اموزش جی تگ تمامی مدلهای ایکس باکس بدون نیاز به برد جی تگ

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام خدمت آقا سپهر عزیز
دستگاه من کرونا 4گیگ ورژن 2 هست که با راهنمایی وکمک شما موفق به ساخت کارت ریدر وخواندن ناند شدم، بعد ازcrate XELL و WriteXELL وگرفتن CPU Key و CrateXeBuild و Write Nand ، دستگاه با برنامه Xbox 360 TEST kit بالا میاد و بازی های داخل هارد قابل اجرا نیست وبرنامه dash launch هم نصب نمیشه آواتار هم ندارم لطفا بفرمایید ایراد کار از کجا میتونه باشه؟ باسپاس
دوست عزیز مشکل شما اینجاست که دستگاتونو روشن میکنید Xbox 360 TEST kit میاد بالا به تصویر دقت کنید.احتمالا یا خودتون به تنظیمات جی رانر دست زدید یا این جی رانر خودش این برنامه رو داره/بهتره که jrunner with extra با ورژن
V3.1.2 رو دانلود کنید ..مشکلتون حل میشه/لطفا بعد از دانلود به هیچ وجه به تنظیمات جی رانر دست نزنید
hh.PNG

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aidin-m

aidin-m

عضو جدید
Jan 5, 2011
33
نام
امین
سلام دوست گرامی /مقاومت 3.3 کیلو اهم 3 وات...با عرض پوزش تصویر اپلود نمیشه بخاطر سرعت زیاد نت.....به محض درست شدن تصویر فرستاده میشه////عجب چه نت قوی داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام وسپاس
چند درصده؟
دوست عزیز مشکل شما اینجاست که دستگاتونو روشن میکنید Xbox 360 TEST kit میاد بالا به تصویر دقت کنید.احتمالا یا خودتون به تنظیمات جی رانر دست زدید یا این جی رانر خودش این برنامه رو داره
View attachment 281212
سلام وسپاس فراوان

آخرین ویرایش:

aidin-m

عضو جدید
Jan 5, 2011
33
نام
امین
سلا
دوست عزیز مشکل شما اینجاست که دستگاتونو روشن میکنید Xbox 360 TEST kit میاد بالا به تصویر دقت کنید.احتمالا یا خودتون به تنظیمات جی رانر دست زدید یا این جی رانر خودش این برنامه رو داره/بهتره که jrunner with extra با ورژن
V3.2.1 رو دانلود کنید ..مشکلتون حل میشه
View attachment 281212
سلام وسپاس
بله خود جی رانر تیکش رو فعال کرده

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلا

سلام وسپاس
بله خود جی رانر تیکش رو فعال کرده
شما بهتره jrunner with extra v3.1.2 رو دانلود کنید و به تنظیماتش دست نزنید..مشکلتون برطرف میشه..هواستون هم باشه اگه لب تاپتون به نت وصل بود جی رانر از شما میخواد اپدیت کنید شما نه انتخاب کنید...با ارزوی موفقیت

آخرین ویرایش:

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اموزش تصویری دارید لینکشو بزارید
سلام دوست گرامی///شما باید در یوتیوب سرچ بزنید..به این شکل/xbox360 RGH3 trinity
xbox360 RGH3 jasper falcon
xbox360 RGH3 corona
4g or 16mb
سعی کنید از کانال یوتیوب weekendmoder استفاده کنید..چرا که خیلی خوب توضیح میده//سعی کنید فیلم مربوط به هر دستگاه را دانلود کنید و خوب نگاه کنید....اگه زبان هم بلد باشید که دیگه عالیه ولی در کل خوب توضیح میده/// هشدار دوستان عزیز لطفا اگه نمیتونید به دستگاتون صدمه نزنید چرا که اشتباه زدن این 2 سیم که با دیود و مقاومت هست باید با دستگاتون برای همیشه خداحافظی کنید پس مراقب باشید. اگه تعمیر کارید میتونید درامد خوبی داشته باشید.به شرطی که به این کار مسلط باشید........ با ارزوی موفقیت sepehrpuor

• Like
Reactions: aidin-m

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام
وقت بخیر ، این فایل تصویری 37 دقیقه ای جیتگ کردن چرا باز نمیشه ؟! لطفاً راهنمایی بفرمایید.
سلام دوست عزیز یوتیوب دیگه و فیلتر شده...شما از این کامنت استفاده کنید .البته این هم یوتیوب
ggggggggggg.PNG

ramin0306

کاربر سایت
Jul 16, 2012
1
با سلام و وقت بخیر
من یه سوپر اسلیم جیتگ شده دارم که گاهی اوقات بالا نمیاد و باید یکی دوبار روشن خاموش کنم تا تصویر بیاد... الان میخوام آپدیتش کنم به RGH3. اگه آموزشی هست که برای این مدل باشه ممنون میشم برام بفرستیدش... هر ۴ صفحه رو خوندم و بهش اشاره شده ولی میخوام بدون ریسک باشه و بدونم از کجا شروع کنم و چه کارهایی لازم نیست من انجامشون بدم

• Like
Reactions: javad.jm

javad.jm

عضو جدید
Apr 4, 2024
1
سلام اساتید گرامی وقت تون بخیر
بنده یه xbox arced با مادربرد xenon که کابل hd نمیخوره با تاریخ ساخت 23/09/2008 دارم یعنی آوردن برام که جیتگ کنم بنده دستی بر الکترونیک دارم خلاصه بنده زیاد تو نت گشتم اما متاسفانه چیز زیادی پیدا نکردم تا اینکه فروم سایتو پیدا کردم. تو یوتوب چنتا کلیپ دیدم اما کامل نبود درباره این مدل از دستگاه چیز زیادی نیست و دوستان تعمیر کار هم میگن نمیشه جیتگ کرد
لطفا دوستان کمک کنن نسبت به جیتگ کردن این مدل درضمن x-nand ندارم اما کیت زربری دارم و بیشتر تو قسمت سیم کشی مشکل وجود داره و از چه فایل هایی استفاده بکنم سوال داشتم ممنون میشم دوستان کمک کنن سپاس از دوستان

jafar63

عضو جدید
Apr 5, 2024
1
با سلام به تمامی عزیزان در بازی سنتر.اموزش جی تگ کردن تمامی مدلهای ایکس باکس 360 بجز مدلهای وینچستر بدون برد جی تگ.اگه شما از اون دسته اشخاصی هستید که دستگاتون بعد از جی تگ کردن دیر بوت میشه با این فیلم مشکلات شما حل میشه و فقط با 2 عدد سیم و ی مقاومت دستگاتونو جی تگ کنید .خوبی این کار این هست که دستگاه بطور استاندارد بوت میشه بدون کوچکترین تاخیر.کسانی که دستگاشونو جی تگ نکردند فقط با 500 تمن خودشون دستگاشونو جی تگ کنند.البته این دوستان باید پروگرامر مخصوص جی تگ رو داشته باشند.ولی کسانی که دستگاشون جی تگ شده خودشون بدون پروگرامر انجام بدند.هشدار...کسانی که در کار خود عجله کنند و با کوچکترین اشتباه باید با دستگاشون برای همیشه خدا حافظی کنند.این کار بسیار سادست برای کسانی که تا حدودی تخصص در الکترونیکی و لحیم کاری دارند لطفا نترسید و کارو انجام بدید.لطفا با دقت به فیلم نگاه کنید و برای راحتی کارتون فیلم رو دانلود کنید.لطفا برای جی تگ کردن 300 هزار تمن به کسانی که دستگاه جی تگ میکنند پرداخت نکنید البته بعضی از انها از این روش انجام میدند که هزینش فقط 500 تومان هست ولی همون 300 هزار تمنو دریافت میکنند.هشدار بنده از چند ماه پیش این کارهارو برای تمامی مدلهای ایکس باکس 360 برای مشتریام انجام داده ام و نتیجشو دیدم.دوستان عزیز برای نصب سیم PLL حتما از مقاومت 1 و 3 کیلو استفاده کنید .سیم PLL رو مستقیم استفاده نکنید.از برد کوچکی که در فیلم ازش استفاده میکنه نیازی نیست .بنده هیچ پاسخگویی در قبال کار اشتباه شما عزیزان ندارم.لطفا مشکلاتتون رو در این تاپیک بپرسید در اصرع وقت پاسخ خواهم داد با ارزوی موفقیت.................................. ALL rights reserved

سلام فیلم برای من بود نمیشه .میشه فیلم رو بفرستید برای بنده

• Like
Reactions: javad.jm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر