امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
اون زمان که منتقدای آمریکایی به Metal Gear استاد نمره ها ۹ و ۱۰ میدادن و متای بازیاش رو ۹۰ به بالا بود منتقدای آمریکایی سلیقشون خوب بود الان شدن اکشن اول شخص باز؟ کلا کوجیمارو بدجور جو گرفته و وارد یه مسیری شده که بیشتر دنبال خودنماییه تا بازی سازی و اینو میشه از فعالیت عجیبش تو شبکه های اجتماعی دید مشخصه تمرکز این ادم‌ مثل قبل رو بازی ساختن نیست. قطعا کوجیما تا زمان Metal V یه نابغه به حساب میومد اما بعد اون داستانا کاملا عوض شده و دنبال چیزای دیگه ایه تا بازی ساختن. Death Stranding ام اگه لایقش بود امتیازای بهتری میگرف این منتقدا همونایین که به Phantom Pain با اونهمه ایراد متا ۹۳ دادن اما اینجا مشخصه دیگه استاد خیلی به بی راهه رفته و به نظر بره فیلم بسازه خیلی بهتره چون سر بازی بعدیش با ادامه ی این مسیر یه افتضاح خیلی بزرگ رقم میخوره هرچند همین الانم خیلیا معتقدن اگه اسم کوجیما و هایپش رو بازی نبود متای بازی خیلی ازینم پایینتر میشد کی جرات داره ۵۰ ساعت پیاده روی بسازه و نهایت المان خفن تو بازیش بازی با یه بچه و جیش کردن کاراکتر اصلی باشه...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آدم توی این تاپیک میاد مثل اصحاب کهف میشه نگاه میکنه میبینه خدا یه مشت کاربری که اصلا تاحالا اینارو ندیده توی این 10 سالی که عضو سایت بوده، از خودش سوال میپرسه آیا خوابم؟ آیا من خیلی وقته توی سایت نیومدم؟ نکنه من توی قسمت‌های دیگه سایت میرم و سعادت دیدن این اساتید رو نداشتم؟ این اساتید قبلا کجا بودن چرا الان باید بیان؟
آدم یه ذره فک میکنه میبینه این یوزر های نه چندان جدید یوزرهای n م یه عده هستن که قبلا چپ و راست از بازی تعریف می‌کردند و بقیه رو کافر می‌دونستن حالا که امتیازات اینجوری شده خجالتشون میشه با یوزر اصلی بیان، با یوزر فیک میان و همچنان سنگرها رو خالی نمیکنن و دارند متا و اون سایت‌هایی که نمره پایین دارن رو بی ارزش تلقی میکنن
والا یکی از دوستان من که این بازیو day one گرفته و خیلیم فن این بازیه بدجور خورده تو پرش دیروز که تو پارتی بودیم میگفت همش مثل مامور پُست باید محموله ببریم اینور اونور گفت که میخواد تو تاپیک بگه ولی می‌ترسه فن‌ها بریزن سرش، حالا اساتیدی که دارن بازی میکنن و به به چه چه میکنن لابد سونی یه نسخه ادیشن ضدبورینگ براشون فرستاده و با نسخه اصلی فرق داره ;))

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
آدم توی این تاپیک میاد مثل اصحاب کهف میشه نگاه میکنه میبینه خدا یه مشت کاربری که اصلا تاحالا اینارو ندیده توی این 10 سالی که عضو سایت بوده، از خودش سوال میپرسه آیا خوابم؟ آیا من خیلی وقته توی سایت نیومدم؟ نکنه من توی قسمت‌های دیگه سایت میرم و سعادت دیدن این اساتید رو نداشتم؟ این اساتید قبلا کجا بودن چرا الان باید بیان؟
آدم یه ذره فک میکنه میبینه این یوزر های نه چندان جدید یوزرهای n م یه عده هستن که قبلا چپ و راست از بازی تعریف می‌کردند و بقیه رو کافر می‌دونستن حالا که امتیازات اینجوری شده خجالتشون میشه با یوزر اصلی بیان، با یوزر فیک میان و همچنان سنگرها رو خالی نمیکنن و دارند متا و اون سایت‌هایی که نمره پایین دارن رو بی ارزش تلقی میکنن
والا یکی از دوستان من که این بازیو day one گرفته و خیلیم فن این بازیه بدجور خورده تو پرش دیروز که تو پارتی بودیم میگفت همش مثل مامور پُست باید محموله ببریم اینور اونور گفت که میخواد تو تاپیک بگه ولی می‌ترسه فن‌ها بریزن سرش، حالا اساتیدی که دارن بازی میکنن و به به چه چه میکنن لابد سونی یه نسخه ادیشن ضدبورینگ براشون فرستاده و با نسخه اصلی فرق داره ;))
كاملا درسته .
همون كسايي هستن كه به بقيه انگ چند اكانته بودن ميزنن خودشون اينكاره هستن ديگه و فكر هم ميكنن شعور بقيه مثله خودشونه...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
كاملا درسته .
همون كسايي هستن كه به بقيه انگ چند اكانته بودن ميزنن خودشون اينكاره هستن ديگه و فكر هم ميكنن شعور بقيه مثله خودشونه...
کی مثلا؟
البته انقدر ادعای مضحکیه ارزش جوابم نداره
زیر نام کاربری هر کسی کلیک کنی تاریخ عضویت و تعداد پستاش میاد
دوستان کمی به خودشون زحمت بدن بد نمیشه
من که تاپیک رو دنبال کردم نیویوزر ندیدم از بازی طرفداری کرده باشه!

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
خوب پس دوستانی که میخوان راجع به بازی نظر بدن بیان اول پیش این عزیز یه استعلام بگیرن اگه شناساییشون کرد آزادن که پست بدن

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
653
استاد فرمودن DS چون شوتر اول شخص نیستو آمریکایی ها شوتر اول شخص بازن بازیو درک نکردن.واسه همینه که نمره های DS کم شده ارزش DS بیشتر از ایناس.:-@
122538
اینم لیست 20 بازی برتر سال 2019 از نظر متا
122540
حتی یه بازیه شوتر هم توی این لیست نیست و همینطور بازیه کوجیما. جالبتر از اون بازیه کوجیما تو لیست 30 بازی سال هم نیست ....100/90/80/70/60/50/40
آها یه جایی بین 100 و 110 هه:-B.البته از کسی که به خودش تو بازی لقب خدا رو میده انتظاری نیست بندگان کوجیما هم دارن وظیفشونو انجام میدن به دل نگیرین.^:)^
کلا کوجیما و فناش تو یه دنیای دیگه سیر میکنن. چه کردی با ما استاد:))
122545 122553
پ.ن:نمیدونستیم خدا هم اخراج میشه:-j

Attachments

• EJEDR25U0AAS6RX.jpg
    EJEDR25U0AAS6RX.jpg
    133.6 KB · مشاهده: 8
آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
استاد جدیدن فرمودن DS چون شوتر اول شخص نیستو آمریکایی ها چون شوتر اول شخص بازن بازیو درک نکردن.واسه همینه که نمره های DS کم شده ارزش DS بیشتر از ایناس.
View attachment 122538
اینم لیست 20 بازی برتر سال 2019 از نظر متا
View attachment 122540
حتی یه بازیه شوتر هم توی این لیست نیست و همینطور بازیه کوجیما. جالبتر از اون بازیه کوجیما تو لیست 30 بازی سال هم نیست ....100/90/80/70/60/50/40
آها یه جایی بین 100 و 110 هه:-B.البته از کسی که به خودش تو بازی لقب خدا رو میده انتظاری نیست بندگان کوجیما هم دارن وظیفشونو انجام میدن به دل نگیرین.^:)^
کلا کوجیما و فناش تو یه دنیای دیگه سیر میکنن. چه کردی با ما استاد:))
View attachment 122545View attachment 122553
پ.ن:نمیدونستیم خدا هم اخراج میشه:-j

نه دیگه تو + مردم آمریکا + منتقد های آمریکا نمیفهمین :D فقط طرفدار های کوجیما + یک سری افردا خاص این سایت فهمیدن این بازی چیه ;;)

هرکیم بیاد نظر بده هیتره x_x الان هم فقط نمرات کامل مهمه ، بقیه نمرات حساب نیست :))

بازی به نسبت توقعی که ازش بود کاملا Piece of Sh.t عه ! بحثیم توش نیست :)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

قضیه اش سادست که عملکردش از لباس پادشه هم رد شده، رسیده به اون داستانی که طرف خرش رو تو بازار به قیمت کلانی اجاره میداد، خبر این خر به دربار می رسه، شاه و وزیرش و سرباز ها میرن خدمت این شیاد برسن، داستان رو از صاحب خر میپرسن، جواب میده هر کی سوار خر من بشه بهشت رو میبینه، شاه به وزیرش میگه امتحان کن اگه دروغ بود همین جا این شیاد رو دار میزنیم، وزیر که میره سوار شه، صاحب خر بهشون میگه فقط یه شرط داره فقط کسایی میتونن بهشت رو ببین که ایمان واقعی داشته باشن، وزیر که سوار میشه ناگهان فریاد میزنه که به فلان و به فلان قسم که دارم بهشت رو میبینم، شاه و همراهانش که متعجب میشن، به نوبت سوار میشن و همون اتفاق می افته، در آخر خود شاه تصمیم میگیره که سوار شه، وقتی سوار میشه فریاد میزنه هیچ کدومتون ایمانتون به اندازه من والا نیست، من الان تو قصرم تو بهشت نشستم!

حالا قضیه مصاحبه های کوجیما هم همینه که این توهم سازی باستانی رو تقویت کنه،(هر کی خوشش نیاد سلیقش چیپه)

اشتباه برداشت نشه منظوری نسبت به کسایی که از بازی‌ خوششون ندارم، ولی خوب تو همین تاپیک ها هم کسایی هستن که دوره می‌گردن و به بقیه انگ هیتر میزنن، یا اینکه سطح گیمیشون بکش برو جلو هست، و درکی از معجزات استاد ندارن، که باعث میشه کسایی هم نیان نظرشون رو بگن.
این قضیه ترس از نظر مخالف دادن راجع به بازی های دیگه هم وجود داره (مثل بازی های ناتی داگ یا راک استار) ولی اونجا قضیه فلسفی و عرفانی نمیاد وسط

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
===============

منم تا حالا ندیده بودم انقدر با فعالیت یه نفر توی تاپیک به یه عده‌ای فشار وارد بشه :D
هر چقدر بیشتر اعتراض کنید فعالیت توی تاپیک بیشتر میشه تا بالاخره از شر این تعصب بی‌جا که فقط باید توی تاپیک از استاد تعریف کنیم، رهایی پیدا کنیم >:)

>:)
خب هستن کسانی که پا به پای شما بیان!... و مطمعن باش که هیچ فشاری هم وارد نمیشه
تعصب بیجا درست نیست قبول دارم... و شاید ایراداتی هم در DS وجود داشته باشه...
اما شما بدون اینکه بازی رو تجربه کنی فقط داری در موردش بد میگی... دلیل اینکارو نمیدونم اما این موضوع سطح شما رو میرسونه...
و البته که فقط قصد داری بازی رو خراب کنی

تاثیری هم نخواهی گذاشت... چون حالت درستش اینه که بنده اول باید بازی رو تجربه کنم و بعد بیام بگم فلان نمره یا نقد درست و بجاست
نه اینکه مثل شما هنوز بازی رو تجربه نکردی بخای نظر بدی اونم بصورت کاملا قاطع و 80 صفحه هم پافشاری کنی

یعنی یک پست از شما ندیدیم که بیای یک بخش بازی رو با بررسی نقد کنی و فقط الکی بازی رو مسخره میکنی

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
خوب پس دوستانی که میخوان راجع به بازی نظر بدن بیان اول پیش این عزیز یه استعلام بگیرن اگه شناساییشون کرد آزادن که پست بدن
من اعتراف میکنم این یوزر رو سال 2009 برای دفاع از کوجیما ساختم و تا الان 1000 تایی پست دادم برای چنین روزی. قضیه شم شاید بگم باور نکنید. سال 2009 بود MGS4 رو تموم کردم گفتم با ماشین زمانم برم ده سال بعد ببینم کوجیما چی ساخته. این تاپیک رو دیدم و برگشتم سال 2009 یه یوزر موازی زدم تا امروز فعالیت کردم
این که قضیه من بود. هیتر کسی اینجا هیتر نیست همه لاورن:x هشتاد صفحه هم هست دارن اینو ثابت میکنن متای 8 همون 5 و 4 ه درواقع. اینم حقیقت انکارناپذیر بود که باید میگفتم

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
کی مثلا؟
البته انقدر ادعای مضحکیه ارزش جوابم نداره
زیر نام کاربری هر کسی کلیک کنی تاریخ عضویت و تعداد پستاش میاد
دوستان کمی به خودشون زحمت بدن بد نمیشه
من که تاپیک رو دنبال کردم نیویوزر ندیدم از بازی طرفداری کرده باشه!
فرمت قديمي سايت نياز به كليك نداره و تاريخ و اسم رو نشون ميده :D
ضمن اينكه تاريخ قديمي ربطي به نيو يوزر نداره بحث اكانت فيكه خيلي ها ميتونستن اكانتشون قديمي باشه و يك يا چند تا اكانت بكاپ هم اون زمان درست كنن براي روز مبادا :D
سوم مهم اينه كه اوني كه بايد بفهمه فهميده اين وسط شما چرا ناراحت ميشي؟ :D

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر