(((! آسیاگیم !))) و گیم سرورهای آنلاینش در ایران

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
لطفا به آسیاتک فارس رسیدگی کنید . پینگش با داخل 100 هست . یه دستور تریس که میگیرم پینگم با اولین DNS 45 هست . با سرورهای بازی داخلی 90 100 ! رسیدگی کنید که پینگ رو کاهش بدن . الان وایرلس دارم پینگم 10 - 25 هست با داخل ایران . با خارج هم از 80 با روسیه شروع میشه (میشد) .

lizard.tiny

کاربر سایت
Jan 28, 2012
43
لطفا به آسیاتک فارس رسیدگی کنید . پینگش با داخل 100 هست . یه دستور تریس که میگیرم پینگم با اولین DNS 45 هست . با سرورهای بازی داخلی 90 100 ! رسیدگی کنید که پینگ رو کاهش بدن . الان وایرلس دارم پینگم 10 - 25 هست با داخل ایران . با خارج هم از 80 با روسیه شروع میشه (میشد) .
سلام
این موضوع رو مطرح کردیم و تا حدودی مشکل حل شد!
در حال حاظر پینگ من روی آسیاتک شیراز 35 هست

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام
این موضوع رو مطرح کردیم و تا حدودی مشکل حل شد!
در حال حاظر پینگ من روی آسیاتک شیراز 35 هست
پینگتون با کجا 35 هست ؟ یعنی اگر من بخوام توی سرورهای MW2 ایرانی بازی کنم پینگ با اون سرورها میشه 35 ؟ چونکه قبال دور و بر 110 بود .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,507
نام
حسین
والا من که اسیا دارم الان پینگم با سرور های داخلی mw3 حدود 90 تا 120 هست

سرور های خارجی هم bf حدود 250 تا 300 تازه خوباش که حالا بماند (سرور های 500 و 600)

اصلا نمیشه خوب بازی کرد

اما از خوبی هاشم بخوام بگم اینه که نسبت به مخابرات delayخیلی کمی داره واقعا سرعت دانلود مخصوصا تو روز واقعا بالاست
اسیا واقعا عالیه اما اگه یخورده به پینگ ها برسید و مثل مخابرات بشن پینگ ها واقعا دیگه چیزی کم نداره

ممنون بابت زحمات شما

آخرین ویرایش:

lizard.tiny

کاربر سایت
Jan 28, 2012
43
یه مدت سرور ماین کرافت داشتین بعد تعطیل شد :D !
بله
سرور ماین کرافت بدلیل عدم استقبال جمع شد
یعنی تو شیراز هم به همین صورت هست ؟
بله - بنده ساکن شیراز هستم
والا من که اسیا دارم الان پینگم با سرور های داخلی mw3 حدود 90 تا 120 هست

سرور های خارجی هم bf حدود 250 تا 300 تازه خوباش که حالا بماند (سرور های 500 و 600)

اصلا نمیشه خوب بازی کرد

اما از خوبی هاشم بخوام بگم اینه که نسبت به مخابرات delayخیلی کمی داره واقعا سرعت دانلود مخصوصا تو روز واقعا بالاست
اسیا واقعا عالیه اما اگه یخورده به پینگ ها برسید و مثل مخابرات بشن پینگ ها واقعا دیگه چیزی کم نداره

ممنون بابت زحمات شما
مرکز مخابراتیتون رو اعلام کنید

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بله
سرور ماین کرافت بدلیل عدم استقبال جمع شد

بله - بنده ساکن شیراز هستم

مرکز مخابراتیتون رو اعلام کنید
والا تا جایی که من میدونم کل مراکز مخابراتی پینگشون بالاست . خود مخابرات شیراز هم پینگش به همین صورت هست . فقط شرکت های خصوصی و بقیه ISP ها که و اینترنت وایرلس پینگشون این مشکل رو نداره . کلا تجهیزات و روتینگشون طوری هست که پینگ بخوای نخوای 40 هست با سرور مخابرات و .. و سرور های داخلی 90 - 120 . بازم عرض میکنم وایرلس همیارنت : سرور روسیه پینگ 80 - سوئد : 100 - آلمان 140 ... !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر