اسپلینتر سل۳ به زودی …

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
نوشته شده توسط zxc0012004:
سلام
اتفاقا ببو بودن
چرا که اگه یکم واقعی بود یه کماندو در حالی که گلوله هاش تموم شده و 10 نفرم دنبالشن که بکشنش، برای نجات جون خودشم که شده میگه گور بابای ماموریت کرده، یکی از اون همه اسحله هایی رو که وقتی یه نفرو می کشی مسلما باید از دستش بیفته رو بر میداره و از خودش دفاع می کنه. نه اینکه مثل ماست وایسه و نگاه کنه. البته تا نسخه ی دو که اینجوری بود. نسخه ی 3 توی PS2 هم به همین شکل بود مگه اینکه این مشکل در PC رفع شده باشه :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri
نه اتفاقا سام دوست داره تو تاریکی بمونه تا اینکه دست به کشتن بزنه(تیریپ معرفت میزاره)
78.gif

ولی اگه قرار بود این قدر هم واقعی باشه دیگه نمیشد بازی
ببو هم خودتی
59.gif

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام به همه دوستان عزیز:
نظرم رو در مورد این بازی می خواستم بدم این بازی به نظرم من بازی بی خو د مسخر ه ای اصلا فاض نمی نمی دونم چرا البته به ظرفداران این بازی تو این سایت از همه شون معذرت خواهی می کنم چون یک نظر بود اصلا بازی ب حالی نیست اعصاب خورد کنی

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
نه اتفاقا سام دوست داره تو تاریکی بمونه تا اینکه دست به کشتن بزنه(تیریپ معرفت میزاره)
78.gif

ببو هم خودتی
59.gif

که اینطور
پس از این حرفت میشه این طور برداشت کرد که Metal Gear Solid و مخصوصا نسخه ی آخرش یعنی Snake Enter دیگه آخر واقعیت هستش چون کلی قابلیت دیگه هم داره که این Sam کوچولو از انجامشون عاجزه.( البته این از اولشم معلوم بود ). من نمی دونم شماها چرا وقتی توی یه چیزی کم میارین یهو میزنین توی جاده خاکی که بازی و واقعیت باید با هم فرق داشته باشن. الان شرکتای بازی سازی دارن خودشونو خفه می کنن که بازیشون بیشتر واقعی باشه. مثلا Half Life 2 که مثل بمب صدا کرد تنها بخاطر نزدیک بودن هر چه بیشترش به واقعیت بود. باید قبول کنی ممکنه که یه بازی خیلی جالب باشه ( من خودم از طرفدارای سرسخت SC هم هستم) ولی حتما یسری اشکالاتی هم داره که خوب ...
در مورد جمله ی آخرتم در یک کلمه می گم Beware

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,791
نام
امین
نوشته شده توسط zxc0012004:
که اینطور
پس از این حرفت میشه این طور برداشت کرد که Metal Gear Solid و مخصوصا نسخه ی آخرش یعنی Snake Enter دیگه آخر واقعیت هستش چون کلی قابلیت دیگه هم داره که این Sam کوچولو از انجامشون عاجزه.( البته این از اولشم معلوم بود ). من نمی دونم شماها چرا وقتی توی یه چیزی کم میارین یهو میزنین توی جاده خاکی که بازی و واقعیت باید با هم فرق داشته باشن. الان شرکتای بازی سازی دارن خودشونو خفه می کنن که بازیشون بیشتر واقعی باشه. مثلا Half Life 2 که مثل بمب صدا کرد تنها بخاطر نزدیک بودن هر چه بیشترش به واقعیت بود. باید قبول کنی ممکنه که یه بازی خیلی جالب باشه ( من خودم از طرفدارای سرسخت SC هم هستم) ولی حتما یسری اشکالاتی هم داره که خوب ...
در مورد جمله ی آخرتم در یک کلمه می گم Beware
ببخشید شما از کجای جمله ی من این طور استنباط کردین؟؟؟؟؟؟؟؟
73.gif

مثل اینکه شما زدین تو جاده خاکی....
در ضمن عنوان این تاپیک اصلا به بحث ما ربط نداره... شما میتونین ادامه ی بحث رو به صورت پیغام خصوصی مطرح کنین. خوشحال میشم
تاپیک هم بیشتر از این منحرف نکنیم
72.gif

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
ببخشید شما از کجای جمله ی من این طور استنباط کردین؟؟؟؟
از اینجاش

ولی دیدی که مثال هم آوردم :arrowl: :arrowl: :arrowl:
در کل زیاد مهم نیست رقیق
به دل نگیر
فعلا

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Dr.XJ:
ای بابا من یه تاپیک زدم راجع به احتمال اومدن بازی شما ها که باز به جون هم افتادین :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
هر جا که اسم اسپلینتر سل باشه باشه اینا میفتن به جون هم :mrgreen:
بابا من که گرفتمش 1 مرحله هم رفتم انصافا بازی قشنگیه :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر