تمامي بازي هاي استراتژيك

سلام بر تمامي دوستان استراتژيك باز خودم
اين تاپيك رو براي اهداف زير باز كردم

1_بحث و گفت وگو پيرامون بازي هاي استراتژيك:cool:

2_راهنمايي يكديگر براي خريد اين بازي ها:confused:

3_جلو گيري از ايجاد تاپيك هاي جدا جدا:biggrin1:

اميدوارم اين تاپيك مورد حمايت مديران قرار گيرد.

آخرین ویرایش:

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
2 روز دیگه بتای C&C4 میاد اما بازی اصلی همون طور که سروش جان گفتند 16 مارچ میاد.
اسمشم tiberium twilight هست با اجازتون.:cheesygri

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
ممنون سبک بازی که تغییری نکرده نه همون حالت همش در حال جنگو ...:biggrin1:
سبک بازی از base building در آمده به نظرم خیلی مسخره شده.
یک خبر دیگه EALA بعد از عرضه ی C&C4 بسته میشه و دیگه خداحافظ C&C
فکر میکنم اگه سبکشونو تغییر نمیدادند اینهمه ترفداراشونو هم از دست نمیدادند. واقعا هرچی فکر میکنم میبینم این بازی حیف شد.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
فکر میکنم اگه سبکشونو تغییر نمیدادند اینهمه ترفداراشونو هم از دست نمیدادند. واقعا هرچی فکر میکنم میبینم این بازی حیف شد.
واقعا این جوری شده منم هم عقیده ام حیف شد سبک باحالی بود واقعا ...:biggrin1:
به هر حال ممنون دوست عزیز:biggrin1:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
EALA بعد از عرضه ی C&C4 بسته میشه و دیگه خداحافظ C&C
همینجوری یهویی؟؟؟؟؟؟یا من خبر ندارم؟دلیلش چیی بوده؟؟؟؟؟

این تغییر سبکم که اصلا ضدحالی اساسی میباش.نقطه سر خط.

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
همینجوری یهویی؟؟؟؟؟؟یا من خبر ندارم؟دلیلش چیی بوده؟؟؟؟؟

این تغییر سبکم که اصلا ضدحالی اساسی میباش.نقطه سر خط.
اینو خودشون گفتن دوست عزیز برای اینکه وقتی redalert 3 عرضه شد فروش خوبی نکرد خیلی از سازنده هاشون هم از این شرکت رفتن و دلیل دیگه EALA بازی هاش کم تر از 2 میلیون نسخه میفروشه و این خودش تقریبا با این اوضاع در امریکا اصلا برای EA به صرفه نیست!

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
اینو خودشون گفتن دوست عزیز برای اینکه وقتی redalert 3 عرضه شد فروش خوبی نکرد خیلی از سازنده هاشون هم از این شرکت رفتن و دلیل دیگه EALA بازی هاش کم تر از 2 میلیون نسخه میفروشه و این خودش تقریبا با این اوضاع در امریکا اصلا برای EA به صرفه نیست!

شاید امتیاز c&c رو بفروشن به یه استودیو دیگه و اینطوری سری c&c ادامه پیدا کُنه

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
سلام امروز میخوام نقد بازی زیبای Dawn of War 2 رو برای دوستان عزیز اینجا قرار بدم.

بازی Warhammer 40,000: Dawn of War II کاملا در مسیر متفاوتی گام برداشته است. در حالی که تصور ما از بازی یک بازی strartegy ساختن base هست این بازی بسیار متفاوت میباشد. تمرکز شما در این بازی بیشتر در میدان جنگ میباشد و همیشه در حال جنگ با دشمن برای گرفتن resource هستید.
سربازان Space Marine می بایست علاوه بردرگیری با سپاه عظیم Ork های وحشی آنها را به سمت سیاره هایی بکشانندکه ظاهرا تنها راه حل شکست Ork ها برای همیشه و سلطه ی امپراطوری برتمام کهکشان هستند.البته تنها دشمن شما Ork ها نخواهند بود بلکه در راه انجام نقشه ی خود با دو گروه Eldar های اسرار آمیز و Tyranid های خونخوار روبرو خواهید شد.
در قسمت تک نفره ی بازی هر مرحله از بازی نیروهای شما بر عهده ی یک فرمانده میباشد.هر فرمانده با توجه به افتخاراتی که در جنگ کسب می کند درجه دریافت خواهد کرد و علاوه بر این می توانید با استفاده از سلاح و زره های جدید فرمانده ی ارتش خود را پیشرفت دهید. خوشبختانه اگر یکی از فرماندهان کشته شود دوباره در نقطه ی تقویت نیروها به ارتش شما خواهد پیوست اما کشته شدن تمامی فرماندهان به معنی شکست ماموریت خواهد بود. در هر مپ جعبه های خاصی وجود دارد که با تیر زدن به آنها بسته هایی مانند health یا نارنجک به شما میدهد که بسیار مهم هستند.یکی از سیستم های بسیار جالب در بازی کاور گیری نیرو ها میباشد که انصفا بسیار عالی کار شده و میتواند در روند بازی مهم باشد.
پیشرفت دادن فرماندهان از چهار مسیر مختلف قابل دسترسی خواهد بود که از این قرارند 1.مبارزه ی نزدیک 2.مبارزه از راه دور 3.درصد جان و قدرت 4.قابلیت های ویژه که با پیشرفت در هر مسیر مهارت های جدیدی برای کاراکتر شما باز خواهدشد.البته بدلیل اینکه میزان پیشرفت شما در بازی محدود خواهد بود باید زمان پیشرفت دادن کاراکتر، دقت بیشتری به خرج دهید تا اینکه کاراکتر خود را به یک فرمانده ی جاویدان تبدیل کنید.درکنار ماموریت اصلی بازی چند ماموریت فرعی نیز در هر مرحله تعبیه شده که با انجام هر کدام از آنها درجه ی XP شما افزایش پیدا خواهد کرد.البته انجام ماموریت های فرعی باعث افزایش زمان تمام کردن ماموریت اصلی خواهد شد.در پایان هر ماموریت در ازای زمان تمام کردن ماموریت،تعداد کشته های دشمن و وضعیت سربازان خود جایزه دریافت خواهیدکرد یکی دیگر از نکات جالب بازی این است که برای اتمام هر ماموریت راه ها و گزینه های مختلفی وجود خواهد داشت که باعث تنوع بی نظیر گیم پلی بازی شده است.
بخش اصلی گیم پلی بازی در Dawn of War II به نبرد های رودر روی نیروها، اختصاص دارد نبردهایی مانند هجوم به کمپ دشمنان و یا ایستادگی دربرابر حملات آنها، معمولا در آخر هر مرحله نیز به نبرد فرماندهان ارتش دشمن خواهید رفت که اکثر اوقات منجر به نبردی خونین می شود.بدلیل اینکه در نبرد با دشمنان شما نیروی کمتری در اختیار دارید می بایست برای پیروزی برنیروهای دشمن ،بر قابلیت های خاص نیروهای خود متکی شوید و در استفاده به جا از نیروها کاملا دقیق عمل کنید.به عنوان مثال برای یک قتل خاموش و بی سروصدا می توانید از نیروهای تک تیرانداز خود که به فرماندهی Cyrus عمل می کنند استفاده کنید.
قسمت آنلاین این بازی عالی کار شده. شما قبل از ورود به بازی قادر خواهید بود که از 3 hero از هر نژاد در بازی یکی را انتخاب کنید که هر hero کار متفاوتی را انجام میدهد. این hero در بازی با بالا رفتن لول علاوه بر قابلیت خرید اسلحه میتواند زره خود را تقویت کند.
این هم امتیازات که این بازی کسب کرده:
game pro : 10.
1 UP : 9.1
PC PowerPlay : 9.0
IGN : 9.0
Gamespy : 9.0
Gameplayer : 8.5
Gameplanet : 8.5
Gamespot : 8.5
Game Trailers : 8.3
PC Gamer UK : 8.2
PC Zone UK : 7.8
سيستم مورد نياز براي اجراي بازي Warhammer 40,000: Dawn of War II :
* Windows XP SP2 or Windows Vista SP1
* P4 3.2 GHz (single core) or any Dual Core processor
* 1 GB RAM (XP), 1.5 GB RAM (Vista)
* A 128MB Video Card (Shader Model 3) - Nvidia GeForce 6600 GT / ATI X1600, or equivalent
* 5.5 GB of Hard Drive space
Recommended –
* Windows XP SP2 or Windows Vista SP1
* AMD Athlon 64x2 4400+ or any Intel Core 2 Duo
* 2 GB RAM (XP and Vista)
* A 256MB Video Card (Shader Model 3) - Nvidia GeForce 7800 GT / ATI X1900, or equivalent
* 5.5 GB of Hard Drive space​

آخرین ویرایش:

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین

منم موافقم. تصور یک C&C بدون base building خیلی سخته. کلاً این سری داره خیلی با ریشه‌اش فاصله می‌گیره. طرفدارای قدیمی C&C به اندازه‌ی کافی از RA3 ناراضی بوذند که این هم بهش اضافه شد.

نقد DoW II هم که نوشتی خیلی عالی بود. یکی از چیزهای این بازی که خیلی به نظرم مناسب بود تنوع توانایی‌های و کارایی‌های هر یونیت بود. خصوصاً این‌که شیوه‌ی حمله‌ی یونیت‌ها خیلی خوب با هم تعامل داشت، مثلاً دیدن پرش‌های اون یونیت Melee روی یک گله از این Tyranid ها وقتی که زیر فشار Heavy Gunnerها بودن خیلی جذاب بود. :biggrin1: Boss Fightهای خیلی عالی‌ای هم داشت... فقط گه‌گاه این مسئله‌ی دفاع از مناطقی که قبلاً گرفته بودی خیلی رو اعصاب بود.

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
سلام دوستان
من بتای C&C4 رو بازی کردم... بازی کمی گنگ هست. به زودی نقدی از بتا خواهم گذاشت.
گنگ که ماله یه دقیقش هست .... :D
گرافیکش خوبه ولی این چیزای جدیدی که اضافه شده یکمی پیچده کرده بازیرو .
گیم پلیش هم خشکه .... نمی دونم یه جوری در عین حال که خوب بود ، نچسب هم بود ، امیدواریم برطرف بشه این مشکلاتش.
صدا گذاری هم جای کار داره به نظرم

کلا از بین بازی های استراتژیک ، من فقط دو بازی رو به صورت حرفه ای بازی می کنم بقیه رو شاید اصلا بازی نکنم و یا به ندرت ...
یکیش که استرانگ هولد هست
اون یکیش هم سری تایبریام ...
جفتشون هم خیلی قشنگن :D

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
کلا از بین بازی های استراتژیک ، من فقط دو بازی رو به صورت حرفه ای بازی می کنم بقیه رو شاید اصلا بازی نکنم و یا به ندرت ...
یکیش که استرانگ هولد هست
اون یکیش هم سری تایبریام ...
جفتشون هم خیلی قشنگن :D

اِ اِ اِ ! پس رد آلرت2 چی ؟! اون رو بازی نمی کُنی؟ وا ـــــــــــــــــــــــــــی! نبینم جایی از استراتژی صحبت بشه و از رد آلرت2 حرفی به میان نیاد.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
ruse بازی ای هست که باید استراتژی جنگی داشته باشی و با استراتژی جلو بری....طرز چیدمان نیرو باید درست باشه .
برای من خوب نبود چون من همینجوری نیرو ها رو بر میدارم و میرم به جنگ.
ساخ و ساز هم داره

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
kane's wrath
red alert 2
starcraft
age of empires 2
dawn of war اولي

به نظرم بهترينها بوددن !

چيزي رو كه از قلم ننداختم؟؟:d

چرا! یدونه رو از قلم انداختی و اون age of mythology بود!

strong hold رو هم که جا انداختــــــــــــــــــــــــــــــــــــی!

راستی همیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشه گفتم باز هم میگم هیچ استراتژی به پای رد آلرت2 نمیرسه! هیچ استراتژی سریع تر از رد آلرت2 تا حالا ساخته نشده.

هرکی هم پایه آنلاین هست بیاد >:/ من همیشه گیم رنجر هستم شماره یوزر اکانتم : 549203 هرکی خواست Add کُنه. منتظرم... @};- >:/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر