امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم های نینتندو

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
با سلام خدمت دوستان.

در این تاپیک نظرات و یا نمره و بررسی خودتون رو در مورد عناوین پلتفرم‌های نینتندو می‌تونید اعلام کنید تا سایر دوستان از تجربه یا نظر شما بهره مند بشوند.

باتشکر

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خب منم بعد 12 روز بازی کردن زلدا با 85 ساعت گیم پلی گفتم بیام یه نظری ول بدم برم :D

البته میتونم مثل بقیه منتقدا هزار ساعت فقط تعریف بکنم و بگم شاهکاره و . . . ولی اینجوری حوصله سر بره چون دیگه همه باید تا الان بدونن که بازی واقعا شاهکاره :D

فقط بگم بازی بدون شک ایراد داره و پرفکت نیست ولی کاملا نمره های 10ی که ریخت رو سر و صورتش رو درک میکنم چون با اینکه تو یه سری موارد ضعیفه تو بقیه چیزا انقدر قویه که دیوانه وار عاشقش میشی

از ضعفش هم میشه به داستان و روایتش اشاره بکنم (هرچند همه زلدا ها داستان خیلی ساده و بدون هیجان خاصی داشتن) تو کل داستان فقط یه مورد برام خیلی جالب بود و روایتش هم زیاد جالب نبود و زیاد به اتفاقات پرداخته نشد

ولی از ظرفی بقیه چیزای بازی فوق العادست هرکی مخالفت داره بره خودشو دار بزنه 3:

هیچ قسمتی از نقشه بازی که به شدت هم بزرگه خسته کننده نیست و هر جایی که برید یه چیز جدید داره حتی اگه یه مسیر رو 10 قدم از اونورتر برید یه چیز جدید ممکنه ببینید و هنوز هم اگه شب و روز برید نسبت به زمان اتفاقا مختلف دیگه ای میوفته و اصلا وضعیه :D

توی هیچ بازی هم NPCهای به درد بخوری مثل اینجا ندیدم. به هیچ وجه حس نمیکنید صحبت کردن با NPC ها بیهودست (مثل 90 درصد NPC های بازیای دیگه) با هرکی حرف میزنید یا داستان جالبی داره بگه براتون یا مکانیزمی از بازی رو براتون توضیح میده یا آیتمی بهتون میده یا یه سری ویژگی های خاص بازی رو بهتون میگه مثلا Blood moon رو خود بازی توضیح خاصی نمیده ولی یه NPC هست کامل توضیح میده

بازی پره از رفرنس به زلداهای قبلی مثل داشتن لباس Dark Link و بودن Twilight Mirror (سر این داشتم سکته میکردم )

من داستان رو کامل رفتم. ماموریت فرعی هارو بیشتر از نصفشون رو رفتم. همه 120 تا Shrine هم کامل رفتم بازی زده 30.6 درصد رفتم :| :((

من همینجوری امتیاز به بازیا رو با دست باز میدم دیگه به این 10 ندم خیلی ناجوره :D پس یکی از راحت ترین 10 هایی که تو عمرم به یه بازی رو دادم همینه :D

هفته دیگه هم ماریو کارت میرسه دستم اونم از همین الان میدونم وحشتناک باهاش حال میکنم 3:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یکی از بازی هایی که خیلی تو کنسول ها نینتندو خاطره دارم سری بازی ماریو کارته
چون بازی بود بیشتر بقیه میپسندیدن و با سلیقشون جور در میومد

f6l5_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B0%DB%B4%DB%B2%DB%B6_%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%B6%DB%B5%DB%B9.jpg

تمام ماریو کارت ها بازی کردم متاسفانه ماریو کارت wii u بازی نکردم
این نسخه switch بتونم بازی کنم عالی میشه سعیمو میکنم یکی از این ۲ نسخه wii u یا switch بازی کنم

از نظر من این سری بازی هر نسخه اش از ۱۰۰ امتیاز ۹۰ ه

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Legend Of Zelda
Spoiler ALERT
با اینکه هیچ آشنایی با سری قبلی نداشتم ولی با 5 ساعت گیم پلی داستان بازی روایت میشه اینکه شما کی هستید و هدفتون توی بازی چیه
در مورد گیم پلی بگم ترکیبی از چندین بازی RPG مثل اسکایرم و ویچر هست و شاید با چند مکانیزم اضافی !
مثل داشتن چندین اسب دارای سند ؛که این برای من خیلی جالب بود....شکار حیوانات و فروخت گوشتشون یا پختن گوشت حیوانات با چند آیتم دیگه که میتونه بصورت تصادفی یا طبق دستور العمل آشپزی باشه که با اینکار میشه پول بییشتری به جیب زد
ارتقاء لباس و کاراکتر،خرید فروش لباس و ذره در گروه های مختلف مثل لباس گرم مخصوص هوای سرد کوهستانی،زره سنگین و مقاوم شبیه به زره های سری دارک سولز،زره های معمولی Lightو زره های Stealth
انواع اقسام سلاح: تبر،شمشیر،نیزه،چماق و کمان و سپر و سلاح های جادویی تو بازی وجود داره......برای بدست آوردن برخی آیتم های مورد نیاز در مراحل اصلی مثلا لباس گرم برای منطقه کوهستانی چندین روش برای بدست آوردنش وجود داره.
میتونید درخت ها رو قطع کند و ازش چوب تهیه کنید،این چوب بدرد درست کردن کمپ برای تغییر شب و روز و گرم نگهداشتنتون هست مخصوص در مناطق برفی،میتونید از درخت ها بالا برید و سیب ها رو بردارید و بفروشید یا برای درست کردن غذا ازش استفاده کنید همینجوری هم میشه خوردش XD
تو بازی هر NPCحرفی برای گفتن داره که همین نمونه تو بازی Witcher 3 خیلی ضعیف عمل شده و جز کسایی که تو بخش اعلانات هر روستا درخواست کمک دادن کس دیگه ای باهاتون صحبت نمیکنه در صورتی که توی ZELDA اینطوری نیست
تو بازی یکسری Assassinsوجود دارند که خودشون رو شبیه مردم عادی میکنند ازتون درخواست کمک میکنند یا سر راهتون قرار میگیرند و بعد از یک مکالمه کوتاه یا طولانی(هر دو رو تجربه داشتم) بهتون حمله ور میشند
موسیقی بازی پس از وارد شدن به محیط های جدید تغییر میکنه،امکان گرفتن عکس های سلفی با حالت های مختلف تو بازی وجود داره که خیلی جذابه
چند نکته که یکم اذیت میکرد افت فریم روی تلویزیون بود،غیب شدن بعضی حیوون ها تو بازی که رسما خیلی رو مخ بود یک ساعت دنبال یه بز دویدم که بکشمش آخرش درست جلو چشام غیب شد! XD اینچیزا رو فقط موقعی دیدم که به تلویزیون وصل بود پس این مورد رو بخاطر داک و تلوزیون در نظر نمیگیرم
من بیشتر تو دانشگاه مواقع بیکاری اینو بازی میکنم اینروزا ها هم که استادای ما یا کلاس نمیان یا میان نیم ساعت درس میدن بهترین موقع برای بازی کردن زلدا هست XD

آخرین ویرایش:

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
خب منم بعد 12 روز بازی کردن زلدا با 85 ساعت گیم پلی گفتم بیام یه نظری ول بدم برم :D

البته میتونم مثل بقیه منتقدا هزار ساعت فقط تعریف بکنم و بگم شاهکاره و . . . ولی اینجوری حوصله سر بره چون دیگه همه باید تا الان بدونن که بازی واقعا شاهکاره :D

فقط بگم بازی بدون شک ایراد داره و پرفکت نیست ولی کاملا نمره های 10ی که ریخت رو سر و صورتش رو درک میکنم چون با اینکه تو یه سری موارد ضعیفه تو بقیه چیزا انقدر قویه که دیوانه وار عاشقش میشی

از ضعفش هم میشه به داستان و روایتش اشاره بکنم (هرچند همه زلدا ها داستان خیلی ساده و بدون هیجان خاصی داشتن) تو کل داستان فقط یه مورد برام خیلی جالب بود و روایتش هم زیاد جالب نبود و زیاد به اتفاقات پرداخته نشد

ولی از ظرفی بقیه چیزای بازی فوق العادست هرکی مخالفت داره بره خودشو دار بزنه 3:

هیچ قسمتی از نقشه بازی که به شدت هم بزرگه خسته کننده نیست و هر جایی که برید یه چیز جدید داره حتی اگه یه مسیر رو 10 قدم از اونورتر برید یه چیز جدید ممکنه ببینید و هنوز هم اگه شب و روز برید نسبت به زمان اتفاقا مختلف دیگه ای میوفته و اصلا وضعیه :D

توی هیچ بازی هم NPCهای به درد بخوری مثل اینجا ندیدم. به هیچ وجه حس نمیکنید صحبت کردن با NPC ها بیهودست (مثل 90 درصد NPC های بازیای دیگه) با هرکی حرف میزنید یا داستان جالبی داره بگه براتون یا مکانیزمی از بازی رو براتون توضیح میده یا آیتمی بهتون میده یا یه سری ویژگی های خاص بازی رو بهتون میگه مثلا Blood moon رو خود بازی توضیح خاصی نمیده ولی یه NPC هست کامل توضیح میده

بازی پره از رفرنس به زلداهای قبلی مثل داشتن لباس Dark Link و بودن Twilight Mirror (سر این داشتم سکته میکردم )

من داستان رو کامل رفتم. ماموریت فرعی هارو بیشتر از نصفشون رو رفتم. همه 120 تا Shrine هم کامل رفتم بازی زده 30.6 درصد رفتم :| :((

من همینجوری امتیاز به بازیا رو با دست باز میدم دیگه به این 10 ندم خیلی ناجوره :D پس یکی از راحت ترین 10 هایی که تو عمرم به یه بازی رو دادم همینه :D

هفته دیگه هم ماریو کارت میرسه دستم اونم از همین الان میدونم وحشتناک باهاش حال میکنم 3:

Mario Kart 8 فوق العاده اس
کلیپشو تو آپارات دیدم عاشقش شدم

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
خوبه دمت گرم
فعلا ماریو کارت 8 دولوکسو ما رفتیم اما مدت زمان خیلی کم بود ولی چون رو ویو داشتم بازی رو قشنگ تغییراتو احساس کردم البته من بیشتر عاشق بتل هست ومی تونم قسمت بتلش غوغا کرده و واقعا عالی شده
برای نمره دادن یه مدت بازیش می کنم و بعد خدمت دوستان می گم

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
Legend Of Zelda
Spoiler ALERT
با اینکه هیچ آشنایی با سری قبلی نداشتم ولی با 5 ساعت گیم پلی داستان بازی روایت میشه اینکه شما کی هستید و هدفتون توی بازی چیه
در مورد گیم پلی بگم ترکیبی از چندین بازی RPG مثل اسکایرم و ویچر هست و شاید با چند مکانیزم اضافی !
مثل داشتن چندین اسب دارای سند ؛که این برای من خیلی جالب بود....شکار حیوانات و فروخت گوشتشون یا پختن گوشت حیوانات با چند آیتم دیگه که میتونه بصورت تصادفی یا طبق دستور العمل آشپزی باشه که با اینکار میشه پول بییشتری به جیب زد
ارتقاء لباس و کاراکتر،خرید فروش لباس و ذره در گروه های مختلف مثل لباس گرم مخصوص هوای سرد کوهستانی،زره سنگین و مقاوم شبیه به زره های سری دارک سولز،زره های معمولی Lightو زره های Stealth
انواع اقسام اسلح تبر،شمشیر،نیزه،چماق و سپر و سلاح های جادویی تو بازی وجود داره......برای بدست آوردن برخی آیتم های مورد نیاز در مراحل اصلی مثلا لباس گرم برای منطقه کوهستانی چندین روش برای بدست آوردنش وجود داره.
میتونید درخت ها رو قطع کند و ازش چوب تهیه کنید،این چوب بدرد درست کردن کمپ برای تغییر شب و روز و گرم نگهداشتنتون هست مخصوص در مناطق برفی،میتونید از درخت ها بالا برید و سیب ها رو بردارید و بفروشید یا برای درست کردن غذا ازش استفاده کنید همینجوری هم میشه خوردش XD
تو بازی هر NPCحرفی برای گفتن داره که همین نمونه تو بازی Witcher 3 خیلی ضعیف عمل شده و جز کسایی که تو بخش اعلانات هر روستا درخواست کمک دادن کس دیگه ای باهاتون صحبت نمیکنه در صورتی که توی ZELDA اینطوری نیست
تو بازی یکسری Assassinsوجود دارند که خودشون رو شبیه مردم عادی میکنند ازتون درخواست کمک میکنند یا سر راهتون قرار میگیرند و بعد از یک مکالمه کوتاه یا طولانی(هر دو رو تجربه داشتم) بهتون حمله ور میشند
موسیقی بازی پس از وارد شدن به محیط های جدید تغییر میکنه،امکان گرفتن عکس های سلفی با حالت های مختلف تو بازی وجود داره که خیلی جذابه
چند نکته که یکم اذیت میکرد افت فریم روی تلویزیون بود،غیب شدن بعضی حیوون ها تو بازی که رسما خیلی رو مخ بود یک ساعت دنبال یه بز دویدم که بکشمش آخرش درست جلو چشام غیب شد! XD اینچیزا رو فقط موقعی دیدم که به تلویزیون وصل بود پس این مورد رو بخاطر داک و تلوزیون در نظر نمیگیرم
من بیشتر تو دانشگاه مواقع بیکاری اینو بازی میکنم اینروزا ها هم که استادای ما یا کلاس نمیان یا میان نیم ساعت درس میدن بهترین موقع برای بازی کردن زلدا هست XD
دمت گرم
البته من بازی رو اول رو ویو بالای 150 ساعت رفتم و داشتم محیطشو کلان م یجویدم واقعا عالی هست
افت فریمو تو این مدت زمانی که بازی کردم به تعداد انگشتای دستم نرسید
در مورد غیب شدن حیونات اره هست یه خورده رو مخه ولی خوب این جوری گذاشتن و ایراد نیست به نظرم بهترین بازی هست که بوده و هست یعنی همیشه یه سری سوپرایز داره منی که 150 ساعت رفتم بازم غافلگیر می شم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
امروز یک سر به تاپیک بازی های سوییچ می‌زدم که اینجارو دیدم و دلم نیومد نمره خودمو به زلدا و ماریو ندم. البته می‌خواستم نقد بنویسم برای ماریو ولی خب دیگه یکم از عرضه بازی گذشته. :d (شاید برای دانکی کونگ یک حرکتی بزنم.)
زلدا و ماریو: 10/10
جفتشون یکی از بهترین تجربه‌های گیمری بودن که تا به امروز داشتم. ماریو که کلا نوستالوژی بود کل مراحلش و تک‌تک دقایق بازی در حال لذت بردن بودم.
زلدا هم که کلا قابل وصف کردن نیست. یک شاهکار واقعی که تا زمانی که بازی نکردی، نمیشه توصیفش کرد.
جفت این بازی ها هم به معنا واقعی کلمه «بازی» هستند و واقعا با تمام وجود حس لذت بردن بهم منتقل کردن و سرگرم شدم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
The Legend of Zelda Breath of the Wild

با کمال بی رحمی 9.5/10
میتونید نقدشو بخونید

Super Mario Odyssey

با کمال بی رحمی ولی 10/10
میتونید منتظر نقدش بمونید

Overcooked

فکر نمی کردم باحال ترین کو-اوپ عمرم همچین بازی ای شه...واقعاً بازی شاخیه
البته اگه از بخش تک نفره بسیار سخت و غیر منطقی اش عبور کنیم
8/10

Mario Kart 8 Deluxe

اگه بگم بهترین چند نفره و غیر قابل پیش بینی ترین مسابقات تاریخ ریسینگ رو تو عمرم تو این عنوان داشتم....دروغ نگفتم
فقط جای یه بخش داستانی و همچین چیزایی توش کاملاً خالیه

8.5/10

Disc Jam

همون Pong خودمونه :D ولی خب با مقدار مشخّصی مکانیک تخیّلی
بزگترین مشکلش کمبود پلیر اشه

7/10

Bayonetta

چه میشه در وصف بانو گفت؟ ولی خب بازی تو برخی جاها مثل داستان و QTE هاش میلنگه هنوزم

8.5/10

Bayonetta 2

به به ... از برترین دنباله های تاریخ بر یکی از بهترین هک اند اسلش های عالم

9.5/10

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
خوب فعلا شروع میکنم با انحصاری های نینتندو و بعدا توی یه پست دیگه در مورد بازی های indie و بقیه بازی ها مینویسم :‌D

Zelda botw - 10/10
فکر کنم به اندازه کافی توی تاپیک های مختلف از بازی تعریف کرده باشم و چیز خاصی برای گفتن نمیمونه :D

Super mario odyssey - 9.5/10
یکی از بهترین پلتفرمر هایی که تا حالا بازی کردم، فقط اینکه به نظرم بازی یه مشکلی داشت که بهش 10 نمیتونم بدم و اون محتوای بعد از تموم کردن بخش داستانی هست.
معمولا توی اکثر ماریوها بعد از تموم کردن داستان بازی تازه شروع میشه و ماریو ادیسه هم همینطور هست ولی بعد از 7-8 ساعت بازی moon جمع کردن واقعا برام خسته کننده شد. حتی با اینکه کنترل کردن ماریو خیلی خیلی لذت بخش و بدون مشکل بود ولی بازم انتظار بیشتری از محتوای اضافی بعد از داستان داشتم.
البته اینو باید بکم که 3d platformer های خیلی کمی بودن که من ازشون خوشم بیاد و کلا این سبک رو زیاد دوست ندارم! یعنی اون مشکل که گفتم احتمالا بخاطر همین هست و فردی که از پلتفرمر های سه بعدی بیشتر خوشش بیاد 100% بازی براش لذت بخش تر هست...

Mario+rabbids - 9/10
کلا همه چیز در مورد این بازی سورپرایزمون کرد! اون از لیک شدن عجیبش که همه رو ناامید کرد و بعد معرفی فوق العادش توی e3!
از بازی هایی هست که به نظرم همه باید امتحانش کنند، حتی اگه طرفدار بازی های استراتژی نیستید چون بازی واقعا خوش ساخته و تقریبا همه میتونن راحت با بازی کنار بیان و معتادش بشن!
برای بازی کردن توی راه و بصورت handheld هم عالی هست!

Splatoon 2 - 9/10
شماره قبلی رو بازی نکرده بودم و کلا خیلی کم با بازی اشنایی داشتم، ولی خیلی زود عاشق بازی شدم :D
الانا خیلی کم پیش میاد که یه عنوان شوتر نسبت بقیه بازی های هم سبکش منفاوت و همزمان خوب و سرگرم کننده باشه ولی splatoon مثال خیلی خوبی برای هنچین بازی هست. سلاح های مختلف، power ip ها و ... با اینکه خیلی با هم فرق دارن ولی همزمان همشون طوری بالانسن که ادم احساس نمیکنه بازی ناعادلانه و.. . هست.
اپدیت های رایگان، تورنومنت ها و event های مختلف هم بازی رو جذاب نگه میدارن ولی یه سری مشکل هستن که نذاشتن بازی رو زیاد بازی کنم :|سیستم انلاین نینتندو. نبود voice chat و اینکه کلا خیلی سخت هست که ادم یتونه با دوستاش بازی کنه کاری کردن که از بازی زده بشم.
میشه به ranked match ها و اینکه بخش horde mode بازی محدودیت زمانی داره هم ایراد گرفت ولی بزرکترین ایراد همون مشکلات بخش انلاین هست.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
Zelda: BOTW - 8.5
زلدای بازی خوبی بود در این شکی نیست ولی شاید انتظار من بیشتر بود. اولین موضوع اینکه دانجن های بازی کوتاه بودند(۵ تا دانجن بیشتر نداشت) در بازی شراین اضافه شده بود ولی این شراین ها برای من جایگزین دانجن نبودند. داستان بازی کشش خاصی نداشت و بسیار سرراست بود. بدون غافلگیری یا نکته خاصی. سیستم کمبت بازی جذاب هست و اختیارات زیادی به شما میده ولی تنوع دشمن‌های بازی پایین هست و برای من کششی ایجاد نمی‌کرد که در گشت و گذارم در محیط با دشمن‌ها درگیر بشم. باس فایت‌های بازی هم ساده بودند و شاید lynelها از باس فایت‌ها سختتر باشن!
یه سری موارد اعصاب خوردکن هم بازی داره مثل وقتی که بارون میاد و یا دیالوگ‌های متنی چرت و پرت.
نکات مثبت هم جهان بزرگ و متنوع بازی که ساعت‌ها منو سرگرم کرد و نکته‌های ریز و رشد هم توش زیاد بود. بیشتر از حل کردن شراین‌ها پیدا کردنشون برام جالب بود. یه سری چیزهای جالب مثل اسکی از ارتفاعات و یا خرس سواری هم در بازی جالب بودند.
در کل BOTW بازی خوبیه و شاید انتظار و hype من با توجه به امتیازات بازی بیش از حد بود که نتونستم لذت بیشتری ببریم و نمره بهتری بهش بدم. همچنین زلداهای قبلی دانجن‌های باحالی داشتن که خب انتظار اونها رو داشتم که خوب برآورده نشد.

• Like
Reactions: all4u

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
Stardew Valley

9/10

اعتیاد کامله دیگه :D... شروع می کنی مزرعه ساختن و هی نقشه می چینی هی جلو میری...
قبلاً دوتا سیو تو PC داشتم ولی اساساً بازی کردنش رو سوییچ یه چیز دیگس

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
بیشتر جهت اینکه تاپیک رو بالا بیارم .. واقعا نینتندو و سوییچ تو ایران خیلی کم طرفدار داره!

Zelda BOTW : دوست دارم یه دو خط خلاصه وصف کنم. دنیایی بس بزرگ و غنی که قوانینی بهت تحمیل میکنه که ما باید با ساز اون برقصیم و زمانی که وارد اون شدیم چنان آزاد هستیم که میتونیم توش زندگی کنیم! نمره بی تردید 10.

Super Mario Odyssey : پلتفرمری سه بعدی که تعریفی جدید از ماجراجویی تو این سبک ارایه میده و چنان وسعت و گستردگی در گیمپلی اون مشاهده میکنیم که به جرات میشه گفت در هیچ بازی دیگه ای شاهدش نبودیم! 10 با افتخار.

• Like
Reactions: New Shredder

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
خوب بازیای خیلی خوبی هستن
Zelda BOTW : 9,5
بازی در یک کلام عالیی ولی هنوز تمومش نکردم و بیشتر دنیال شراین و اپدیتاش هستم

10:Super mario odyssey
دلیلش فقط و فقط سرگرم کندگیش و ساعتها ادم دوس داره توش بچرخه مخصوصا مترو سیتی

mario kart 8 delux :9
در یک کلام هیچ داستانی نداره .هیچی.. اما شدید سرگرم کنندس...بدیش ام اینه که برای وصل شدن به نت ۲ نیاز داری

Paladins :۸.۵

یک بازی مجانی که واسه ایونت و اینا باید خرجش کنید و در کل بازیه عالیه و نیاز به نت خاصی هم نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر