آقا لطفا کمک کنید!!! من سرعت آپلودم زیاده فقط برای 5 دقیقه هست بعد از 5 دقیقه نمیدونم چرا 200 کیلوبایت میشه

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام دوستان من به یک مشکل عجیب برخورد کردم سرعت اپلود من تو سایت های داخلی 40 مگابایت هست و بدون هیچ مشکل ولی تو بعضی سایت های خارجی نمیتونم با سرعت بالا اپلود کنم مثلا توییچ اینیستاگرام نسخه دسکتاپ واتساپپ
ببینینید مشکل اینجوری هست که وقتی میخوام مثلا یه ویدئو بفرستم فرقی نداره 2 3 دقیقه اول با سرعت 10 مگابایت اپلود میکنه بعدش اپلود میاد به 200 کیلو بایت نمیدونم چه مرگشه میخوام استریم کنم 3 دقیقه اول اوکیه تو توییچ بعد 3 4 دقیقه باز اپلود میاد پایین در کل عرضم این هست که وقتی به سایت های خارجی اپلود میکنم بعد از 3 دقیقه اپلود سرعتش میاد پایین و نمیدونم چه مرگش هست برای عیب یابی از چندین کامپیوتر استفاده کردم هم وایفای هم سیم شبکه هر دوش همون جوری بود تو سیستم های دیگه هم و یک نقطه هم باید بگم نمیدونم دلیلش چی هست از گوشیم میتونم راحت اپلود کنم با سرعت بالا یعنی 10 دقیقه هم میگذره مشکلی نیس ولی با پی سی های مختلف این مشکل هست حالا واقعا موندم چی کار کنم لطفا کمک کنید بهم شکم به مودمم میرفت رفتم با ماله دوستم امتحان کردم اونم اینجوری بود این ای اس پی ها هم که بلد نیسن میگن از سپیید تست باید تست کنید مشکلی نباشه ما نمیدونیم.

• Smile
Reactions: Bizhanl

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر