Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
---

تلو و اسپایدی رو ول کنید!!!
تا آمار ژاپن نیمده بیاید یکم بگید، پرفروش ترین بازی تاریخ PS ، پرفروش ترین بازی PS4 ، پرفروش ترین بازی سونی ، رفروش ترین بازی خارجی و ... (حابا افتتاحیه بیشتر:-" ) تو ژاپن چی بوده:D
ببینیم GOT زورش میرسه رکوردی بزنه یا نه:-"

جواب اکثر اینا تو این نسل FF7 Remake ـه :D
بهترین لانچ سونی تو این نسل از طرف خودش Death Stranding بود اگه اشتباه نکنم
البته پرفروش ترین بازی خارجی رو باید چک کنم... ولی فکر کنم Minecraft بود (اینم لانچ شو دقیق نمیدونم... ولی Legging وحشتناک قوی ای داشت تو ژاپن سر همین کلی فروشش به مرور بیشتر شد)

بعیده GOT یهو بیاد رکورد اینا رو بزنه... ولی میشینیم می بینیم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
جواب همه اینا تو این نسل FF7 Remake ـه :D
البته پرفروش ترین بازی خارجی رو باید چک کنم... ولی فکر کنم Minecraft بود
ار 4تا سوال، دوتاش نمیتونه FF VII باشه، یکیش بازی سونی و یکیش غربی:-"، یه سوال دیگه هم کل PSها بود...که...FF VII R پرفروش ترین افتتاحیه PS1 تا الان رو داشته؟ :-"

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
ار 4تا سوال، دوتاش نمیتونه FF VII باشه، یکیش بازی سونی و یکیش غربی:-"، یه سوال دیگه هم کل PSها بود...که...FF VII R پرفروش ترین افتتاحیه PS1 تا الان رو داشته؟ :-"

پرفروش ترین بازی تاریخ PS رو باید چک کنم خدایی :D... داری چیز سختی میپرسی :D
ولی احتمالا تهش دوباره به یه FF یا DQ ختم میشه احتمال زیاد

(زدم پست قبلی رو سریع ویرایش کردم :D)

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اینو فعلا در نظر داشته باشید
Tlou 2 چهار سال مارکتینگ قوی داشت... ادامه یکی از Killer App های PS3 و خود PS4 بود
اسم ناتی داگ رو پشت خودش داشت و از لحاظ کیفی اون جور هیولایی بود واسه خودش
با این حال بازم پشت اسپایدرمن موند تو آمریکا از حیث لانچ
البته اینم در نظر بگیر که توی این آمار ماهانه، اسپایدرمن اوایل ماه (7 سپتامبر) ولی لست 2 اواخر ماه (19 جون) عرضه شدن...یعنی واسه اسپایدرمن حدود دو هفته آمار فروش بیشتر محاسبه شده، معلوم نیست اگه دقیقا آمار 30 روز اول عرضه‌شون محاسبه می‌شد، کدوم جلوتر بود.
منتظرم امسال یه آمار جدید از فروش Lifetime اسپایدرمن بدن...چون پارسال توی کمتر از یکسال به رقم وحشتناک 13.2 میلیون رسیده بود ولی هنوز پشت سر U4 شونزده میلیونی بود...شاید تا حالا ازش عبور کرده باشه.
عرضه Spider-Man: Miles Morales با PS5 واقعاً تصمیم خفنی از طرف سونی بوده و از اون طرف شانس خوبی هم آوردن سر ماجراهای Black Lives Matter! :D
مطمئناً بازی از مدت‌ها قبل در دست ساخت بوده و فیلم کوتاه دانشجویی نیست که بگیم تا تظاهرات آمریکا راه افتاد، اینا هم بروبچ رو جمع کردن که این نسخه رو بسازن. :D مایلز از حدود یک دهه قبل توی دنیای Spider-Man حضور داشته، توی بازی اصلی هم بود و اصلاً عجیب نبود که بعداً دوباره سراغش برن ولی اینکه نسخه مخصوصش رو همزمان با PS5 منتشر کنن، سیاست خیلی جالبی بود و حالا هم ترکیبش به طور کاملاً اتفاقی با این ماجراهای اخیر باعث میشه حتی نگاه‌ها بهش بیشتر از قبل هم بشه.
احتمالا روز لانچ هر کسی میره PS5 بخره یه اسپایدرمن هم در کنارش برمیداره...اگه در کنارش انحصاری بزرگ دیگه‌ای نباشه، به نظرم احتمالش هست زمان لانچ از اون بازیهایی بشه که اندازه کنسول یا بیشتر ازش میفروشن! یادتون باشه زمان عرضه سوییچ، بخاطر اینکه خود کنسول Sold out شده بود توی خیلیا جاها...بعدش که آمار اومد Breath of the Wild از خود کنسول بیشتر فروخته بود!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
مایلز اندازه پیار پارکر محبوب هست؟ یعنی به نظرت میتونه اون تاثیری که اسپایدرمن1 گذاشت(و یا 2 میزاره) رو، این هم بزاره؟

جدا از اینکه اسپین آفه و خیلی ها به خاطر این قضیه شاید نرن سراغش! (یعنی U:TLL که از یه IP محبوب و جواب پس داده بود و واقعا یه بازی کامل بود، میبینی خیلیا نرفتن سمتش اصلا! )

البته مطمئنا بازی لانچ خفن و خیلی خوبی هست و درش شکی نیست:D
اندازه یه نسخه کامل که نه، ولی در مجموع چیز خفنی خواهد بود! :D
مثلاً الآن ملت رفتن آمار بازدید تریلرهای PS5 توی یوتیوب رو درآوردن و اوضاع این طوریه:

PS5 Hardware Reveal Trailer: 28,000,000 views
PS5: The Future of Gaming Show: 13,000,000 views
Marvels Spider-Man: Miles Morales: 13,000,000 views
Horizon: Forbidden West: 7,000,000 views
Gran Turismo 7: 5,900,000 views
DualSense: 4,300,000 views
Ratchet and Clank: Rift Apart: 3,700,00 views
NBA 2K21: 3,400,000 views
Project Athia: 3,200,000 views
Demon’s Souls: 2,800,00 views
Grand Theft Auto V: 2,800,000 views
Resident Evil Village: 2,300,000 views
Pragmata: 2,200,000 views
Kena: 2,200,000 views
Stray: 2,100,000 views
Astros Playroom: 1,600,000 views
Sackboy A Big Adventure: 1,500,000 views
Ghostwire Tokyo: 1,300,000 views
Little Devil Inside: 1,200,000 views
Godfall: 992,000 views
PS5 Sizzle Trailer: 933,000 views
Returnal: 825,000 views
Deathloop: 790,000 views
Oddworld Soulstorm: 876,000 views
Hitman 3 - 614,000 views
Bugsnax: 544,000 views
Goodbye Volcano High: 513,000 views
Destruction AllStars: 485,000 views
The Future of Gaming Intro: 475,000 views
Solar Ash: 310,000 views
Jett: 303,000 views

یعنی اگه دو مورد اول رو در نظر نگیریم، اولین بازی همین Spider-Man: Miles Morales هست. در حالی که مثلاً نسخه دوم Horizon به عنوان یه دنباله کامل و عظیم که نمایش خوبی هم داشت (برعکس مایلز که شبیه یه کلیپ جمع‌وجور بود) زیر مایلز قرار گرفته، اون هم تقریباً با دو برابر اختلاف! :D
تازه مایلز توی کانال خود مارول هم ۲.۷ میلیون بازدید داشته!
اون بنده خدا Destruction AllStars به نظرم خیلی مظلوم واقع شد. :( چیز خیلی فان و باحالی به نظر می‌رسه و من خوشم اومد ازش.

purslaniac

کاربر سایت
Jun 4, 2020
90
اون بنده خدا Destruction AllStars به نظرم خیلی مظلوم واقع شد. :( چیز خیلی فان و باحالی به نظر می‌رسه و من خوشم اومد ازش.
اینجا جاش نیست ولی آقا دیوید جف همون موقع موضع مارو مشخص کردن:-"
For example, this style of character design I 100% get is popular and loved and SMART to go with if you are making a mainstream game. And the quality here is fantastic! I just PERSONALLY can't stand it. Too happy! Too mentally healthy! Gross! Need mah ANGST!!! GRRRRR!!! : )
این فاز جنریک و فورتنایتی که داره واقعا رو مخه.احتمالا از ایناس که ته بازی باید با کاراکتر رنگی رنگیت قر بدی:D( خدایا، من چقدر بدم میاد از این رقصیدن تو بازیهای آنلاین8-|)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
این فاز جنریک و فورتنایتی که داره واقعا رو مخه.احتمالا از ایناس که ته بازی باید با کاراکتر رنگی رنگیت قر بدی:D( خدایا، من چقدر بدم میاد از این رقصیدن تو بازیهای آنلاین8-|)
اولین بازی ای که اینو مد کرد World of Warcraft بود :-<

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: purslaniac

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
155290

آمار فروش فیزیکی این هفته انگلستان

Last WeekThis WeekTitle
New Entry1Ghosts of Tsushima
New Entry2Paper Mario: The Origami King
13F1 2020
24Animal Crossing: New Horizons
35The Last of Us Part 2
46Mario Kart 8: Deluxe
67Grand Theft Auto 5
58Minecraft (Switch)
109Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
810Luigi's Mansion 3

جرئیات فروش این هفته:

بعد از هفته پیش که F1 2020 رتبه اول لیست رو داشت، این بار دوباره سونی با Ghost of Tsushima به رتبه اول لیست برگشته و این بار برعکس دفعه قبل رقیب نسبتا بزرگی هم داشته (Paper Mario: Origami King)... که با اختلاف خیلی خوبی از لحاظ فروش (عملا فروش 4 برابری) رتبه اول رو تونسته نسبت بهش تصاحب کنه
نه فقط این! GOT به نسبت IP جدید قبلی اوپن ورلد سونی، Days Gone هم تو هفته لانچش 7% فروش بیشتری داشته. (میتونید گزارش های پارسال مربوط به Days Gone رو بگردید پیدا کنید ولی فروش فوق العاده ای داشت اون بازی به نسبت IP جدید بودنش تو همچین سبک پر رقیبی)

Paper Mario: Origami King هم با وجود داشتن رقیب بزرگی مثل GOT عملکرد خوبی از لحاظ فروش ارائه داده و رتبه دوم فروش این هفته تو انگلستان رو داشته. فروش هفته لانچ این عنوان از مجموع فروش لانچ دو نسخه قبلی این مجموعه (Sticker Star و Color Splash) بیشتر بوده و با رد کردن فروش Super Paper Mario به صورت میلیمتری هم اکنون سریعترین فروش این مجموعه تو انگلستان رو داره.

جدول این هفته نکته جالب دیگه ای هم داره اینه که جزو معدود هفته های امساله که هر 5 عنوان بالای لیست تو همین سال 2020 منتشر شدند

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
View attachment 155290

آمار فروش فیزیکی این هفته انگلستان

Last WeekThis WeekTitle
New Entry1Ghosts of Tsushima
New Entry2Paper Mario: The Origami King
13F1 2020
24Animal Crossing: New Horizons
35The Last of Us Part 2
46Mario Kart 8: Deluxe
67Grand Theft Auto 5
58Minecraft (Switch)
109Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
810Luigi's Mansion 3

جرئیات فروش این هفته:

بعد از هفته پیش که F1 2020 رتبه اول لیست رو داشت، این بار دوباره سونی با Ghost of Tsushima به رتبه اول لیست برگشته و این بار برعکس دفعه قبل رقیب نسبتا بزرگی هم داشته (Paper Mario: Origami King)... که با اختلاف خیلی خوبی از لحاظ فروش (عملا فروش 4 برابری) رتبه اول رو تونسته نسبت بهش تصاحب کنه
نه فقط این! GOT به نسبت IP جدید قبلی اوپن ورلد سونی، Days Gone هم تو هفته لانچش 7% فروش بیشتری داشته. (میتونید گزارش های پارسال مربوط به Days Gone رو بگردید پیدا کنید ولی فروش فوق العاده ای داشت اون بازی به نسبت IP جدید بودنش تو همچین سبک پر رقیبی)

Paper Mario: Origami King هم با وجود داشتن رقیب بزرگی مثل GOT عملکرد خوبی از لحاظ فروش ارائه داده و رتبه دوم فروش این هفته تو انگلستان رو داشته. فروش هفته لانچ این عنوان از مجموع فروش لانچ دو نسخه قبلی این مجموعه (Sticker Star و Color Splash) بیشتر بوده و با رد کردن فروش Super Paper Mario به صورت میلیمتری هم اکنون سریعترین فروش این مجموعه تو انگلستان رو داره.

جدول این هفته نکته جالب دیگه ای هم داره اینه که جزو معدود هفته های امساله که هر 5 عنوان بالای لیست تو همین سال 2020 منتشر شدند

برای یه بازی سینگل پلیر که هیچ کس بخش مولتی پلیرشو بازی نمی کنه Legging خیلی خوبی داره Luigi's Mansion 3 :D
و با این که 5 تا بازی بالای لیست واسه 2020 اند
5 تا بازی پایین لیست هیچ کدوم واسه 2020 نیستن :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
چرا gta v رو برای نسل بعد منتشر نکنن؟ بزرگوار ٢ نسله جزو تاپ تن چارته! البته من امروز به ذهنم رسید اینا احتمالا از روی لج اون بیانه ی یوبیسافته که ول کن نیستن که باید بگم راک استار جون فهموندیشون بخدا غلط کردن!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
چرا gta v رو برای نسل بعد منتشر نکنن؟ بزرگوار ٢ نسله جزو تاپ تن چارته! البته من امروز به ذهنم رسید اینا احتمالا از روی لج اون بیانه ی یوبیسافته که ول کن نیستن که باید بگم راک استار جون فهموندیشون بخدا غلط کردن!!

بیانیه چی داده بودن برادران یوبی؟ :-?

• Like
Reactions: omid0 and Z-fan

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
بیانیه چی داده بودن برادران یوبی؟ :-?
این :D
Watch-Dogs_GTA-5.jpg

یعنی تا عمر دارن دیگه از این غلطها نمیکنن :D ٢ماه؟! طرف ٣نسله داره منتشر میشه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این :D
Watch-Dogs_GTA-5.jpg

یعنی تا عمر دارن دیگه از این غلطها نمیکنن :D ٢ماه؟! طرف ٣نسله داره منتشر میشه :D
حالا من خودم کلا W_D رو دوست دارم( و GTA خیر:-" )، و با این حرفشون هم موافقم! چه خبره:-"
یعنی من حداقل بازی های OW مخصوصا بعد از پلات کردن دیگه هیچ انگیزه ای برای چرخ زدن ندارم، چون تقریبا میشه گفت همه چی رو دیدم:D

ولی خدایی این فروش GTA V بزرگترین تو دهنیه تاریخه:))
یحتمل پرفروش ترین بازی لانچ کنسول های نسل بعد هم میشه باز:)) ول نمیکنه این فروش:|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
بازی با توجه به سبک خاصی که داره، یه موفقیت خوب واسه Rare بوده، خصوصا اینکه مشکلات زیادی موقع لانچ داشت ولی به خوبی تونستن بازی رو ساپورت کنن و پلیر زیادی جذب بازی بشه. فقط یک میلیون رو استیم فروش داشته، اونم تو این مدت کوتاه! دیگه اینقدر درآمدزا بوده که مایکروسافت خیلی سریع اجازه داد Everwild رو معرفی کنن :D امیدوارم این بار از مشکلات SoT درس بگیرن و از اول یه بازی کامل عرضه کنن و البته همون ساپورت مناسب رو هم ارائه بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر