آموزش بازیه Movies

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
من راستش درست نفهمیدم چه جوریه این بازی . زبانمم که خوب نیست . یکی از بچه ها که بلده به ما هم یاد بده چه جوری فیلم بسازیم .
مرسی

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
براي فيلم ساختن شما ابتدا نياز به فيلم نامه داريد كه اول بازي در حالت يكنفره بهتون ميده و اگر نداد بايد يك ساختماني هست بسازيد تا نويسنده ها در كار كنند و بعد بايد فيلم درcasting office بذاري در قسمت cast بعد بايد بازيگر و كار گردان و عوامل فيلم رو مشخص كني (كه بايد انها را استخدام كرده باشي )و بعد از مدتي صبر كردن بايد فيلم رو در قسمت Shoot it قرار بدي و بعد فيلم اماده فيلم برداري بشه

اگر متوجه نشدي بگو با جزييات بيشتر توضيح بدم

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
داستان اولیه رو چه جوری باید ساخت . نویسنده رو چه جوری باید پیدا کرد . هنرپیشه هایی که از نظر روحی میان پایین چی کارشون باید کرد . توی فیلم برداری و نوع فیلم برداری تغییراتی میشه داد یا نه

اینا رو به من یاد بدین.

Dreamer

کاربر سایت
Oct 9, 2005
49
این سوالهایی که پرسیدید رو سایت گیم اسپات تو Game Guide که آنلاینش رو میتونید بخونید توضیح داده اگر بازم فایده ای نداشت بگید کجاش رو نفهمیدید توضیح بدم. کلا اگر بخواهید همه جایزه ها رو ببرید سخته ولی اگر بخواهید فیلم بسازید یه مقدار بازی کنید تا چیزهایی که میخواهید unlock بشه و بعد فیلمتون رو بسازید برای راحتی می تونید بعد از unlock کردن به قسمت sand box بروید و با آسون تر کردن بازی و با افزایش پولتون راحت فیلم بسازید ولی چون این قسمت حالت آزاد داره ساختمونهای مهم unlock نمی شن و فقط stage می تونید unlock کنید

Dreamer

کاربر سایت
Oct 9, 2005
49
این فایل رو الان پیدا کردم همه چیز رو تو بخش sand box آنلاک می کنه و می تونید فیلم با تمام امکانات بسازید و فقط باید یه Custom Script Office بسازید با stage های مورد نظر و استارهای مورد علاقه و البته هرکدوم دیگه که لازم باشه. اگر ممکنه کسی فایل اصلی Movies.exe رو بذاره یا بگه از کجا دانلود کنم(حجم rar شده اش دو سه مگ بیشتر نیست.)

Attachments

• TheMoviesUnlocker.zip
    896 bytes · مشاهده: 12

Dreamer

کاربر سایت
Oct 9, 2005
49
نوشته شده توسط Sayeh:
مرسی. من این رو میریزم .
البته یکی از مشکلاتم اینه که خیلی سریع پولم تموم میشه .

اینم یه ترینر برای افزایش پول.توضیحات فایل رو بخونیدبه علت حجم نمی شد ضمیمه کرد.پسورد فایل dreamer است

http://www.badongo.com/file.php?file=Movies+Trainer__2005-11-22_pdtmov1t.rar

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
بچه ها تو اين بازي مي شه داستان فيلم هم خودمون به سازيم يا نه فقط مي شه دوربين و کار هايي که مي کنه رو با duble click روي استاديو ساخت؟؟؟
من فکر مي کردم داستان فيلم و ... هم خودمون مي سازيم و انتظار بيشتري داشتم اما ديروز که دوباره بازي کردم بيشتر خوشم اومد انشاالله که خوشحاليم زياد بشه!!!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بازي رو كه ادامه بدي چند سال بگذره يه ساختمون باز ميشه در اونجا ميتونه فيلمنامه رو بنويسي و كلا همه كار فيلم رو بكني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر