امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
پارسال فک کنم همین موقع‌ها بود توی این تاپیک در مورد بازیهایی که توی 2019 تجربه کردم گفتم...
بد نیست به بازیهای 2020 هم همینطوری یه نمره‌ای بدم...ثبت بشه واسه آینده...چند سال بعد خودم بیام بخونم ببینم حال و هوای گیمینگ‌ام تو 2020 چطوری بوده :D
در مورد بازیهایی که قبلا در موردش زیاد صحبت کردم دیگه چیزی نمیگم + توی لیست چندتا بازی واسه سالهای قبل هم هست ولی توی 2020 تجربه‌اشون کردم...چندتا از بازیها رو هم رو بهترین کنسول تاریخ یعنی ویتا بازی کردم ولی اینجا میگم! :D

Maneater 7/10
بسیار فان...هیچ نکته شگفت‌انگیزی نداره ولی کشتن آدما با کوسه بسیار لذت بخش بود و پلات کردنش هم خیلی سرگرم‌کننده. یکی از چیزایی که غافل‌گیرم کرد اینه که روایت بازی مثل یه مستند حیات وحش ارائه میشه <:-P
در حین بازی هم همش یاد این کلیپ می‌افتادم :)) :

Dreams 10/10
یکی از بازیهایی که خیلی خوشحالم وجود خارجی داره...چون هیچ چیزی شبیه‌اش نیست.
اوایل عرضه که خیلی با کمپین بازی حال کردم ولی نکته مهم اینه که در طول سال Mm خیلی خوب از بازی پشتیبانی کرد و کلی Event جذاب داشتیم که توی هیچ بازی دیگه‌ای امکان تجربه کردنش نیست.
دلخورم که کلا فن‌های پلی استیشن خیلی ازش حمایت نکردن...حتی وقتی که دموی رایگان دادن ازش نرفتن امتحانش کنن. ولی لعنت به هیتراش :D بعضیا حقشونه فقط بازی تکراری به خوردشون بدن :D
اصلا ساخت و ساز هم به هیچ وجه دوست نداشته باشی، به جز کمپین بازی، اینقدر بازی فن مید جالب توی بازی هست و جامعه‌ی پلیرای دوست‌داشتنی و مورداحترامی داره که باعث میشه تجربه نکردنش جرم محسوب بشه :D

Sly Cooper and The Thievius Raccoonus 8.5/10
سال 2020 تصمیم گرفتم درست حسابی بشینم این سری رو بازی کنم چون این جور بازیها توی لاین آپ سونی خیلی کم شده کلا.
راستش خیلی کیف کردم...جدا از گیم‌پلی و شخصیت‌هایی که الان رفتن جزو محبوب‌ترین شخصیت‌هام، باس فایت‌ها و مینی گیم‌های خیلی باحالی هم داشت که این روزا خیلی کم توی بازیا می‌بینیم.

Sly 2: Band of Thieves 9.5/10
این نسخه فوق‌العاده بود واقعا...یکی از بهترین مراحل بازی اون منطقه‌ی سرد و کوهستانی کانادا بود که واقعا از نظر دیزاین معرکست.
توی این نسخه بازی رفت سمت اپن ورد شدن و خیلی هم خوب تونستن از پسش بر بیان. کلا از نظر جاه‌طلبانه بودن و کوئست‌های اپن ورلد + نحوه مانور دادن توی محیط‌های بزرگ بازی خیلی خوب مونده و باورش سخته که یه بازی از 2004 اینقدر الان تازه و جذاب به نظر برسه و هیچ کدوم از مکانیک‌هاش قدیمی نشده باشه.
نسخه سوم هم به زودی باید برم سراغش. دارم کم کم بازی میکنم چون میدونم در آینده به احتمال زیاد خبری از نسخه جدید نیست :|

DOOM Eternal 10/10
The Last of Us Part II 10/10

Crash Bandicoot 4: It's About Time 8.5/10
واقعا وقتش بود و خیلی هم خوب تونستن از پس بازی بربیان. فقط یکمی با مراحل نئو کورتکس مشکل داشتم، از نظر موسیقی و تنوع و محتوا واقعا تونست سوپرایزم کنه. کاش از نظر گرافیکی با استایل ریمیک سه‌گانه میساختن...خیلی میتونست بهتر بشه.

Demon's Tier+ 7/10
یکی از آخرین بازیهای ویتا! بله هنوزم بازی واسش عرضه میشه :D
یه روگ لایک باحال و ساده که تجربه‌اش در کنار بازیهای بزرگ چسبید...با اینکه داستانش دری وری بود ولی کلا گیم‌پلی و پلات کردنش سرگرم‌کننده بود.

Outlast 2 8/10
نمیدونم چرا یه سری اینقدر از این نسخه بد میگفتن! واسه همینم اینقدر طول کشید برم سراغش. ولی به نظرم در کل تجربه جذابتری بود نسبت به نسخه اول. هم ترسناک‌تر و هم طولانی‌تر و هم از نظر داستانی سنگین‌تر و کلا قابل درکه خیلیا نتونستن تحملش کنن :D
ولی جدا اتمسفر و ایده‌های داستانی‌شون خیلی بهتر از نسخه اول بود...از اون بازیهایی نیست که علاقه داشته باشم دوباره بازی کنم ولی همین یه بار تجربه‌اش راضی‌کننده بود...فقط از نظر گیم‌پلی پیشرفتی قابل توجهی نداشت نسبت به نسخه قبل.

Outlast 2_20201108230725.jpg Outlast 2_20201107004907.jpg Outlast 2_20201030223614.jpg Outlast 2_20201031220537.jpg Outlast 2_20201031220736.jpg Outlast 2_20201107013249.jpg

9/10 Call of Duty Modern Warfare Remastered
Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered 9.5/10
یه چیز جالبی که متوجه شدم اینه که من کلا از ریمستر بیشتر از ریمیک لذت می‌برم چون نمیزنن بازیو اورجینال رو نابود کنن...!
تجربه‌ی دوباره این دو تا شوتر هم خیلی برام خاطره‌انگیز بود و هم اینکه جدا از نظر بصری خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکردم به بازی رسیدن و کلا محیط‌ها به اندازه وحشتناکی اتمسفریک شده. به بقیه موارد که از همون اول خفن بود هم خوشبختانه دست نزدن و کلا خیلی راضی بودم.

Call of Duty®_ Modern Warfare® 2 Campaign Remastered_20201122221806.jpg Call of Duty®_ Modern Warfare® 2 Campaign Remastered_20201122214234.jpg Call of Duty®_ Modern Warfare® 2 Campaign Remastered_20201124003641.jpg Call of Duty®_ Modern Warfare® 2 Campaign Remastered_20201126013617.jpg Call of Duty®_ Modern Warfare® Remastered_20201001203558.jpg Call of Duty®_ Modern Warfare® Remastered_20201002012708.jpg

Titanfall 2 9/10
یکی از بازیهایی که مدام پشت گوش مینداختم و با اینکه خیلی تعریفش رو شنیده بودم، تازه توی 2020 فرصت کردم برم سراغش.
بدون شک یکی از بهترین شوترهای نسله...هم بخش سینگل پلیر که به نظرم از نظر گیم‌پلی توی تاپ 3 نسله، هم بخش مولتی که من معمولا سراغش نمیرم ولی این یکی تونست چند ساعتی نگه‌ام داره تا پلاتش کنم :D
فقط قبلش خیلی ملت واسم هایپش کرده بودن...مخصوصا در مورد یکی از مراحل که میگفتن یکی از بهترین‌‌های نسله و اینجور چیزا...ولی وقتی تجربه‌اش کردم اونقدرا برام تازگی نداشت.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope 6/10
راستش پیشنهاد نمیکنم برید سراغش...مگه اینکه خیلی ارزون گیرش بیارید.
اگه با همراهی یکی دو نفر دیگه تجربه‌اش کنید و به مشکلات و جامپ اسکیرهای مسخره‌اش بخندید، میشه گفت سرگرم‌کنندست ولی تنهایی خیلی خسته کننده میشه...نه انتخاب‌ها چندان تاثیری روی داستان داره نه گیم‌پلی جالب و جدیدی توی بازی هست. کاش برگردن به دوران Until Dawn...بنظرم خیلی پسرفت کردن :(

Bloodstained: Curse of the Moon 8/10
عجب نامه‌ی عاشقانه‌ای بود به Castlevania...از نظر گیم‌پلی و لحظات داستانی عالی. فقط یکمی ظاهرش برام اذیت کننده‌ست...گرافیک‌های ساده‌تر از اینو هم باهاش کنار اومدم فقط مشکل اینه: اگه بازی 20 و اندی سال پیش که ازش الهام گرفتی گرافیک و انیمیشن‌های بهتری داشته باشه، یکمی ضایعست :D
ایشالا 2 رو هم بعدا بتونم بازیش کنم...نامردا 2 رو روی Vita ندادن :|

Sakuna: Of Rice & Ruin 9/10
البته این رو توی 2021 تموم کردم ولی به هر حال بنظرم یکی از بهترین بازیهای 2020 هستش که مخصوصا بین دارندگان PS4 کمتر دیده شد. هم سیستم‌های زراعت و کاشت و برداشت خیلی هوشمندانه و دقیق بود، هم مبارزات و اکشن بازی که خیلی غافل‌گیرم کرد و مهارت‌محور بود.
گرافیک هنری بازی هم که مشخصه چقدر دوست‌داشتنیه...

Sakuna_ Of Rice and Ruin_20210110220410.jpg Sakuna_ Of Rice and Ruin_20201230230649.jpg Sakuna_ Of Rice and Ruin_20201231213140.jpg

Hotline Miami 10/10
این رو به همراه نسخه دوم یکمی قبلا بازی کرده بودم ولی واسه دوران انتظار برای TLOU Part II، کامل روش وقت گذاشتم و پلات کردنش خیلی چسبید و راستش وقتی Part II رو بازی کردم متوجه شدم چقدر ساختار داستان +‌ گیم‌پلی خشن بازی شباهت داره باهاش...بعضی از لحظات داستانی و دوگانگی که توی TLOU II باهاش روبه‌رو میشی رو توی مقیاس کوچیکتر و از یه زاویه‌ی دیگه میتونی اینجا حس کنی....بعدشم رفرنس بازی و ویتا رو توی خود Part II هم گذاشتن دیگه :D
در کل هیچ ایرادی از بازی نمیتونم بگیرم و همه عناصر از گیم‌پلی گرفته تا داستان و موسیقی و حس و حال اسلحه‌ها، با وجود ایندی بودن و کمترین امکانات، در بهترین حالت خودش قرار داره و یکی از به یادموندنی‌ترین تجربه‌های 2020‌ام هست...با اینکه توی 2020 منتشر نشده!

Bioshock Remastered 10/10
منتظر فرصت مناسب بودم که دوباره این شاهکار رو تجربه کنم و ببینم چطور ریمستر شده. از نظر ظاهری که اوضاعش خیلی خوبه ولی من بایوشاک رو واسه چیزای دیگه دوست دارم و هر یکی دو سال هم باید تجربه‌اش کنم...در واقع اگه یه پورت ساده هم بود، الان امتیازم 10 بود چون همچین تجربه‌ای تکرارنشدنیه.

Fall Guys: Ultimate Knockout 7.5/10
زمان عرضه که بازی رو دانلود کردم، باورم نمیشد بازی انقدر فان و سرگرم‌کننده باشه ولی یادمه به خاطر وضعیت اینترنتم و شلوغی سرورا توی هفته‌های اول، خیلی اذیتم کرد...بعدشم بازیهای مهمتر عرضه شدن و فرصت نکردم دوباره برم سراغش. الان رو نمیدونم ولی اون اوایل محتوای زیادی هم بازی نداشت ولی به هر حال یکی از بهترین سوپرایزهای سال بود و از اون بازیهایی که کل خونواده بهش جذب شده بودن.

بازیهایی خفنی مثل Spiritfarer و غیره هم هستن که هنوز تموم نکردم ولی تا همین جایی که بازی کردم خیلی تجربه‌ی ارزشمندی بوده + یه سری از بازیهای دیگه که روی Xbox تجربه کردم که اینجا جاش نیست.

کلا از نظر بازی واسه من سال وحشتناک خوبی بود و از تعداد 10‌هایی که توی لیست هست هم مشخصه :D برعکس 2019 که هیچ دهی توی لیستم نداشتم. با اینکه خیلی از بازیهای خفن رو هنوز بازی نکردم ولی الان که لیست رو دارم می‌بینم، خیلی بیشتر از چیزی که فکر می‌کردم (و خیلی بیشتر از 2019) بازی کردم و کلی مورد دیگه هم هست که حوصله ندارم در موردشون بگم!
خب فعلا تا بعد...امیدوارم 2021 هم به اندازه 2020 سال خفنی از نظر بازی باشه واسه همه‌مون <:-P

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
برای بار اول دیمن سولز رو تموم گردم. قبلا بازیش نکرده بودم کامل و برای بار اول بود.
در کل اگر سکیرو رو در نظر نگیریم.
این بازی بهترین ساخته میازاکی است و بهترین انحصاری سونی در نسل 9.
نسل قبل بلادبورن طوفانی شروع کرد این نسل دیمن سولز.
واقعا هرچی بگم از این گیم کم گفتم.
گیم پلی عالی مثل دارک سولز ها
گرافیک بی نظیر
روایت داستان طوفانی
تنها نکته این گیم اینه که نباید مثل دارک سولز تا ته هر مرحله رو برید
یعنی از هر مرحله یک پارت رو برید 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 این مدل حسی رو به شما منتقل میکنه که هیچ کدوم از سری های سولز نکرده

امتیاز من به بلادبورن 9 بود
اما امتیاز من به دیمن سولز ریمیک 10/10 با نگاهی بسیار ویژه به گرافیک نسل 9 ایش

PS_App_20210204_092754.jpeg PS_App_20210204_092801.jpeg PS_App_20210204_092746.jpeg PS_App_20210204_092740.jpeg

Last edited by a moderator:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
Astro's Playroom --------------- 8

+ لِوِل دیزاین عالی
+ گیم‌پلی و کنترل بسیار خوب
+ جذاب ، فان و دوست داشتنی
+ ایستراِگ‌ها و نوستالژی از PS One تا PS5
+ استفاده تمام و کمال از قابلیت‌های Dualsense
+ مجانی و نصب شده روی همه‌ی کنسول‌ها

- کوتاه و تقریبا بدون چالش
- باس فایت‌های بسیار کم

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
demons souls remake
حس عجیبیه که اولین عنوانی که رو ps5 تمومش می‌کنی بازی ای باشه که باید۱۲ سال پیش تجربش می کردی! علتش هم بر می گرده به نقد همون زمان مجله بازی رایانه که اگه اشتباه نکنم به بازی ۱۳/۲۰ یا۱۴/۲۰ داده بود و بازی رو خیلی زیر سوال برده بود و همون نقد بهونه ای شد برای تجربه نکردن که البته قیمت بالای دیسکps3 که اون موقع زیاد مثل الان هزینه کردن بالا برای یک بازی یه چیز عادی نبود هم تاثیر داشت! :D
بعد ها هم که با سری سولز بورن ها آشنا شدیم و زندگی کردیم نشد که بتونم تجربش کنم.
اما خب بالاخره ما هم دنیای دمونز سولز رو تجربه کردیم و لذت بردیم :x
عنوانی که به خوبی نشون میده که ps5 چه هیولاییه! در تاپیک بازی گفته بودم که این عنوان نسخه جمع و جور و ساده از دارک سولز حساب میشه. برای کسایی که میخوان وارد دنیاهای درگیر کننده سولز ها بشن بهترین شروع ممکنه.
انتظار سختی زیاد و فایت های مرگبار و مسیر های زجر آور رو نداشته باشین هر چند که تک و توک باس فایت و اندک مناطقی وجود داره که شما رو به چالش بکشه. در کل میشه گفت بازی چالش داره و نسبتا سخته ولی اصلا قابل مقایسه با سختی مثلا دارک سولز یک نیست!
به همین نسبت طراحی و لول دیزاین مراحل هم جمع و جور تر از سولز های دیگه هست ولی فوق العادست!
اگر دمونز سولزی وجود نداشت شاید سری سولز اون محبوبیت و اعتباری که الان داره رو نداشت!
این بازی شایسته احترامه و پایه گذار و در واقع پدر فرنچایز هایی محسوب میشه که دل خیلی ها رو برده!
نمره: ۹.۵/۱۰

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73
call of duty black ops cold war
تو ps5 یکی از فامیلام در حد 1.5 ساعت بخش داستانی و در حد 40 50 دقیقه هم بصورتی مولتی بازیش کردم
باز از لحاظ گرافیک و گیم پلی بنظر من بی نظیر بود برای استارت نسل 9
امتیاز من به بازی تو این مدت کم 9.5/10 هست
دومین بازی که انجام دادم بازی Assassin's Creed Valhalla بود
در حد نیم ساعت متاسفانه تونستم بازیش کنم و واسه همین مثله cod میتونم در مورد گرافیک و گیم پلیش صحبت کنم فقط
گرافیک بازی اونقدر خیره کننده بود که فقط دلت میخواست بشینی و خیره منظره ها بافت ها افق اسمان نور و..........بشی
گیم پلیش هم عالی بود به عنوان یه بازی میان نسلی واقعا باورم نمیشد که در این حد گرافیک عالی داشته باشه
چند تا اسکرین شات هم گرفتم ازشون اما خجالت کشیدم ازش بخوام
امیدوارم همه بتونین این کنسول رو تهیه کنین و ازش لذت ببرین
من هم بخاطر مشکلی که واسه دست راستم پیش اومده بود هم بخاطر مشکلات مالی و شرایطی که رقم خورده فکر نکنم 4 5 سالی به فکر تهیه ps5 باشم
بی زحمت اگه خواستین هم اسکرین شات هاتون رو در این تاپیک به اشتراک بزارین (خودمم دوست دارم ببینمشون )
ps5 screenshot

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
Demon Souls 9.9/10
بازی روی PS3 بازی نکرده بودم متاسفانه اون موقع فکر میکردم سبک بازی چیزی نیست که اون زمان دنبالش بودم بعد اینکه کنسول رد کردم رفت بعدم به پشنهاد یکی از دوستان چندتا تریلر از دارک سولز دیدم و با دنیای سولز اشنا شدم برای همین این اولین تجربه من از Demon souls بود .

بازی خیلی عالی بود تنها نکته منفی بازی به نظرم شفاف نبودن سیستم Tendency در بازی به صورت شفاف یا حتی کوچکترین اشاره ای بهش نمیشه فقط یک Tab در بازی وجود داره که نماد Tendency که به شخصه با آزمون خطا متوجهش شدم تا یک جایی پدرم در آورد دفعه اولی که بازی تمام کردم اون یک دهم هم برای همین کم کردم.

الان روی +NG سوم هستم هنوز که هنوزه بازی آدم شگفت زده میکنه انقدر خوب که دارم تلاش میکنم پلاتش کنم. :D

در کل به نظرم از نظر سختی بین تمام بازی های میازاکی همین DS سخت ترین بازی میازاکی چون شما نیازه که اول با ساختار دنیا درست آشنا بشین که چطور با رفتار شما عکس العمل نشون میده بعد مبارزه هر شخصیت بعدش هم باس ها تازه تاثیر دنیا هم بر تمام اینها بماند دنیای بازی پویاست.

نمیدونم چرا میازاکی بی خیال این سیستم شدش شاید به خاطر سختی اما به نظرم بهترین بخش بازی همین سیستم Tendency که با بقیه بازی های میازاکی به کل متفاوتش میکنه. :-w

از نظر گرافیکی و انمیشن ها و باس ها عالی هستش واقعا خوشحالم سونی این بازی ریمیک کرد خدایش هیولایی داشتم از دست میدادم.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
Spider-Man: Miles Morales ----------- 8.5

+ لذت تار زدن و گشت و گذار در شهر نیویورک
+ پیشرفت کامبت بازی و کمبوهای عالی
+ جذابتر شدن طراحی دشمن‌ها
+ گرافیک فوق‌العاده در هر دو حالت Performance و Fidelity
+ لودینگ حیرت‌انگیز در شروع بازی و یا Fast Travel در 2 ثانیه !!
+ Venom Power

- کوتاه بودن بازی
- داستان کم عمق نسبت به Spider-Man 2018

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
Spider Man : Miles Morales
خوب اینم پلات شد . :D:-"

بازی در مقایسه با اسپایدر من 2018 پیشرفت بهتری داشته از نظر طراحی شهر و انیمیشن ها و قدرت و مبارزه مایلز هم عالی بود طراحی دشمن ها هم در طول بازی و تنوعشون خوب بود سرعت لودینگ بازی ازش چیزی نگم بهتره داره به مسئله عمومی بین بازی های سونی تبدیل میشه لعنتی هم Demon souls هم Miles Morales سرعت لود کردن بازی ها خیلی سریع در حدود چند ثانیه که در کل خیلی حال میده اگه بخوای مرحله ای دوباره لود کنی یا اینکه مرده باشی دوباره بخوای برگردی به بازی قشنگ اجازه استراحت مثل قدیم بهت نمیده میگن تلاش کن . :D
بازی در کل پیشنهاد میشه اما بزرگترین مشکلش کوتاه بودن خط داستانی و عمق کمش بازی البته مشخصا از اول گفته بودن بازی کوتاهتر از Spider Man 2018 اما اگه یکم بلندتر بود و عمق بیشتری داشت عالیتر بود در کل مبارزات بازی عالی طراحی شده بود.

در بخش تنظیمات گرافیکی به نظرم مود های بازی به زیبایی هرچه تمام بهینه سازی شده و هر مود گرافیکی که انتخاب کنی برای بازی کردن حالش مبیرین جز بدون RT وقتی سویچ میکنن و تفاوت بین وجود RT در بازی نبودش میبینن یکم سخت انتخاب نسخه بدون RT برای همین پیشنهاد خود من یکی از مود های با RT هستش چه 60 فریمش چه 30 فریم هر دوتا عالی هستن .

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
ASTRO's PLAYROOM = 9/10

اولین تجربه نسل نهمی همینه چون قابلیت های بی نظیر دسته رو به رخ میکشه، حس غوطه وری که میگفتن رو کاملا به مخاطب منتقل میکنه

خیلی فان و جذاب و پُر از ایستراگ های مختلف
زمانش خیلی کم بود و بنظرم سونی باید بعنوان یه عنوان مستقل روش سرمایه گذاری کنه واقعا موفق میشه

198147

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
Demon's Souls ------------------- 9

+ لذت بازی کردن SoulsBorne با گرافیک فوق‌العاده و 60 فریم
+ Classهای متنوع که هر کدوم تجربه تازه‌ای ارائه میدن
+ ارزش تکرار بسیار بالا
+ لودینگ و فست ترول بین Archstoneها کمتر از 5 ثانیه
+ Boss Fight های جذاب و متنوع
+ صداگذاری و موسیقی

- سیستم Tendency بدون هیچ توضیح و راهنمایی
- محدود بودن Equip Burden باعث میشه خیلی از Armorها و سلاح‌های بازی بدلیل اضافه وزن بلااستفاده باشند.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
Marvel's Spider-Man: Miles Morales = 9/10

گرافیک = عالی
ری تریسینگ = عالی
داستان = خیلی خوب
نقشه = کوچیک
گیم پلی = عالی خصوصا اینکه تمام لحظات بازی رو حس خواهید کرد (با دوال سنس)
چیزی به اسم لودینگ نداره
اگه کسی حوصله داره میتونه شدیدا از فتومد لذت ببره

s11.jpg s12.jpg s13.jpg

s16.jpg s17.jpg

(حجم عکس ها به یک چهارم کاهش پیدا کرده)

Mahdiyar1982

کاربر سایت
Mar 1, 2019
29
میدونم شاید ربطی به این تاپیک نداشته باشه!
اما من حدود سی و سه ساله بازی میکنم

و حدودا هزارو سیصد چهارصد تا بازی تموم کردم

به نظرم بهترین سری بازی ها ،سری سایلنت هیل هست
و بهترین بازیی که بازی کردم
سایلنت هیل 3 هست
البته سایلنت هیل شاترد مموری هم خیلی خیلی تاثیر گذار بود
بازی سلیقه ایه
ممکنه به نظر بعضی ها
انتخاب نامناسبی باشه
اما نظر بنده اینه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟