شایعه آیا نسخه جدیدی از فرنچایز Metal Gear در دست ساخت قرار دارد؟

بهترین گزینه برای نسخه ی جدید سری MGS

• مجموع رای دهنده‌ها
    28
  • نظرسنجی بسته شده است .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
mgs-1-1024x576.jpg

خانم Donna Burke که پیش‌تر در آثاری همچون Metal Gear Solid V به عنوان صداپیشه و خواننده فعالیت کرده است، با انتشار پست ذیل در حساب کاربری توئیتر خود، به پروژه‌ای معرفی نشده اشاره دارد. به نظر می‌رسد وی مشغول کار روی پروژه‌ای مخفی باشد و به واسطه این پست، قصد هایپ کردن طرفداران را دارد. در ادامه، یکی از دیالوگ‌های معروف Snake شخصیت سری متال گیر را استفاده می‌کند. (دیالوگ ?!Kept You Waiting, Huh همان جمله‌‌ معروفی است که اسنیک در اکثر بازی‌های این سری به زبان می‌آورد.)
mgs.jpg

همچنین پیش‌تر آقای David Hayter صداپیشه شخصیت‌هایی همچون Solid Snake و Big Boss در کنار  Cam Clarke که در نسخه نخست نقش Liquid Snake دشمن اصلی بازی را ایفا می‌کرد نیز اشاراتی رمزآلود به «متال گیر» داشته‌اند. آیا نسخه‌ جدیدی از فرنچایز Metal Gear در...

Continue reading...

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
من نمیدونم برای چی پست من که هیچ توهین و خلافی نداشت رو پاک میکنید!:|
مسئله اینه برای طرفداراش هیچی جای MGS رو نمیگیره.از دیدگاه من بجای اینکه مثلا کلی سرمایه گذاری کنن روی رمدی تا شاید بتونه یه بازی درست حسابی بده بیرون بیان MGS رو بخرن و ادامشو با کوجی بسازن.حتی اگرم کوجیما تمایلی برای ادامش نداشته باشه میتونن با ریمیک نسخه های قدیمی کلی پول به جیب بزنن.کدوم شرکته که بدش بیاد MGS با نام شرکت خودش دوباره منتشر بشه!گرچه بعید میدونم این کونامی ملعون:Dبه این راحتیا بیخیال نماد خودش بشه.
عزیز مطمئن باش که کوجیما دیگه تمایلی به ساختش نداره ایده داره ولی نمیخواد بسازه بدبخت چندساله دنبال ساخت DS:D کلا هرچی بعد mgs4 ساخت بخاطر کونامی بود حالا قبلش بایه پست کامل تر توضیح دادم که بی دلیل پاکش کردن:-" ریمیک که واسه سونی فایده ای نداره تازه اگرم بخوان بخرن کونامی نمیده.........مثل اکتیویژن که کرش نمیده:-"

• Like
Reactions: Aperture

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر