Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
در عرض سه ماه به چنین فروشی رسیده! و نکته جالب اینکه همچین بازی مستقل پرفروشی از روز اول عرضه (نسخه اکس باکس) روی گیم پس دردسترس بوده و جالب تر دوستان این مسله رو ترول هم میکنند!

بازی ای که ملت روی باقی پلتفرم ها باید 20 30 دلار پول بدن، روی Xbox مفته میشه با گیم پس تجربه کرد

از این سه ماه، 20 روز رو XB1 و PS4 بوده
بقیش رو روی PC و Switch فروخته... بعدی :D

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
در عرض سه ماه به چنین فروشی رسیده! و نکته جالب اینکه همچین بازی مستقل پرفروشی از روز اول عرضه (نسخه اکس باکس) روی گیم پس دردسترس بوده و جالب تر دوستان این مسله رو ترول هم میکنند!

بازی ای که ملت روی باقی پلتفرم ها باید 20 30 دلار پول بدن، روی Xbox مفته میشه با گیم پس تجربه کرد
جنسی که میزنی رو عوض کن این واقعا مرغوب نیست ...

• Like
Reactions: vaan 2

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
حالا بد نیست به اینم اشاره کنیم
اول کار بودن در نینتندو دایرکت، باعث ایجاد اینقدر توجه نسبت بهش بود و باعث شد meme ها سرازیر شن:D

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اول کار بودن در نینتندو دایرکت، باعث ایجاد اینقدر توجه نسبت بهش بود و باعث شد meme ها سرازیر شن:D

به خدا... اگه به از دکل بالا رفتن باشه، ما باید زودتر سر Indie World ها و درصد بالای فروش بازی مستقل ها روی سوییچ از دکل نینتندو بریم بالا :D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سوال! :-"
بازی روی گیم پس، جزو آمار فروش محسوب میشه؟
اگر آمار دانلود بود آره، ولی فروش...همممم...
معلوم که نه! اما منبع درامد شرکت ها فقط فروش که نیست! الان با همین روش یک بخشی از درامدهاشون تامین میشه.
حالا یک جور دیگه هم میشه به قضیه نگاه کرد، این سرویس مثل تریال عمل میکنه و اگر شما از بازیی خیلی خوشت بیاد میری میخری تا توی لایبریت برای همیشه داشته باشیش!:D

• Like
Reactions: g4mer

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
از این سه ماه، 20 روز رو XB1 و PS4 بوده
بقیش رو روی PC و Switch فروخته... بعدی :D

روز اول عرضه نسخه اکس باکس وان رو باید درشت تر بکنم؟ :D

ضمنا بازی در نینتندو دایرکت معرفی شده، در برنامه شب چله رضا رشیدپور و یا در TGA چه فرقی داره در اینکه روی نینتندو سوییچ شما باید 20 دلار حروم این بازی بکنی و من روی Xbox با گیم پس میتونم مفته تجربه اش کنم؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

ضمنا بازی در نینتندو دایرکت معرفی شده، در برنامه شب چله رضا رشیدپور و یا در TGA چه فرقی داره در اینکه روی نینتندو سوییچ شما باید 20 دلار حروم این بازی بکنی و من روی Xbox با گیم پس میتونم مفته تجربه اش کنم؟

نمیدونم چه فرقی داره خدایی (البته حروم کردن ... Speak For yourself)
ولی من یه چیز دیگه هم نمیدونم
این که شما یه دلار هم "حروم" بازی نمی کنید چه ربطی به فروش یه میلیون نسخه ایش داره :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
نمایش اختصاصی توی مراسم گیم اواردز و اون نمایش پاپت ها هم هیچی مثلا !!!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد

واقعا هر چیزی هم که باشه و هرچقدرم موضوع بی ربط باشه بزور میخوای به گیم پس و مایکروسافت بچسبونیش.

در حالی که خودتم میدونی فروش 1 میلیونی اش خیلی ربطی به گیم پس هم نداره، اصلا 20 روز بیشترم برای xbox و PS4 نیومده!:D
یعنی جدا خیلی سخته با لنز فن بوی بودن همه چیز رو نبینی‌؟:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
126421

آمازون لیست 10 محصول پرفروش گیمینگ شو تو سال 2019 منتشر کرده که به این ترتیب اند

1. $10 PlayStation Store gift card (Sony)
2. $10 Xbox gift card (Microsoft)
3. $10 Nintendo eShop gift card (Nintendo)
4. 12-month PlayStation Plus membership (Sony)
5. Super Smash Bros Ultimate (Nintendo)
6. Pokémon Sword (Nintendo)
7. Switch Pro Controller (Nintendo)

8. Xbox Wireless Controller - Black (Microsoft)
9. Luigi's Mansion 3 (Nintendo)
10. Pokémon Shield (Nintendo)

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
View attachment 126444

طبق آماری که NPD منتشر کرده:

40 درصد از صاحب های Nintendo Switch تو آمریکا، یه Xbox One یا Playstation 4 رو نیز به عنوان کنسول خونگی دارند

این الان یک موفقیت برای نینتندو محسوب میشه یا سونی و مایکروسافت ؟ :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این الان یک موفقیت برای نینتندو محسوب میشه یا سونی و مایکروسافت ؟ :D

هیچ کدوم

بیشتر ثابت می کنه دموگرافی یوزرهای سوییچ همزیستی خوبی با دوتا کنسول خونگی غول دیگه دارن
و تا حدودی به این سوال که قراره چه بلایی سر سوییچ تو نسل بعد بیاد هم جواب میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر