اخبار هفته نامه الکترونیکی PAUSE

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
خوب توضیحاتی رو در رابطه با شماره اول بدم...
ممنکن مشکلاتی رو در کادر بندی و همچنین غلطهای املایی به وضوح مشاهده کنید. این مشکلات طبیعتا در شماره بعدی وجود نخواهند داشت. عامل اصلی و مستقیم این امر، وقت کم و دغده نزدیکی امتحانات می باشد. اما از آنجایی که این اولین تجربه گروه تحریریه میباشد، باز تمامی تلاش خود را در کمتر کردن اشکالات هفته نامه انجام داده ایم. ما از این بابت متاسف هستیم و برای شماره بعدی تمام تلاش خودمان را برای ارائه هر چه بهتر هفته نامه بدون هیچ نقصی انجام میدهیم. بزرگواران منت بسیاری بر ما میگذارند، اگـــر این اشکالات را در شماره اول چشم پوشی کنند.

با تشکر

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
یه خسته نباشید حسابی باید گفت به گروه تحریریه که واقعا زحمت می کشن و کولاک کردن در زمینه نقد ها و مقالات و هفته نامه!
واقعا خسته نباشید بچه ها

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
خیلی ممنون از تلاشهای بی وقفتون !
فقط من یه مشکلی داشتم این که سرورتون سرعتش خیلی پایین بود و قابلیت رزیوم هم نداشت !
اگه میشه این مشکل رو برطرف کنین !
مرسی

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
همه بچه های تحریریه خسته نباشند !
یک انتقاد کوچیک !
من وقتی می خوندم اشک تو چشمم جمع می شد , نه به خاطر گریه دار بودن مطالب , به خاطر فونت ریز به چشمم خیلی فشار اومد ...
امیدوارم تو شماره های بعدی فکری به حال ما عینکی ها بکنید ...

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
دوستان ممنونم از همتون، فقط برای انتقادات و پیشنهادات ـتون به تاپیک هفته نامه الکترونیکی Pause مراجعه کنید.

به خاطر این که این جا سوال کردید عرض می کنم که تمام مشکلات فونت و پس زمینه و ... در شماره بعدی کاملا مرتفع خواهد شد.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
r5c21k7hg166v778zo.png

درود

شماره جدید هفته نامه الکترونیکی Pause منتشر شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت هفته نامه به تاپیک هفته نامه الکترونیکی Pause مراجعه فرمایید.

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
خیلی عالی!
به نظرم مهمترین کار توی انتشار چنین چیزی رعایت انتشار به موقع و زمان بندی درسته.
تا اینجا موفق بودید.
ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر