اعتیادآورترین گیم پلی ها

Amir.Hsn

کاربر سایت
Feb 4, 2016
109
اون Duck Huntه ( NES(Nintendo Entertainment System هست!:D بازی باحالی بود! منم زیاد بازیشو انجام میدادم!:D
خیلی باحال بود بازیش:)) من بعضی وقت تفنگو میچسبوندم به تلویزیون ولی نمیگرف حتما باید فاصله میدادی انگار:))

• Like
Reactions: J. Constantine

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
برای اندروید هم توی صفحه قبل دیدم که به بازی Soccer Stars اشاره کرده بودند. من اون رو در کنار این سه بازی دیگه خیلی بازی میکردم:

Eight Ball Pool
35657853_-_intro.png

Nova 3
1_nova_3_near_orbit_vanguard_alliance.jpg

Vainglory
https%3A%2F%2Fblogs-images.forbes.com%2Fmikestubbs%2Ffiles%2F2018%2F02%2Fteamfight2_logo-1200x675.jpg

بقیه کنسول ها:

توی آتاری عاشق بازی هواپیماش یا همون River Raid بودم. بیشتر بازی هاش خوب بودن ولی هواپیماش بهترین بازیش بود.
توی سگا هم مورتال کامبت های 2 و 3 و سونیک و شورش در شهر 3 (Streets of Rage 3) و بازی کلانتر (Sunset Riders) اعتیاد آور بودند.
توی پی اس 1 هم بازی های رزیدنت اویل 3 و تکن 3 و شورش (Fighting Force) برام اعتیادآور بودند.
توی پی اس 2 هم بازی های گرن توریسمو 3 و تکن 5 و تکن تگ تورنمنت 1 و متال گیر سولید 3 و دویل می کرای 1 و 2 و شاهزاده ایرانی 2 و 3 و سایلنت هیل 2 و 3 و فاینال فانتزی 10 و کشتی کج (WWE SmackDown! Here Comes the Pain) اعتیاد آور بودند.
توی پی اس 3 هم تکن تگ تورنمنت 2 و Fallout 3
توی پی اس 4 هم The Last of Us Remastered و GTA 5 و NieR Automata
توی PC هم بازی های Bioshock و تمدن 4 خیلی گیم پلی عالی و اعتیادآوری داشت. متاسفانه شماره های 5 و 6 اصلا بخوبی 4 نبودند.

چند تا بازی کم حجم مثل Limbo و Super Meat Boy هم بودند که خیلی خوب بودند.

در مجموع شاید بشه اینجوری گفت که بازی های قدیمی باحال تر بودند. :-bd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر