K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
gta5 تا الان پرفروش ترین بازی 2019 تو uk :D
Grand Theft Auto V Is the Best Selling Game of 2019 So Far in the UK

days gone پرفروش ترین new ip سال 2019 تو uk شده
Days Gone Is the UK's Best-Selling New IP of 2019

خبر بعدی:
Sekiro: Shadow die twice جزه ده بازی پرفروش برتر نیمه اول 2019 در uk قرار نگرفت

خبر بعدی:
RB6 بعد از 4 5 سال عرضه هنوز در لیست پرفروشترین های uk قرار دارد

خبر بعدی:
بازی FH علارقم حضور بر روی سرویس اکس باکس گیم پس و عرضه در سال گذشته همچنان در لیست top 10 پرفروشترین های uk قرار گرفته است

خبر بعدی:
The Divison 2 عنوان سرویس محور (لعنت الله) از بازی تماما داستانی RE2 سی هزارنسخه بیشتر در نیمه اول سال uk فروخته است

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,367
نام
علی
جمعیت زمین باید یه چند میلیاردی زیاد بشه تا بتونن یه چی بسازن اندازه ی GTA V بفروشه! لول اونموقه هم VI اومده خودش باز رکوردو میگیره!:D کلا برن برا خودشون که چیزی دیگه گمان نکنم زورش به این سری بازی برسه!:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
جمعیت زمین باید یه چند میلیاردی زیاد بشه تا بتونن یه چی بسازن اندازه ی GTA V بفروشه! لول اونموقه هم VI اومده خودش باز رکوردو میگیره!:D کلا برن برا خودشون که چیزی دیگه گمان نکنم زورش به این سری بازی برسه!:D
این چیزی که من میبینم بعید میدونم GTA VI هم بتونه بهش برسه:| اصلا برام غیر قابل درکه فروشش:D

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
هیچ وقت موفقیت GTA Online رو درک نکردم، درسته محتوا داره اما هر وقت اومدم یه ساعت بازیش کنم ۴۰ دقیقه تو لودینگ بودم. نمیدونم چطور ملت تحمل میکنن این لودینگ ها رو. عملا هر کاری بخوای انجام بدی باید لودینگ طولانی پشت سر بذاری.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
این چیزی که من میبینم بعید میدونم GTA VI هم بتونه بهش برسه:| اصلا برام غیر قابل درکه فروشش:D
همون طور که برای من فروش KH3 غیر قابل درکه ! لول غیر قابل درک تا حالا بخش انلاین Gra احتمالا نرفتی خوراک تینیجر ها و. الانم که کازینو هم رسما اوردن داخلش .

• Like
Reactions: kimsungbabak

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
من این امار gta v رو که میبینم بعد از n سال هنوز داره مثل یه بازی تازه منتشر شده میفروشه یاد این بیانیه ی یوبیسافت میفتم :D
WATCHDOGSVSGTAV.jpg
ولی واقعا کی فکرشو میکرد gta v اینقدر بفروشه!!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
همون طور که برای من فروش KH3 غیر قابل درکه ! لول غیر قابل درک تا حالا بخش انلاین Gra احتمالا نرفتی خوراک تینیجر ها و. الانم که کازینو هم رسما اوردن داخلش .
شما میخوای بالاخر قبول کنی یا نه ؟ عناوین ژاپنی تو غرب به شدت محبوبن این برا هزار بار GTA V هم هیشکی پیش بینی نمیکرد این قدر عظیم بفروشه و جزو عجایب این مورد
GTA V فضاسازی باحالی داره.مایکل که تلاش داره زندگی خونوادگیشُ سرو سامون بده"ترور با اون شخصیت پلید و رفقای جان بر کفِ بدبختش که ازش میترسن:Dلامار که پشت سر هم واسه فرانکلین دردسر درست میکنه"دشمنا و NPCهای بانمک"ماموریت های جانبی با ارزش و همچنین آنلاین بسیار پر محتواش موجب شده بزرگُ کوچیک"کمپین باز و آنلاین باز خواهان تجربش بشن.
تداوم فروش GTA V به خاطر بخش انلاینشه بخش کمپین هیچ وقت نمیتونه یـ IP رو اینجور سر پا نگه داره

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
شما میخوای بالاخر قبول کنی یا نه ؟ عناوین ژاپنی تو غرب به شدت محبوبن این برا هزار بار GTA V هم هیشکی پیش بینی نمیکرد این قدر عظیم بفروشه و جزو عجایب این مورد

تداوم فروش GTA V به خاطر بخش انلاینشه بخش کمپین هیچ وقت نمیتونه یـ IP رو اینجور سر پا نگه داره
هیچ عجایبی در کار نیست رفیق ip Gta از زمان سن اندرس کلا از لحاظ محبوبیت زیر رو شد و فروشش بالا بود ولی راکستار این نسخه هم برای دو نسل مختلف داد که اینم تاثیر داشت هم بخش انلاین درجه یکی تدارک دید برای بازی

• Like
Reactions: arash1996

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
هیچ عجایبی در کار نیست رفیق ip Gta از زمان سن اندرس کلا از لحاظ محبوبیت زیر رو شد و فروشش بالا بود ولی راکستار این نسخه هم برای دو نسل مختلف داد که اینم تاثیر داشت هم بخش انلاین درجه یکی تدارک دید برای بازی
GTA IV اگه اشتباه نکنم 25 میلیون نسخه فروخت نهایت الان 30 میلیون شما میخوای قبول کن یا نکن فروش GTAV فرای عجایب ـه دونسل فروخت بگو 70 میلیون بگو 80 میلیون ولی اینی که هنوز تداوم داره خیلی عجیبه و خوب همش بر میگرده اسم و رسمی که دست و پا کرده + ساپورت بینظیر بخش آنلاین بازیش
هر وقت راکستار یه GTA آنلاین بدون کمپین ساخت و نصف نسخه V فروخت این فکتی رو که صادر کردی باور میکنم.
هر وقت یـ کمپانی بازی سینگل پلیر خالی ساخت و اینجوری فروشش بعد 6 سال تداوم داشت میتونی حرف منو نقض کنی
پ.ن 1: راکستار بنده خدا یـ چیزی میدونه که قسم خورده دیگه DLC افلاین منتشر نکنه برا بازیاش و همین چند روز پیش هم خبر اومد که تمام تلاشش رو میکنه تا بخش انلاین RDR2 مثل کمپینش بشه و بعید DLC افلاین برا کمپین بده
پ.ن 2: اینکه راکستار تمام شهرتش رو به خاطر IP مشهورش به دست اورده (ساخت کمپین GTA) یـ بحث ـه اینکه فروش GTA V بعد 6 سال هنوزم تداوم داره یـ بحث دیگست

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
یه چیزی از خودت بگو بصرفه جوابتو بدیم. سطح مغلطه کامنتت هم در حد مهدکودکه.این بحث همینجا واسه من تموم شد
حالا شما لطف کن یـ مثال نقض رو کن بعد ما رو متهم به مغلطه کن LOL

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر