امتیازات شما به مافیا 2

امتیازات شما به mafia2

• مجموع رای دهنده‌ها
    233

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
8.5! از لحاظ فنی همین قدر بسه برای بازی ولی ارزشش رو من 10 از 10 میدم! برای من خیلی بازی جذاب بود! از اون بازی هایی بود که محتوا داشت! میخواست بازی یچیزی بهتون بفهمونه! هدف بازی فقط سرگرم کردن ادم نبود! نکات مثبت و منفی هم که دوستان همه گفتن و چیزی برا ما نمیمونه بگیم!

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
پست بالا رو نقل قول نکردم چون طولانی بود....:bash:
god father 2 که افتضاح بود ولی ربطی به مافیا نداره....(:|
در مورد نکات مثبت بگم که من 7 رو بخاطر همون ها دادم.......o:-)
در مورد رانندگی بگم که مجبور بودم چون فقط باید از اینور مپ میرفتم اونور مپ....:hurted1:
در مورد تعداد آهنگ ها من چیزی نگفتم و فقط گفتم آهنگ تکراری خیلی پخش میکرد....(اینم میشه باگ حساب کرد):surrender:
در مورد باگ هم من اصلا نظرم در مورد گرافیک نبود و اشتباه در آبجیک ها بود....:smoke:
مثلا یه باید میرفتم زنگ یه خونه رو میزدم ولی تا وقتی رفتم اونجا در و باز کرد و رفت توی خونه....من هم هر کاری کردم نفهمیدم داستان چیه وقتی دستگاه رو خاموش کردم دوباره اومدم فهمیدم داستان چی بوده و چه باگ مسخره ای بوده...:wallbash:
یا مثلا یه مرحله دیگه باید یه جنازه رو مینداختم توی صندوق عقب ماشین و تا جایی میرفتم ولی بار اول که رفتم اصلا جنازه وجود نداشت...این هم به همون روش فهمیدم داستان چیه...:cool:
و چند تا مورد دیگه که واقعا خیلی بده که توی یه همچین بازی اتفاق بیفته....:sick:
در مورد هوش مصنوعی بگم که مثلا من جلوش دشمن هام وایستاده بودم یارو از بقلم رد میشد میرفت انگار نه انگار که من اونجام....:punish:
به نظر من اگه اسم بازی این بود خیلی بهتر میشد... :demo:Driver Story
خب به هر حال وقتی بازی مافیایی نیست درست حسابی بگیم بد و بد تر هم مافیا 2 خیلی خوب بود! مثلا گرافیک الآن رو بدی 10 سال پیش 20 از 10 میده! منم منظورم تو همون مایه ها بود..
نکات مثبتو 7؟‌ ٰWTH? اگه بگیم میانگین موارد احتمالا همش گفتی باگ باگ باگ!
گرافیگ باگ... 5 خیلی زیاده! گیم پلی باگ داره! 4 هم نمیشه داد! داستان هم باگ داشت نمی تونستم بفهمم چی بود! 6 خیلی زیاده! موسیقی هم باگ داشت!!! همش تکراری بود!!!
این طوری بگی 7 هم زیاده :d
والا برای من هیچ کدوم از این مشکلات نبود!! یعنی تمام اینا رو من نداشتم!!! نمیدونم واقعا هیچ حرفو حدیثی رو نذاشتی! یعنی هر چی گفتی تقریبا مشکلی بود که خیلی راحت یا به زور میشه گفت باگ!
اون حرف آخرت هم باگ بود! ربطی به هوش مصنوعی نداشت!
کلا نمیدونم واقعا یک نسخه ی خاصی رو داری!!!
8.5! از لحاظ فنی همین قدر بسه برای بازی ولی ارزشش رو من 10 از 10 میدم! برای من خیلی بازی جذاب بود! از اون بازی هایی بود که محتوا داشت! میخواست بازی یچیزی بهتون بفهمونه! هدف بازی فقط سرگرم کردن ادم نبود! نکات مثبت و منفی هم که دوستان همه گفتن و چیزی برا ما نمیمونه بگیم!

خب بگو بفهمیم چی میخواسته برسونه؟ :d
آره مجله های Pb محتوای مفیدی رو داشت :| :d

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
خب بگو بفهمیم چی میخواسته برسونه؟ :d
آره مجله های Pb محتوای مفیدی رو داشت :| :d
هیچجوره نمیتونم منظورمو برسونم! حال و حوصله بحث ندارم! خودمم 8.5 دادم دیگه زیاد ندادم که کسی بخواد بیاد گیر بده چرا 10 دادی و ...! شمارو به خیر و مارو به سلامت!

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
درسته MAFIA II نتونست اون موفقیتی که شماره 1 بدست آورده بود رو بدست بیاره ، ولی
گفتن اینکه بازی افتضاح بود یا امتیاز بازی در حد 6 هست ، منطقی نیست .
خیلی ها MAFIA II رو با عناوینی مثل GTA یا حتی Red Dead Redemption !!!!! مقایسه میکنن که کلا با هم فرق دارن ، علتش میتونه این باشه که نسخه قبلی رو بازی نکردن .
بعید میدونم کسی Free Ride و Free Ride Exterme مافیا 1 رو بازی کنه و یا بازی کرده باشه . چون فکر نکنم کسی خوشش بیاد با ماشین های قدیمی با اون سرعت و کنترلشون (مافیا1) ، در خیابون هایی که نه رستوران دارن ، نه د*یسکو دارن ، نه میتونی GF داشته باشی و .... .
(معمولا همه اینجوری دوست دارن)
حالا یک عده انتظار داشتن MAFIA II هم Free Ride داشته باشه ، ولی با امکاناتی پیشرقته تر نسبت به Free Ride نسخه قبلی ، یعنی انتظار GTA داشتن . ولی انتظارشون برآورده نشد و کلا با MAFIA II چپ افتادن . چون تمرکز MAFIA II بیشتر رو داستانش هست .
نمیگم MAFIA II ایراد نداره ، ولی بعضی ها ایراد هایی میگیرن که ... ، مثلا وجود مجله Pb در بازی !!! ، مگه پیدا کردنشون اجباری بود ؟! هرکی دوست داشت پیدا میکرد هرکی دوست نداشت پیدا نمیکرد ، هوش مصنوعی ضعیف (1 مثال بزنید !!!) ، ...
از طرفی باگ های مختلف در بازی که به چشم میان هم از نقاط ضعف این بازی بود .
در نهایت امتیاز من به این بازی 9 هست . The Mafia Never Forgets

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
درسته MAFIA II نتونست اون موفقیتی که شماره 1 بدست آورده بود رو بدست بیاره ، ولی
گفتن اینکه بازی افتضاح بود یا امتیاز بازی در حد 6 هست ، منطقی نیست .
خیلی ها MAFIA II رو با عناوینی مثل GTA یا حتی Red Dead Redemption !!!!! مقایسه میکنن که کلا با هم فرق دارن ، علتش میتونه این باشه که نسخه قبلی رو بازی نکردن .
بعید میدونم کسی Free Ride و Free Ride Exterme مافیا 1 رو بازی کنه و یا بازی کرده باشه . چون فکر نکنم کسی خوشش بیاد با ماشین های قدیمی با اون سرعت و کنترلشون (مافیا1) ، در خیابون هایی که نه رستوران دارن ، نه د*یسکو دارن ، نه میتونی GF داشته باشی و .... .
(معمولا همه اینجوری دوست دارن)
حالا یک عده انتظار داشتن MAFIA II هم Free Ride داشته باشه ، ولی با امکاناتی پیشرقته تر نسبت به Free Ride نسخه قبلی ، یعنی انتظار GTA داشتن . ولی انتظارشون برآورده نشد و کلا با MAFIA II چپ افتادن . چون تمرکز MAFIA II بیشتر رو داستانش هست .
نمیگم MAFIA II ایراد نداره ، ولی بعضی ها ایراد هایی میگیرن که ... ، مثلا وجود مجله Pb در بازی !!! ، مگه پیدا کردنشون اجباری بود ؟! هرکی دوست داشت پیدا میکرد هرکی دوست نداشت پیدا نمیکرد ، هوش مصنوعی ضعیف (1 مثال بزنید !!!) ، ...
از طرفی باگ های مختلف در بازی که به چشم میان هم از نقاط ضعف این بازی بود .
در نهایت امتیاز من به این بازی 9 هست . The Mafia Never Forgets
آره منم بیشتر حرفاتو قبول دارم... نه خب وجود مجله های Pb معلومه مشکله..
نمی خوام خیلی بحث کنم و کاری به دین هم ندارم ولی به هر حال نوعی فساد رو ایجاد می کنه و کلا نوعی ترویجه... به هر حال هر کسی آدمه ممکنه خوشش بیاد! :d بره ببینه...
سر این که مجبور نیستی این که نشد حرف! خب الآن یکی می گه مافیا2 آشغاله می گی خب مجبور نیستی بخری؟ این طوری من برم فن ps3 رو هم جمعش کنم به هر کسی 360 داره می گم مجبور نیستی بخری!
مجله های pb نمونه اش همین بازی alan wake مثلا می تونست نوعی collection باشه که با پیدا کردن یه مرحله ی جدید. چیز جدید و ...
همین RDR بود که من نقشه ی گنج پیدا کردم. خب هر چیزی اصولی دارد! می تونست به جای همین مجله ها چیزی بگذارن که نکته ای مثبت بازی بشه..
نه تنها من بلکه اکثر کسانی که اهل نقد بازی و این جور مسائل هستن نکته ی منفی می شمارن و نمی گن خب هر کسی می تونه پیدا نکنه..
نمره ی 9 دیگه حداکثر نمره ای که میشه داد! خیلی خوش بینانه!
جالبه من یادمه به heavy rainیکی از همین سایتای معروف گیم(دقیق یادم نیست معتبر بود) 8.5 داده بود!
The Mafia Never Forgets
این حرف رو هم قبول دارم مخصوصا سر داستانش
هیچجوره نمیتونم منظورمو برسونم! حال و حوصله بحث ندارم! خودمم 8.5 دادم دیگه زیاد ندادم که کسی بخواد بیاد گیر بده چرا 10 دادی و ...! شمارو به خیر و مارو به سلامت!
خب رسوندن مطلب به دیگران هم خودش فن بیان هست و هر کسی نداره;)
نه اتفاقا 8.5 نمره ی بالای نیست یه نمره ای تقریبا میشه گفت عادلانه...
حوصله اگرم نداری یه بحث دیگه ای است! فروم واسه حوصله هست!!

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
آره منم بیشتر حرفاتو قبول دارم... نه خب وجود مجله های Pb معلومه مشکله..
نمی خوام خیلی بحث کنم و کاری به دین هم ندارم ولی به هر حال نوعی فساد رو ایجاد می کنه و کلا نوعی ترویجه... به هر حال هر کسی آدمه ممکنه خوشش بیاد! :d بره ببینه...
سر این که مجبور نیستی این که نشد حرف! خب الآن یکی می گه مافیا2 آشغاله می گی خب مجبور نیستی بخری؟ این طوری من برم فن ps3 رو هم جمعش کنم به هر کسی 360 داره می گم مجبور نیستی بخری!
مجله های pb نمونه اش همین بازی alan wake مثلا می تونست نوعی collection باشه که با پیدا کردن یه مرحله ی جدید. چیز جدید و ...
همین RDR بود که من نقشه ی گنج پیدا کردم. خب هر چیزی اصولی دارد! می تونست به جای همین مجله ها چیزی بگذارن که نکته ای مثبت بازی بشه..
نه تنها من بلکه اکثر کسانی که اهل نقد بازی و این جور مسائل هستن نکته ی منفی می شمارن و نمی گن خب هر کسی می تونه پیدا نکنه..
نمره ی 9 دیگه حداکثر نمره ای که میشه داد! خیلی خوش بینانه!
جالبه من یادمه به heavy rainیکی از همین سایتای معروف گیم(دقیق یادم نیست معتبر بود) 8.5 داده بود!
The Mafia Never Forgets
این حرف رو هم قبول دارم مخصوصا سر داستانش

وجود مجله Pb در MAFIA II باعث فساد میشه ؟!
اگه کسی از این جور چیزا خوشش بیاد فقط کافیه یک سرچ کوچیک تو اینترنت بزنه ، نمیاد وقت خودشو بگیره که تو MAFIA II دنبالش بگرده !!!
(پس حتما GTA منبع فساده !!!)
موضوع سر همینه که سلیقه ها متفاوته ، یکی دوست داره مجله Pb پیدا میکنه ، یکی هم نه .
در رابطه با اینکه کسی مجبور به انجام کاری باشه یا نه ، خب در همه چیز این مورد صدق میکنه که هر کسی میتونه انتخاب کنه ، در مورد بازی کردن هم به همین ترتیب ، به طور مثال من با بازی X نتونستم خوب ارتباط بر قرار کنم یا خوشم نیومد ، خب مجبور نیستم بازی کنم
این واقعیته ، وقتی شما از بازی X خوشت نمیاد چه دلیلی داره بازی کنی ؟!

پ.ن : بحث تاپیک داره رو به انحراف میره ، مهم نظر راجع به MAFIA II بود که گفتم .

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان
من به بازی نمره 7 دادم
منو خیلی خیلی نا امید کرد نمیدونم شاید الان اعصبانیم که اینطور نمره دادم و چشمم به نکات خوبش بسته شده اما یه چیزه دیگه من از بازی انتظار داشتم.
تو این سبک بازی از گادفادر2 بیشتر خوشم امد گرچه گرافیک مافیا2 خیلی بهتر از اون بود اما من بیشتر با اون بازی حال کردم
شرمنده جلوی خودم نمیتونم بگیرم از بس از این بازی اعصبانیم دوستاران این بازی منو ببخشند که این حرف میخوام بگم اقا اسم بازیه مافیا2 اشتباه انتخاب کردن باید میزاشتن درایور بیشتر بهش میامد
:))

:-$

آخرین ویرایش:

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
وجود مجله Pb در MAFIA II باعث فساد میشه ؟!
اگه کسی از این جور چیزا خوشش بیاد فقط کافیه یک سرچ کوچیک تو اینترنت بزنه ، نمیاد وقت خودشو بگیره که تو MAFIA II دنبالش بگرده !!!
(پس حتما GTA منبع فساده !!!)
موضوع سر همینه که سلیقه ها متفاوته ، یکی دوست داره مجله Pb پیدا میکنه ، یکی هم نه .
در رابطه با اینکه کسی مجبور به انجام کاری باشه یا نه ، خب در همه چیز این مورد صدق میکنه که هر کسی میتونه انتخاب کنه ، در مورد بازی کردن هم به همین ترتیب ، به طور مثال من با بازی X نتونستم خوب ارتباط بر قرار کنم یا خوشم نیومد ، خب مجبور نیستم بازی کنم
این واقعیته ، وقتی شما از بازی X خوشت نمیاد چه دلیلی داره بازی کنی ؟!

پ.ن : بحث تاپیک داره رو به انحراف میره ، مهم نظر راجع به MAFIA II بود که گفتم .
به راحتی می تونم در این رابطه 1 صفحه هم بنویسم...(یعنی جاشم این جا نیست!)
فکر کنم تا الآن هیچ کی دلیل قانع کننده نداشته باشه برای وجود مجله ها در بازی.
در رابطه با X خب اون آدما هستن که در تو تغییر ایجاد می کنند. بعضی وقت ها آدم حق انتخابشو باید به دیگران بذاره..
حداقل تمام منتقدین هم با نظر من موافقن! یعنی هر نقدی رو دیدم نکته ی منفی بازی رو این می دونست..
ربطی به حق انتخاب و اینا نداره..
وقتی امتیاز میدی باید همه چیز شامل بشه وقتی بازی های دیگر باعث استانداردی در collection ها می شوند یک مقایسه ی خود به خودی ایجاد میشه و ذهن آدم طرف اون بازی ها می بره. در پست قبلی هم گفتم به راحتی می تونست همین موارد باعث هیجان بیشتر بشه.
سلام دوستان
من به بازی نمره 7 دادم
منو خیلی خیلی نا امید کرد نمیدونم شاید الان اعصبانیم که اینطور نمره دادم و چشمم به نکات خوبش بسته شده اما یه چیزه دیگه من از بازی انتظار داشتم.
تو این سبک بازی از گادفادر2 بیشتر خوشم امد گرچه گرافیک مافیا2 خیلی بهتر از اون بود اما من بیشتر با اون بازی حال کردم
شرمنده جلوی خودم نمیتونم بگیرم از بس از این بازی اعصبانیم دوستاران این بازی منو ببخشند که این حرف میخوام بگم اقا اسم بازیه مافیا2 اشتباه انتخاب کردن باید میزاشتن درایور بیشتر بهش میامد
:))
خب خیلی دیگه جالب شد! GodfatherII رو هم با mafia2 مقایسه کردن:| )
بحث سر رانندگی هم برای من که مشکلی نداشت...
گرافیک رو نمی خوام مقایسه کنم ولی سر این که از سبک بازی گادفادر2 خوشت اومده اون اصلا یک بحث خیلی جامعی داره..
godfather2 یک بازی افتضاحی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر