امادگی Bungie از نمایش trailer 60 ثانیه ای halo

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
سلام

halo39.jpg

به نقل از سایت GameRush Bungie در E3 امسال امادگی نمایش یک تریلر 60 ثانیه ای را از شماره ی جدید halo داشت که دقیقا در اخرین لحظه از نمایش این تریلر توسط مایکروسافت منع شدند
مایکروسافت هرگز در این باره که چرا در دقیقه ی اخر بانجی رو از این کار منع کرد توضیحی نداد
شاید در نگاه اول سرو صدای FFXIII و موفقیت کامل مایکروسافت در E3 امسال دلیل این امر به نظر بیاد ولی باز هم هیچ جوابی برای این دقیقه ی اخر و علت هماهنگ نبود بانجی و مایکروسافت از قبل وجود ندارد
ولی مایکروسافت در اخرین گفته های خود قول داده است که به زودی مکان و زمان معرفی شماره ی بعدی این بازی محبوب را اعلام کند
منبع
موفق باشید

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
مایکروسافت در E3 امسال Supraise های خیلی خیلی جالبی زد
Bungie هم بیش از حد داره سعی خودشو میکنه که این شماره بهتر از شماره های قبلی بشه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به نظر من که به خاطر استقبال از FF بوده.دیده خیلی خوب ترکونده نخواسته جو کنفرانسو با Halo به سمت Halo بکشه.:-"

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
حالا چرا 60 ثانيه ؟
ميخوان امار كشتگان از 60 بالاتر نره :biggrin1:

ميگم اين bungie چه زود تونست يه بازي يا همون halo جديد بسازه . خيلي هيجان انگيزه . اينا چي ميخوان نشون بدن ؟!
شرط ميبندم همون پروژه ي پيترجكسونه وگرنه اينهمه عجله نداشتند !
يا اصلا halo ا در كار نيست يه بازي ديگست .

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
حالا چرا 60 ثانيه ؟
ميخوان امار كشتگان از 60 بالاتر نره :biggrin1:.
با همون 60 ثانیه قول میدم حداقل 60 میلیون کشته و زخمی داشتیم:cheesygri

ميگم اين bungie چه زود تونست يه بازي يا همون halo جديد بسازه . خيلي هيجان انگيزه . اينا چي ميخوان نشون بدن ؟!
شرط ميبندم همون پروژه ي پيترجكسونه وگرنه اينهمه عجله نداشتند !
جمله آخرت خیلی قابل قبول تر است:biggrin1: شاید یه پروژه جدید باشد ولی عمرا این پروژه پیتر جکسون باشه. یعنی اصلا قابل قبول نیست:confused:
ولی باور کنید اگر هیلو جدید هم معرفی میشد واقعا باید گفت بهترین کنفرانس تاریخ میشد:love:
ولی مایکروسافت میخواد همیشه یه چیزی توی آستین برای روکردن داشته باشد:cheesygri

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
تو متن خبر اومده مربوط به Halo بعد ميگي اصلا Halo در كار نيست؟
من به شخصه اميدوارم بانجي فعلا بيخيال Halo بشه و بره پي كارش ، يادم سخنگوي استاديو رمدي ميگفت يكي از دلايلي كه بيخيال مكس پين شدن اين بود كه تنوع در كارشون بدن و بچه هاي تيم از يك نواخت بودن كار خسته نشند و دل ببندن به بازي سازي ... خب وقتي يك شركت مدام يك بازي بسازه ...

به نظر من که به خاطر استقبال از FF بوده.دیده خیلی خوب ترکونده نخواسته جو کنفرانسو با Halo به سمت Halo بکشه.:-"
توي تاپيك Halo Blue هم گفتم ، ماكروسافت منتظر بود يك سورپرايز بزرگ و سكرت از طرف سوني اعلام بشه كه شوك FF رو كه از بين ببره هيچ باعث بشه كل كاركنان ماكروسافت هم شوكه بشند و اصلا انتظار نداشت كه اين ببينه سوني يك پروژه تاپ سكرت نداره يا رو نكرده و گذشته وقتش اتفاقا منم اگر جاي سوني بودم همين كار ميكردم. حالا كاري نداريم ماكروسافت وقتي ديد كه هيچ خبري از طرف سوني وجود نداره كه بتونه شوك FF رو از بين ببره گفت چرا بيام يكي از بزرگترين خبر هاي كنسولم رو الان بدم؟ بزار باشه بل اخره سه نمايشگاه ديگه در پيش هست X08 ,TGS 08 و لايپزيگ فعلا براي TGS 08 كه AW تاييد شده و ماكروسافت عنوان جديد Halo رو توي يكي از اين نمايشگاه ها اعلام ميكنه كه بتونه باز هم يك بمب خبري داشته باشه (اميدوارم بمب خبريش مثل فتح الله زاده نباشه :biggrin1:) و...

درضمن من نه گفتم سوني نمايشگاه بدي داشته نه گفتم سوني اصلا پروژه سكرت چيزي نداره بيخود الان يكي نياد پست من نقل قول كنه بگه كم لطفي نكن سوني نمايشگاه خوبي داشته ، من فقط ميگم ماكروسافت فكر ميكرد سوني ميخواد يك پروژه اي رو روكنه كه اصلا FF فراموش بشه و بعدش يك ضد حمله ديگه بزنه با Halo تا باز اوضاع مثل قبل بشه حالا كه ديد اصلا خبري از شوكي نيست كه شوك FF رو از بين ببره چرا بايد الكي يك ضد حمله بزنه ؟ ميزاره به موقع ...

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
کلا قضیه مورد داره !
خوب مگه چی میشه هم هیلو تو نمایشگاه باشه هم FF؟
اینجوری که بهتره.
شایدم میخواسته تو TGS کم نیاره(هرچند ک اونجا هم ALAN WAKE هست دیگه:confused: )

master_chief

کاربر سایت
Aug 20, 2006
68
نام
amir reza
شایدم میخواسته تو TGS کم نیاره(هرچند ک اونجا هم ALAN WAKE هست دیگه:confused: )

خب امسال فقط نمايشگاه TGS برگزار نمي شه بلكه نمايشگاه لايپزيگ رو هم پيش رو داريم و مايكروسافت نمي خواد تو هيچ كدوم از اين نمايشگاه ها دست خالي حضور پيدا كنه پس بايدم يه چيزيي تو آستينش نگه داره;)

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
توي تاپيك Halo Blue هم گفتم ، ماكروسافت منتظر بود يك سورپرايز بزرگ و سكرت از طرف سوني اعلام بشه كه شوك FF رو كه از بين ببره هيچ باعث بشه كل كاركنان ماكروسافت هم شوكه بشند و اصلا انتظار نداشت كه اين ببينه سوني يك پروژه تاپ سكرت نداره يا رو نكرده و گذشته وقتش اتفاقا منم اگر جاي سوني بودم همين كار ميكردم. حالا كاري نداريم ماكروسافت وقتي ديد كه هيچ خبري از طرف سوني وجود نداره كه بتونه شوك FF رو از بين ببره گفت چرا بيام يكي از بزرگترين خبر هاي كنسولم رو الان بدم؟ بزار باشه بل اخره سه نمايشگاه ديگه در پيش هست X08 ,TGS 08 و لايپزيگ فعلا براي TGS 08 كه AW تاييد شده و ماكروسافت عنوان جديد Halo رو توي يكي از اين نمايشگاه ها اعلام ميكنه كه بتونه باز هم يك بمب خبري داشته باشه (اميدوارم بمب خبريش مثل فتح الله زاده نباشه :biggrin1:) و...

محمد خیلی حال کردم با تفصیرت .

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
میلاد تو وقت کردی فقط با پستها حال کن ! :biggrin1::biggrin1:
ماکرو در TGS دست پر خواهد بود . alan wake - GEARS 2 - HALO ( که باید اضافه کنم 2 یا سه تا هیلو میشه یکی HALO WAR یکی پیتر جکسون و ...) - فقط خدا کنه سبکش مانند گذشته باشه یا حداقل پیشرفت کنه . ( الان نصف بچه ها شک میکنن این خودمم که دارم حرف میزنم ):biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر