing-next-week

---------- نوشته در 09:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:47 PM ارسال شده بود ----------

قادر به خوندن متن هستید ؟ نوشته ها نمایش داده می شن ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر