Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
View attachment 127081

فروش سری Farming Simulator به 25 میلیون نسخه رسیده (:-B)
دانلود نسخه موبایلی بازی به بیش از 90 میلیون بار رسیده
و لیگ ای اسپورت بازی الان جایزه 250 هزار یورویی داره ( :o )
کلا هیچوقت این شبیه سازها رو درک نکردم:|
مخصوصا این یکی که گویا خیلی هم طرفدار داره:|

• Like
Reactions: vivanred

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک

یه حس و حال دیگه ای از گیم رو بهت میدن
من که بچه بودم flight simulator 2004 میزدم
الانم گه گاهی یوروتراک
کلا با اینکه خیلی گرافیک ندارن اما روشون حسابی کار شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Akiba

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

امیر بعضی از این شبیه ساز ها جالب هستن مثل شهر سازی معمولا این سیمولیشن ها برای اینکه ملت برای انجام اون کارها اماده کنن و اگاه کنن اما سوالی که برای منم پیش میاد دقیقا چطور شبیه ساز کشاورزی انقدر طرفدار داره حالا ماشین یا هواپیما بود میگفتم یک چیزی .

در کنارش چطور شبیه ساز بز انقدر طرفدار داره ؟ . :|:D

• Like
  • Smile
Reactions: g4mer and Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
امیر بعضی از این شبیه ساز ها جالب هستن مثل شهر سازی معمولا این سیمولیشن ها برای اینکه ملت برای انجام اون کارها اماده کنن و اگاه کنن اما سوالی که برای منم پیش میاد دقیقا چطور شبیه ساز کشاورزی انقدر طرفدار داره حالا ماشین یا هواپیما بود میگفتم یک چیزی .

در کنارش چطور شبیه ساز بز انقدر طرفدار داره ؟ . :|:D
شهرسازی ( همون simcity ؟ ) اون جالبه! حس و حال بازی میده واقعا!
ولی اینا ... یه جوریه...چی بگم... همون ماشین و هواپیماش رو هم من درک نمیکنم:-" جذابیتی ندارن اونقدرا :D

البته به شخصه دیدما ... پسر عمم همون یورو تراک بازی میکرد، همیشه یه فلاسک چایی و آهنگ هایده و مهستیش هم به راه بود پای بازی:))
ولی خوب...نع:| این همه بازی جذاب :|

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ولی اینا ... یه جوریه...چی بگم... همون ماشین و هواپیماش رو هم من درک نمیکنم:-" جذابیتی ندارن اونقدرا :D

البته به شخصه دیدما ... پسر عمم همون یورو تراک بازی میکرد، همیشه یه فلاسک چایی و آهنگ هایده و مهستیش هم به راه بود پای بازی:))

البته بگم به سلیقه بر میگرده من پسر عمو خودم هم هنوز از Doom قدیمی 1993 و Alen قدیمی نکشیده بیرون .

پسر خالم دهن سری sims سرویس کرده هیچ بازی انجام نمیده جز sims من هر وقت بهشون میرسم یک دوتا تو سرشون میزنم اما بازم کار خودشون ادامه میدن .=))

دقیقا من همیشه میگم چطور میشه با این همه بازی جذاب ملت سر اینجور بازی ها گیر کنن . :|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

قبلا در این مورد بحث کردم
دو تا کیش متفاوت اند

برای اون ها جدا چیزایی مثل آنچارتد و رد دد و ماریو و اینا مزه نمیده
هیچ جذابیتی نداره :D
(البته نه واقعا "هیچی"... همون قدر که شما هم سیم سیتی رو قبول دارید، اون ها هم مثلا زلدا و دلست رو قبول دارن... جدا در همون حد :D)

• Like
Reactions: g4mer

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن

منم هیچوقت KH درک نکردم چرا باید بفروشه اصلا

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
شاید چون زبانت خوب نیست درگیر داستان و پیچ و خم و جو داستانیش نمیشی مثل کسی که یه کتابو باز میکنه از عکساش خوشش نمیاد و میگه من این کتابو نمی پسندم
سریkh رو psp و3ds ی جورایی سیستم سلر بود همینطور رو ps2
از بحث اینکه ممکنه از روند داستانیش خوشت نیاد بکشیم بیرون میرسیم به اونهمه شخصیت دوسداشتنی و دنیای فانتزی و عالیش که حتما با سلیقه شما مطابق نیست وگرنه همین جمله شمارو میشه درکنار اساتید دولت مردمون تاریخی دونست :|:D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
اگر فروش KH رو درک نکردی بیشوخی یه نگاهی به دنیا، دور و برت و بعدا به خودت بنداز!
اون موقع برات سوال میشه "چرا KH بیشتر نفروخته!؟ "

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
پر فروش ترین بازی های دهه (فروش دلاری)

According to NPD Top 10 selling games of the past 10 years (based on $ sales) are

Grand Theft Auto V
COD: Black Ops
COD: Black Ops II
COD: Modern Warfare 3
COD: Black Ops III
COD: Ghosts
Red Dead Redemption II
COD: WWII
COD: Black Ops IIII
Minecraft

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
127290
آمار فروش بازی های انحصاری اپیک گیمز.
چند وقت پیش و براساس گزارش مالی کمپانی مادر 505 games اکثر تحلیل گر ها به یه رقم ۱۰.۵ میلیون دلاری توجهشون جلب شد و گفتن این، پولی بوده که اپیک برا انحصاری کردن کنترل پرداخته.
اگه این امار فروش درست باشه، و با توجه به سهم ۱۲ درصدی اپیک، تقریبا قطعیه که اپیک سودی نبرده از کنترل. خیلی بیشتر از این حرفا باید بفروشه تا ۱۰.۵ میلیون دلار پولی که پرداخت کرده، از این ۱۲ درصد سهم فروش، دربیاد.
یادمه موقع عرضه بازی، یه بحثی بود که با توجه به اینکه بازی بدون هیچ قفلی عرضه شده، امار فروش بازی میتونه میزان تعلق خاطر pc gamer ها به اپیک رو مشخص کنه.(چون سر ویچر هم همین شد و خیلیا صرفا برای احترام به سازنده، با وجود بدون قفل بودن بازی، رفتن و قانونی خریدنش).
بازی های رایگان اپیک هم چند وقتیه کیفیتشون خیلی اومده پایین تر.
شاید سیاست انحصاری کردن، اونقدرا هم که فکر میکردن جواب نداده براشون!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
پرفروش ترین بازی های امسال آمریکای شمالی

آه قبلش... یه نیگاه به پیش بینی خود NPD تو ماه سپتامبر بندازیم بعد مقایسه کنیم
این پیش بینی NPD از 10 بازی پرفروش سال 2019

127346

و اینم نتایج نهایی

127347

تقریبا خیلی دقیق بوده پیش بینی و حتی رتبه هاشون!
به غیر از سه مورد

_فاجعه شکست Ghost Recon: Breakpoint... بازی های تام کلنسی اساسا خیلی خوب میفروشن تو آمریکا، همون جور که الان Division 2 قشنگ تو لیسته ولی بریک پوینت جوری زیر حد انتظارات عمل کرد که کلا باعث شد یوبیسافت رو یه سری تصمیماتش تجدید نظر کنه و بازی هاش رو هر کدوم 6 ماه به تاخیر بندازه.
_فروش خفن Smash bros. Ultimate تو طی کل سال و مخصوصا ربع چهارم سال
_فروش خفن ماریو کارت 8 به سبک اسمش، ولی با تاکید بیشتر روی تخفیفات آخر سال

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
127348

Pokemon Sword/Shield هم تو هفته اخیر همزمان با رسیدن به 3.2 میلیون واحد فروش فیزیکی تو ژاپن، رکورد بیشترین تعداد هفته صدرنشینی پشت سرهم توی جدول فروش هفتگی ژاپن رو شکونده و تو فامیتسو ثبت شده.

احتمال این موضوع وجود داره که بعد از مدت های طولانی، Pokemon Sword/Shield به معدود بازی های تاریخ تبدیل شه که تو ژاپن از مرز 4 میلیون فروش رد شه (و این فقط مربوط به فروش فیزیکی بازی ـه)

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بنجی بر اساس آمار دسامبر NPD گفته فروش دث استرندینگ خوب نبوده.
گفته تو ماه دوم عرضه حتی تو ۲۰ بازی پرفروش هم نبوده.
گفته تو هفته اول نوامبر ، تازه فقط تو چارت پلی استیشن، پایین تر از بازی هایی مثل NFS بوده.
تو توییت دوم هم از این گفته که شخصا با بازی حال کرده ولی آمار فروش ناامیدکننده بوده.
حالا باید صبر کنیم ببینیم امار فروش نهایی میدن یا نه ولی به نظر میاد صرف نظر از دودستگی که بین گیمر ها ایجاد شد راجبش، فروش چندان مناسبی نداشته.
شاید، شاید این موضوع هم رو آینده خود ip اثر منفی بزاره، هم رو احتمال همکاری آینده سونی و کوجیما.
ولی خب باید منتظر آمار دقیق تر موند.
127355
127356

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر