شایعه احتمال عرضه بازی Red Dead Redemption 2 برای PC قوت گرفت!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام.
با بررسی قسمت های فنی و پیدا شدن بعضی از ویژگی ها در بازی Red Dead Redemption 2 که فقط در PC گیمینگ شاهد آن هستیم؛ احتمال عرضه آن برای PC قوت گرفت.
Red Dead Redemption 2 برای PC ممکن است فقط یک رویا باشد. کاربر وبسایت GTAForums BlackScout نشان داد که مجموعه ای از پارامترهای بازی، توابع و رشته ها را در برنامه Companion بازی برای دستگاه های تلفن همراه پیدا کرده است.

بعضی از آنها بسیار جالب هستند، از جمله تنظیمات پیش فرض تنظیمات گرافیکی (از Low به Ultra و همچنین یک پیش فرض سفارشی برای تنظیم دستی) و تنظیمات مختلف گرافیکی پیشرفته همانند سایر بازیهایی که مطمئنن PC گیمرها بسیار عادت به دیدن آن دارند. علاوه بر این، اشاره ای به تکنولوژی TXAA NVIDIA است که در Grand Theft Auto V، توسط Rockstar استفاده شده است. با توجه به اینکه TXAA یک فن آوری انحصاری برای کامپیوتر است، هیچ شکی نیست که این نمی تواند به نسخه کنسول آن مربوط باشد.
Offset: 38315553 - kSettingLevel_Low
Offset: 38315571 - kSettingLevel_Medium
Offset: 38315592 - kSettingLevel_High
Offset: 38315611 - kSettingLevel_Ultra
Offset: 38315631 - kSettingLevel_Custom
Offset: 38315652 - kSettingLevel_Special

parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_checkerboardEnabled 0000000002B669D8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_cityDensity 0000000002B66640
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_dof 0000000002B66820
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_dofHighResEnabled 0000000002B66848
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_dxVersion 0000000002B66568
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_eAPI 0000000002B66B10
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_fxaaEnabled 0000000002B66938
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_hdStreamingInFlight 0000000002B66870
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_lightingFogVolumes 0000000002B66A28
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_maxLodScale 0000000002B666B8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_maxTexUpgradesPerFrame 0000000002B667F8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_motionBlurStrength 0000000002B666E0
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_particleCountScaleQuality 0000000002B66780
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_particleLightingQuality 0000000002B66730
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_particleOverallQuality 0000000002B66708
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_particleShadowQuality 0000000002B66758
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_pedVarietyMultiplier 0000000002B66668
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_postFX 0000000002B66530
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_reflectionMipBlur 0000000002B668E8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_scatteringVolumeQuality 0000000002B66AA0
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shaderSSA 0000000002B66A50
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowAircraftExpWeight 0000000002B66618
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowDisableScreenSizeCheck 0000000002B66910
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowDistance 0000000002B665A0
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowLongShadows 0000000002B66A78
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowParticleShadows 0000000002B668C0
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowSoftShadows 0000000002B664F8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowSplitZEnd 0000000002B665F0
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_shadowSplitZStart 0000000002B665C8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_sharpenEnabled 0000000002B669B0
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_taaEnabled 0000000002B66988
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_txaaEnabled 0000000002B66960
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_ultraShadowsEnabled 0000000002B66898
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_vehicleVarietyMultiplier 0000000002B66690
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_velocityBufferEnabled 0000000002B66A00
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_volumetricsQuality 0000000002B66AD8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_waterReflectionResX 0000000002B667A8
parser_rage__fwuiAdvancedGraphicsSettings_waterReflectionResY 0000000002B667D0

البته، این هنوز هم باید به عنوان شایعه در نظر گرفته شود. هر گونه تایید رسمی از Red Dead Redemption 2 برای PC باید از سوی کمپانی Rockstar Games بیرون بیاد، بنابراین هنوز برای جشن گرفتن زود هست!.
در حال حاضر، عنوان Red Dead Redemption 2 تنها در PlayStation 4 و Xbox One در دسترس است، هرچند که بهترین تجربه از نظر جلوه های گرافیکی در کنسول های PlayStation 4 Pro و Xbox One X فوق العاده چشم نواز تر است!.

ترجمه از:
Red Dead Redemption 2 PC Looks More Likely After Strings and Settings Found in Companion App

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
100% میتونه داشته باشه،تمام پی سی گیمرها سیستم high end ندارن،والا کنسولم همچین ارزون تموم‌نمیشه الان‌ واسه ی ادم! یه تی وی ۶ تومن یه کنسول هم ۵،۶ تومن،گیم ۷۰۰ تا ۹۰۰ و‌زجر اور ترین قسمت داستان اشتراک سالیانه گلد یا پلاس ۸۵۰ تومن...در کل پستت ربطی به حرفای من نداشت،نمیگیم حسودیتون میشه میگی‌واست مهم‌نیست کاملا او‌کیه ترول نمیکنی که.من خودم پی سی گیمر بودم ولی الان دیگه پیر شدم حوصلم‌نمیکشه اونقدر انرژی ندارم بعد ۹ ساعت کار با خود پی سی بخوام گیم هم‌بزنم‌تو خونه باز بشینم پشت میز،میخوام راحت لش کنم خیلی فان بازی کنم.
یه نکته ای هم‌دقت نمیکنین الان واقعا پی سی بیشتر میصرفه چون اکثر پی سی گیمر هامون بازی ها رو‌کرک‌میزنن،یه بار پول سیستم‌میدن و‌خلاص.در کل وقتی بحث مالی در میون نباشه ادم هم رو پی سی خوب‌بازی میکنه هم کنسول چون هدف لذت بردنه نه جنگ و پز دادن همشون تهش یکین و بابت بازی کردن با هر کدوم از دستگاه ها پولی به ما نمیدن

خب اول اینکه Tv رو همه خونه ها دارن دیگه نیازی به خریدش نیس :|

راجع به لش کردن و راحت بازی کردن هم که مگه با pc نمیشه کنترلر وصلر کرد و لش کرد و بازی کرد ؟ (هر چند لذت pc به روی صندلی و پشت مانیتور بودنشه)

راجع به کرک بودن هم بازیهای آنلاین که کرک نمیشن و بازی های single هم خب من تمام بازی های انحصاری ps رو به قیمت 70 هزار تومان با اکانت ظرفیتی میخرم
در ضمن یک pc خوب بالای 30-40 خرجش هست و اصلا ارزون نیس که شما میگید میصرفه

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
خب اول اینکه Tv رو همه خونه ها دارن دیگه نیازی به خریدش نیس :|

راجع به لش کردن و راحت بازی کردن هم که مگه با pc نمیشه کنترلر وصلر کرد و لش کرد و بازی کرد ؟ (هر چند لذت pc به روی صندلی و پشت مانیتور بودنشه)

راجع به کرک بودن هم بازیهای آنلاین که کرک نمیشن و بازی های single هم خب من تمام بازی های انحصاری ps رو به قیمت 70 هزار تومان با اکانت ظرفیتی میخرم
در ضمن یک pc خوب بالای 30-40 خرجش هست و اصلا ارزون نیس که شما میگید میصرفه
اشتبات همینجاست هر گیمری یه تی وی شخصی میخواد.پی سی بگیر مانیتور نخر بزن به تی وی خونتون.از یه طرف حرف ماوس و‌کیبورد رو میزنید از یه طرف میگید کنترل فلان بیسار! باز حرف پی سی های اند رو‌میزنی،یه پی سی با کارت گرافیک ۱۰۵۰ که بتونه بازی هارو در حد ps4 base اجرا کنه بصرفه تره،ادمی که دنبال های اند بازیو gtx 2080ti مطمعن باش هم مانیتورش 4k هست هم دونه دونه کنسول هارو‌داره،من نمیدونم چرا انقدر بهتون فشار اومده سره رد دد که بحث رو میبرید تو‌حاشیه!
والا منم های اند‌باز‌بودم از 6800 ultra ,8800gt512,r9 290x و ... داشتم همه هم‌ سوخت از بس بازی کردم باهاشون! ولی انقدر تعصب بیجا نداشتم! من به شخص روی هر دیوایسی هر گیمی رو بخوام‌میزنم و‌مشکلی ندارم و سعی میکنم ذهنم باز‌و‌چند بعدی باشه نه محدود به یه چیز،هر کدوم از دستگاه ها مزایا و معایب خودشون رو‌داره.رد دد ۲ خار شده تو‌چشم‌ملت پی سی‌گیمر از یوزر اسکورهاشونم توی متاکریتیک مشخصه....اقا میاد این بازی بعد یه سال مثل جی‌تی ای‌۵،با تنظیمات و مدهای بهتر...اگرم نیومد حرص خوردن‌نداره‌:D
من موندم بچه های پی‌سی‌گیمر که انقدر مایه دارن و از بازی های کنسولی خوششون نمیاد اصلا چرا توی‌همچین تاپیکی هستن! و چرا وقتی توی‌اسن‌وضع اقتصادی پز‌سیستم هاشونو‌میدن نمیرن یه ps4 مفت و نا قابل بگیرن ۴ تا گیم انحصاری هم‌بزنن لذتش رو‌ببرن؟
در اخر شمارو به دیدن این سلطان دعوت میکنم :D

Attachments

• A86429BC-8BF2-4ABB-9B1D-6F2D9BC4CE4D.jpeg
    A86429BC-8BF2-4ABB-9B1D-6F2D9BC4CE4D.jpeg
    139.7 KB · مشاهده: 65
آخرین ویرایش:

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
اشتبات همینجاست هر گیمری یه تی وی شخصی میخواد.پی سی بگیر مانیتور نخر بزن به تی وی خونتون.از یه طرف حرف ماوس و‌کیبورد رو میزنید از یه طرف میگید کنترل فلان بیسار! باز حرف پی سی های اند رو‌میزنی،یه پی سی با کارت گرافیک ۱۰۵۰ که بتونه بازی هارو در حد ps4 base اجرا کنه بصرفه تره،ادمی که دنبال های اند بازیو gtx 2080ti مطمعن باش هم مانیتورش 4k هست هم دونه دونه کنسول هارو‌داره،من نمیدونم چرا انقدر بهتون فشار اومده سره رد دد که بحث رو میبرید تو‌حاشیه!
والا منم های اند‌باز‌بودم از 6800 ultra ,8800gt512,r9 290x و ... داشتم همه هم‌ سوخت از بس بازی کردم باهاشون! ولی انقدر تعصب بیجا نداشتم! من به شخص روی هر دیوایسی هر گیمی رو بخوام‌میزنم و‌مشکلی ندارم و سعی میکنم ذهنم باز‌و‌چند بعدی باشه نه محدود به یه چیز،هر کدوم از دستگاه ها مزایا و معایب خودشون رو‌داره.رد دد ۲ خار شده تو‌چشم‌ملت پی سی‌گیمر از یوزر اسکورهاشونم توی متاکریتیک مشخصه....اقا میاد این بازی بعد یه سال مثل جی‌تی ای‌۵،با تنظیمات و مدهای بهتر...اگرم نیومد حرص خوردن‌نداره‌:D
من موندم بچه های پی‌سی‌گیمر که انقدر مایه دارن و از بازی های کنسولی خوششون نمیاد اصلا چرا توی‌همچین تاپیکی هستن! و چرا وقتی توی‌اسن‌وضع اقتصادی پز‌سیستم هاشونو‌میدن نمیرن یه ps4 مفت و نا قابل بگیرن ۴ تا گیم انحصاری هم‌بزنن لذتش رو‌ببرن؟
تو شاهکار بودن این بازی هیچ شکی نیست ولی خب منم برام مهم نیست برای کامپیوتر بیاد یا نیاد. بازی های انحصاری مگه چقدر میتونه سرگرم کننده باشه ؟ 10 روز ؟ 1 ماه ؟6 ماه ؟ بعدش دیگه دلتو میزنه
انقدر بازی هایی خوب داره برای pc میاد که اصلا به این بازی فکر هم نمیکنم (:|

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
به جون سیبیل مبارک:D یکی از دوستام پاور کیسشو با زدن سیم ها بهم روشن میکنه،
فن که میچرخه گردو خاکیه که از کیس بلند میشه اتاق میشه خوزستان،اما فلان ساله تو wow به طور خستگی ناپذیری بازی کرده و تنها گیمش بوده ،هر وقت باهش میریم بیرون کل سفره وارکرفت واسمون پهن میکنه بیرونو از افتخاراتش با پریست و وارلاک نفر اولی سرور برامون تعریف میکنه که چه ها کرده.
همیشه بهش گفتم باید از تو به عنوان سنبل گیمینگ(بهش پلیر میخوره بیشتر تا گیمر البته) مجسمه بسازن بذارن وسط شهر،واقعا هیچی نداره ومن همیشه بهش غبطه خوردم.
پس یکی هم هست مثل رفیق ما و خیلیای دیگه ،و یا مثل خیلی از پلیرهای کشور اکثرا تو گیمنت ها بازی میکنن به خاطر شرایط بد pcشون.
حسن پویزن که نفر 300 دنیا تو رنک دوتا2 هست رو low بازی میکنه ،اونایی که دوتا بازی کردن میدونن نفر 300 دنیا کم نیست بحث 7 سال بازی مداومه چه بسا بیشتر واگرنه این رتبه اصلا میسر نمیشه.تو مصاحبه که ازش پرسیدن آرزوت چیه گفت همیشه دوست داشتم یه pc داشته باشم،واقعا غبطه میخورم به این آدم.
این افراد هم وجود دارن به خدا، و نیازی به یه سیستم خفن آنچنانی نیست برای یه pc گیمر ناب،حالا pc یه سخت افزار نامحدوده که شما هر وقت سرمایه داشتی میتونی از جوانب pc هم اضافه کنی و این رو مطمئن باش یه pc باز واقعی و حرفه ای هیچ وقت اسمی از سخت افزار نمیاره اگر هم بیاره برای مقایسه نیست و تو عالم خودشه نه به رخ کشیدن سیستم و اینا و در خلوت خودش.
----------
اینا بماند حالا سوال اصلی که کسی جواب نداده تا حالا:D:Dبگید ببینم چرا rdr2 واسه pc نیومده هان؟:D
نگید دلش نخواسته که اصلا با سر میرم تو دیوار:Dجواب قانع کننده بدید:D:D

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
به جون سیبیل مبارک:D یکی از دوستام پاور کیسشو با زدن سیم ها بهم روشن میکنه،
فن که میچرخه گردو خاکیه که از کیس بلند میشه اتاق میشه خوزستان،اما فلان ساله تو wow به طور خستگی ناپذیری بازی کرده و تنها گیمش بوده ،هر وقت باهش میریم بیرون کل سفره وارکرفت واسمون پهن میکنه بیرونو از افتخاراتش با پریست و وارلاک نفر اولی سرور برامون تعریف میکنه که چه ها کرده.
همیشه بهش گفتم باید از تو به عنوان سنبل گیمینگ(بهش پلیر میخوره بیشتر تا گیمر البته) مجسمه بسازن بذارن وسط شهر،واقعا هیچی نداره ومن همیشه بهش غبطه خوردم.
پس یکی هم هست مثل رفیق ما و خیلیای دیگه ،و یا مثل خیلی از پلیرهای کشور اکثرا تو گیمنت ها بازی میکنن به خاطر شرایط بد pcشون.
حسن پویزن که نفر 300 دنیا تو رنک دوتا2 هست رو low بازی میکنه ،اونایی که دوتا بازی کردن میدونن نفر 300 دنیا کم نیست بحث 7 سال بازی مداومه چه بسا بیشتر واگرنه این رتبه اصلا میسر نمیشه.تو مصاحبه که ازش پرسیدن آرزوت چیه گفت همیشه دوست داشتم یه pc داشته باشم،واقعا غبطه میخورم به این آدم.
این افراد هم وجود دارن به خدا، و نیازی به یه سیستم خفن آنچنانی نیست برای یه pc گیمر ناب،حالا pc یه سخت افزار نامحدوده که شما هر وقت سرمایه داشتی میتونی از جوانب pc هم اضافه کنی و این رو مطمئن باش یه pc باز واقعی و حرفه ای هیچ وقت اسمی از سخت افزار نمیاره اگر هم بیاره برای مقایسه نیست و تو عالم خودشه نه به رخ کشیدن سیستم و اینا و در خلوت خودش.
----------
اینا بماند حالا سوال اصلی که کسی جواب نداده تا حالا:D:Dبگید ببینم چرا rdr2 واسه pc نیومده هان؟:D
نگید دلش نخواسته که اصلا با سر میرم تو دیوار:Dجواب قانع کننده بدید:D:D
دقیقا حرف دل مارو زدی من خودم پی سی گیمرم(به خاطر wow) نسل قبل ps3 داشتم چون واقعا مفت بود برام ولی متاسفانه چون درآمدم نسبت به رشد قیمت اونقدر رشد نداشته نمیتونم کنسول بگیرم اگه نه از خدامه بازی های بیشتری تجربه کنم .

• Like
Reactions: x-x

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
فک کنم من تنها شخص در تاریخ باشم که x360 داشتم و RDR نسخه اولشو
تموم نکردم و نصفه ول کردم

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

farooq

کاربر سایت
Dec 24, 2007
249
روزی که به طور رسمی نسخه پی سی رد دد 2 تایید بشه امار میزان سکته مغزی تو ایران دو برابر میشه :)):)):)):))

abi69

کاربر سایت
Dec 15, 2014
245
نام
Arthur Morgan
با وجودِ این همه شواهد؛ و همچنین از دست دادنِ فروشِ این بازی روی پلتفرمِ PC؛ اگه این بازی رو PC منتشر نشه, فقط حماقتِ Rockstar رو می رسونه.

البته برای من بعنوانِ یه PC Gamer, خیلی هم اهمیت نداره که این بازی رو PC منتشر بشه, چون نهایتش اینه که 10-20 سالِ دیگه با شبیه ساز رو PC بازی میکنم. اونایی که منو میشناسن, میدونن که گرافیک برام اهمیت چندانی نداره. الان دارم بازی بینظیرِ زیر رو که برا 21 سال پیش هستو بازی میکنم \m/

header.jpg

0b533516-6f49-4a83-a094-3879fa737d17.jpg
خخخخخخخخخ

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یعنی ادم کامنت های بعضی ها رو میخونه اصلا متوجه فازشون نمیشه.یعنی شما حاضری 10 سال صبر کنی که شاید یک وقتی برای pc منتشر بشه:|

بازی نهایت با کنسول های نسل بعد برای pc عرضه می شه با این همه شایعه محاله که نشه اما احتمال بیشتر تا پاییز همین امسال هست.

• Like
Reactions: paradaimix

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
دقیقا مشابه همین صحبت ها در مورد GTA V چه بسا بیشتر هم بود، تازه اونموقع تایید غیر رسمی راکستار هم مزید بر علت شد. فقط نکته ای که در مورد نسخه PC بازی وجود داشت، این بود که بازی اینقدر خوش رنگ و لعاب شده بود که بسیار زیبا تر و به معنای واقعی کلمه نسل هشتمی به نظر می رسید، مادهای گرافیکی کامیونیتی هم که تا سال ها گرافیک بازی رو بروز نگه می داشت. امیدوارم حداقل، تاخیر زمانی نسبت به کنسول های نسل هشتم از این حیث ارزشش رو داشته باشه.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
این بازی برای pc نمیاد
اگه قرار بود بیاد نسخه اولشو برای pc منتشر میکردن تا در آینده نسخه دومم برای pc بیاد و نسخه دوم ی انحصار زمانی کوتاه هم در کنسولا داشته باشه.
راک استار میدونه انتشار این بازی برای pc پول خوبی رو براش رقم میزنه و اینکه منتشر نمیکنه یعنی اینکه تو تصمیمش قاطعه...
در مورد پی سی گیمر و کنسول گیمر
انحصاری ها ارزش یک پلتفرم رو مشخص میکنن
که در مورد این داستان بدون توضیح قضیه کاملا روشنه!

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
این بازی برای pc نمیاد
اگه قرار بود بیاد نسخه اولشو برای pc منتشر میکردن تا در آینده نسخه دومم برای pc بیاد و نسخه دوم ی انحصار زمانی کوتاه هم در کنسولا داشته باشه.
راک استار میدونه انتشار این بازی برای pc پول خوبی رو براش رقم میزنه و اینکه منتشر نمیکنه یعنی اینکه تو تصمیمش قاطعه...
ربطی به این چیز ها نداره بازی صد درصد برا PC منتشر میشه چه بسا شاید نسخه ی اول رو هم همراهش اومد منتشر کرد هیچ چیزی بعید نیست .....

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
ربطی به این چیز ها نداره بازی صد درصد برا PC منتشر میشه چه بسا شاید نسخه ی اول رو هم همراهش اومد منتشر کرد هیچ چیزی بعید نیست .....
دقيقا به همين چيزا ربط داره نسل قبل هم هزار تا شايعه و گمانه زني شد كه نسخه اول براي pc مياد ي مدتم كشش دادن از آخرم اين داستان تو زمان محو شد!
حالا باز دقيقا داره همون اتفاق براي نسخه دوم ميفته... منم دوس دارم براي pc منتشر بشه ولي راك استار تكليف اين بازي رو تو نسخه ي اول مشخص كرد البته به گفته ي خودت هيچي بعيد نيس... اميدوارم منتشر بشه ولي بعيد ميدونم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
دقيقا به همين چيزا ربط داره نسل قبل هم هزار تا شايعه و گمانه زني شد كه نسخه اول براي pc مياد ي مدتم كشش دادن از آخرم اين داستان تو زمان محو شد!
حالا باز دقيقا داره همون اتفاق براي نسخه دوم ميفته... منم دوس دارم براي pc منتشر بشه ولي راك استار تكليف اين بازي رو تو نسخه ي اول مشخص كرد البته به گفته ي خودت هيچي بعيد نيس... اميدوارم منتشر بشه ولي بعيد ميدونم
نسل قبلی فقط گمانه زنی بود ولی الان شواهد محکمی وجود داره . راکستار شرکتی که میخواد تا جایی که جا داره بازیش بفروشه هیچ شرکتی اینقدر هم احمق نیست از فروش چند میلیون رو PC بگذره شواهد میگه دو تا کارکنان راکستار تو اکانت LinkedIn ـشون به PC اشاره کردن که بالاتر جدیدترین موردش رو گذاشتم مورد قبلیش رو هم بگردی همینجا پیدا میکنی که خوب اون سریع زد پاکش کرد از اکانت LinkedIn ـش خود همین خبر هم بالا نشون میده بازی صد درصد واسه PC منتشر میشه هیچ کمپانیی از پول در اوردن بدش نمیاد ولی مسئله اینه راکستار زیادی پول پرسته و میخواد دو بار دو بار بازیش بفروشه مثل کاری که با GTA V کرد

• Like
Reactions: Coma BlacK
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر