آموزش استفاده از یک بازی به طور همزمان بر روی چند دستگاه ( برای اولین بار )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
این کار شدیدا احتمال بن داره! نکنید! سر 100 تومن 200 تومن نمیارزه کنسولتون کلا بن شه

ویرایش:...البته من حواسم نبود این روشی که گفتین رو سونی قبلا هم گفته بو د و اکانت دوم پرایمری نمیشه در نتیجه تروفی توش ثبت نمیشه!
چند نفر اینکارو کردن میگن مشکل ندارن؟

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
این روش رو ما تست کردیم نشد چون وقتی کنسول اول اکتیو میشه و sign out میشید دیگه نمیشه کنسول دوم رو از پریماری اکتیو کرد پس برای همین کلا این روش جواب نمیده ولی این رو هم میدونم که اون دوستمون که اینکار رو انجام میده اصلا کار پیچیده ای نمیکنه و از بازیهای VITA تجربه کسب کرده و خیلی شیک و مجلسی با حرفهایی مثل لایسنس 5 ساله و این حرفها فقط میخواد ذهن کاربرها رو منحرف کنه به سمتی که به هیچ چیزی آدم رو نمیرسونه...
اگر هکرهای محترم نرم افزاری میساختند که اکانتها رو از داخل سایت سونی میشد باهاش دی اکتیو کرد مشکل حل بود ولی متاسفانه در حال حاضر یک اکانت رو میشه فقط یکبار از داخل سایت سونی دی اکتیو کرد و برای دفعات بعدی باید 6 ماه صبر کرد.
البته میشه یک اکانت رو روی سه کنسول فعال کرد و به سود آوری خوبی رسید.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان اینطور نیست . اگه اینطور بود همه همین کار رو میکردن . نمیارزه ادم بخواد کنسولش رو 2-3 روز بده دست این شیاد ها اخرش هم بفهمی شر و ور گفتن . از من به شما نصیحت . اگه واقعا کسی توی خرید بازی و پولش مشکل داره . یه پیام خصوصی بده تا خدمتش عرض کنم چیکار کنه . کمترین هزینه رو بکنه و بیشترین بازی رو تجربه کنه .

maziar_360

کاربر سایت
Oct 9, 2007
452
نام
maziar
بازی اجرا میشه اما تروفی نمیگیری که بی فایدس

کی گفته نمیگیری من اینفیموس دارم اینطوری بازی میکنم هم آپدیت میتونم با پروفایل اصلیم بکنم هم میتونم رو پروفایل اصلیم میتونم تروفی بگیرم ;)

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
آقا این روش شما دو تا کنسول بیشتر جواب نمیده
این آقای توپ خونه ای ادعا میکنه هر چند تا کنسول بخواد میتونه بازی بریزه همه هم همرمان آنلاین بشن
حق امتیاز اینکارو میگه سونی بهش داده و لایسنس 5 ساله میده آخه مگه میشه همچین چیزی؟:eek::eek::eek:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
این آقای توپ خونه ای ادعا میکنه هر چند تا کنسول بخواد میتونه بازی بریزه همه هم همرمان آنلاین بشن
حق امتیاز اینکارو میگه سونی بهش داده و لایسنس 5 ساله میده آخه مگه میشه همچین چیزی؟:eek::eek::eek:

به نظرم ادم باید خودش عاقل باشه
اولا صحبت در مورد این ادما اصولا خوب نیست و ممنوع هم هست.هیچ چیز بدتر از بن شدن به خاطر این سودجو ها نیست
دوما اون اقا ادعا کرده که رابط سونی در خاورمیانس بدون اینکه اثباتش کنه(شما فقط فکر کن. رابط بازی سونی تو خاورمیانه توی ایران. اونم زیر پاساژ مطیعی) جوکیه واسه خودش
مورد بعد اینه که میگه 200 تومن هزینه اولیه داره برای خرید یه لایسنس از سونی.بدون اینکه اثبات کنه و رسید یا سندی از این تراکنش بده ( خرید لایسنس 200 تومنی)
کاری ندارم به اینکه میشه یا نه
اما حرفاشون خیلی خنده داره.باگ پیدا کردی بگو کردم.. دیگه رابط خاورمیانه ام و لایسنس باید بخرم و ایناش زشته
سر ویتا همین اقا این باگ رو کشف کرد یه مدت ملت بهش تاختن که فلانی چرا عمومی نمیکنی ؟
اینم تجربه شد واسش این صغری کبری رو بچینه که کسی نگه اقا باگ پیدا کردی عمومی کن مردم استفاده کنن
جالبه که برای ویتا 100 تومن اولش میخواست طرحش استقبال نشد و مردم همون ارجینال بازی کردن.اینکه 200 میخواد و یه عالمه هم شک و شبهه داره
به نظر من اصلا تو این فازها نرید که تهش پشیمونیه.چرا؟
چون همین الان مردم بازی میخرن 200 میدن 180 بازی میفته 20 تا 30 تومن از بعضی کپی ها هم ارزونتر میشه قیمتش
لازم نیست دستگاهت 2 روز بمونه توپخونه یا کولش کنید ببرید اینور اونور برای بازی
دلهره بن شدن و هر لحظه پریدن اون اکانت و باگ رو ندارید
هاردتون پر نمیشه با 4 تا بازی
جیب یه عده سود جو که واسه پول میشینن این داستان رو میبافن پر نمیکنید
طرف 3 خط نوشتش 13 تا غلط املایی داره زیر سیکل. میگه رابط سونی ام تو خاورمیانه و لایسنس باید بخرم و ...
خارجی ها انواع و اقسام هک رو روی PS3 انجام دادن دست و پاشون رو باید طلا میگرفتن و عمومیش کردن
اینا باگ پیدا میکنن دنبال تیغ زدن ملتن.اینارو میبینم میگم اون مادر مرده ها چه دلی داشتن 360 و PS3 رو کپی کردن
من حاضرم 300 تومن بازی بخرم به زحمت. اما کسی اینطوری به فهم و شخصیتم توهین نکنه... رابط سونی ام تو خاورمیانه ... خدایا توبه

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
منم اولم باورم شد و هنوز فکر میکنم که بازیها کپی میشند ولی این قضیه‌ی لایسنس 5 ساله بیش از حد خنده داره.
اگه ایشون رسیدی از سایت سونی میدادن مشکلی نیست ولی خیلی مبهم حرف میزنند و کامل جواب نمیدند.
مثلا من پرسیدم که بازی حذف بشه میتونیم دوباره دانلودش کنیم و تو استور زده مال ماست یا نه ولی فقط گفت که بعضی بازیها رو میشه اینکار کرد.
کلا به نظرم کار بیهوده ایه.

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
کلا قضیه خیلی بودار هستش
یکی تو همون فروم گفته که کنسول و بردم پیش این اقا و سه تا بازی برام ریخته و لایسنس 5 ساله گرفتم
لایسنس 5 ساله یعنی چی ؟؟؟ اصلا یه همچین جور چیزی تو کل سایت ها و فروم های مربوط به سونی و پی4 نیست
دوستان گول نخورید حتی اگر استفاده از یه باگ باشه مطمئنا سونی جلوی باگ رو خواهد گرفت و متخلفین رو هم بن خواهد کرد

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
این قضیه لایسنس یه حرف چرت بیشتر نیست و قبلا هم گفتم که طرف فقط میخواد ذهن رو منحرف کنه تا کسی مثل PS VITA که روشش لو رفت نتونه تو مسیر اصلی حرکت کنه(حتی تعجب نکنید اگر چند وقته دیگه رسید لایسنس هم خدمتتون ارایه بشه چون چیز خاص و مشکلی نیست)
من هنوز معتقدم از روش فعال سازی یک اکانت روی سه کنسول استفاده میکنند و دوستانی که میگن این روش براشون سودی نداره خیلی راحت میتونم براشون توضیح بدم که این روش سودآور هست و اگر خودمون استفاده کنیم دیگه نیازی هم نیست 200 تومن هزینه اولیه رو بپردازیم...
من دلایلم برای استفاده از این روش رو تا چند دقیقه دیگه میزارم...

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
این قضیه لایسنس یه حرف چرت بیشتر نیست و قبلا هم گفتم که طرف فقط میخواد ذهن رو منحرف کنه تا کسی مثل PS VITA که روشش لو رفت نتونه تو مسیر اصلی حرکت کنه(حتی تعجب نکنید اگر چند وقته دیگه رسید لایسنس هم خدمتتون ارایه بشه چون چیز خاص و مشکلی نیست)
من هنوز معتقدم از روش فعال سازی یک اکانت روی سه کنسول استفاده میکنند و دوستانی که میگن این روش براشون سودی نداره خیلی راحت میتونم براشون توضیح بدم که این روش سودآور هست و اگر خودمون استفاده کنیم دیگه نیازی هم نیست 200 تومن هزینه اولیه رو بپردازیم...
من دلایلم برای استفاده از این روش رو تا چند دقیقه دیگه میزارم...
یعنی میتونیم باهم اینکارو کنیم بعد بازی هارو شریکی بخریم؟

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
یعنی میتونیم باهم اینکارو کنیم بعد بازی هارو شریکی بخریم؟
بله که میشه ولی ممکنه هزینه بازیهای 59.99 دلاری برای ما نفری 5 تا 10 تومن گرونتر در بیاد مگر اینکه کارت PSN ارزونتر پیدا کنیم.(حتی بعد از اینکه سه نفر بازی رو تموم کردیم اگر نخواستیم میتونیم به دو نفر دیگه هم بازی رو بدیم و هزینه دریافتی رو بین سه نفر اولیه تقسیم کنیم و دوباره اون دو نفر وقتی بازی رو تموم کردند بازی رو به دو نفر دیگه بدن و دوباره هزینه دریافتیشون رو بین خودشون دوتا تقسیم کنند که تازه ممکنه در نهایت هزینه بازی ها به ما کمتر هم در بیاد...)

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
بله که میشه ولی ممکنه هزینه بازیهای 59.99 دلاری برای ما نفری 5 تا 10 تومن گرونتر در بیاد مگر اینکه کارت PSN ارزونتر پیدا کنیم.(حتی بعد از اینکه سه نفر بازی رو تموم کردیم اگر نخواستیم میتونیم به دو نفر دیگه هم بازی رو بدیم و هزینه دریافتی رو بین سه نفر اولیه تقسیم کنیم و دوباره اون دو نفر وقتی بازی رو تموم کردند بازی رو به دو نفر دیگه بدن و دوباره هزینه دریافتیشون رو بین خودشون دوتا تقسیم کنند که تازه ممکنه در نهایت هزینه بازی ها به ما کمتر هم در بیاد...)
خوب اینکه از اونم بهتره؟این لینکو نگاه کنید پردیس گیم - مشاهده تاپیک: بازی های PS4 توانایی نصب شدن روی هارد را دارند

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
خوب واسه خودت شلوغش کردی برادر!!!
چرا دوستان پیش قضاوت میکنند!!!
از کجا انقدر به خودتون مطمئنید که به طرف بد و بیراه میگید!!!
من خودم به شخصه حتی اگر اسمش ریسکه اینکارو کردم و رفتم واسم 3تا بازی ریختن
دیشب هم آنلاین بودم هم بازی کردم
به روشی که داره و استفاده میکنه کاری ندارم
به این کار دارم که پول یک بازی رو میدم 5تا بازی میریزم چون کارمندم و به جیبم نگاه میکنم
هیچوقت تا چیزی رو امتحان نکردید یا ندیدید تهمت نزنید
من که راضی هستم و پول رو دادم حتی حتی اگر اسمش کلاه برداری باشه که میدونم نیست و هیچ چیز غیر ممکن نیست
2مین با خودتون فکر نمیکنید همین کارایی که میگید رو با چه هزینه ایی باید به دست آورد (دانلود بازی با این اینترنت دره پیتمون - هزینه PSN Plus - و و و )

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
خوب واسه خودت شلوغش کردی برادر!!!
چرا دوستان پیش قضاوت میکنند!!!
از کجا انقدر به خودتون مطمئنید که به طرف بد و بیراه میگید!!!
من خودم به شخصه حتی اگر اسمش ریسکه اینکارو کردم و رفتم واسم 3تا بازی ریختن
دیشب هم آنلاین بودم هم بازی کردم
به روشی که داره و استفاده میکنه کاری ندارم
به این کار دارم که پول یک بازی رو میدم 5تا بازی میریزم چون کارمندم و به جیبم نگاه میکنم
هیچوقت تا چیزی رو امتحان نکردید یا ندیدید تهمت نزنید
من که راضی هستم و پول رو دادم حتی حتی اگر اسمش کلاه برداری باشه که میدونم نیست و هیچ چیز غیر ممکن نیست
2مین با خودتون فکر نمیکنید همین کارایی که میگید رو با چه هزینه ایی باید به دست آورد (دانلود بازی با این اینترنت دره پیتمون - هزینه PSN Plus - و و و )
اگر میشه چندتا عکس از قسمت یوزرها و استورتون بذارین ازون لایسنسشونم یه عکس بفرستین ممنون

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر